Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Rozumiem, że chcesz się pozbyć konia?
Spróbuj tak.
Włącz konsolę (~) mając na ekranie konia.
Wybierz konia LPM - pojawi ci się jego kod w nawiasach na górze konsoli np. "(ff11cd93)"
Potem wpisz w konsoli to:
"Kill <kod>"
Przy wpisywaniu kodu zignoruj nawiasy czyli np.
"Kill ff11cd93"
Oczywiście tradycyjnie ignorujemy cudzysłowie.

Przydatne przy eksterminacji wszelkich bytów w Skyrim, nie działa chyba wyłącznie na NPC'ów mających status "essential" ale i to można wyłączyć przy pomocy wszechwładnej konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki poziom macie po ukończeniu Black Falls Barrow na początku gry? Zastanawiam sie, czy któryś mod nie ułatwia mi gry, bo leveluję podejrzanie szybko - pod koniec dungeonu mam już 10 lvl, w tym 37 łucznictwa. Powinno tak być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy grałem bez modów, to mi wpadał poziom 7-8 w tym samym momencie, więc powiedziałbym, że u ciebie wszystko jest w normie.

Polecam mody spowalniające levelowanie, bez tego gra nie ma za bardzo sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, Chce sie z wami czyms podzielic......

Gram Leśnym Elfem na 48 lvl......ale to pikus ^ ^

Wczoraj zrobiłem maga , uciekam z Falkret, wchodze do leśnej Puszczy, wciskam F5 i zadowolony chce wyjść z gry.
Cos mnie tkneło, żeby wejść na Łucznika, a tu wszystkie sejwy BOSMER........lvl1

Brawo JA, co zrobic trza grac od nowa, to tylko gra---------- ale za to Zajefajna ^ ^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z zadaniem ostatnie zejście z dodatku Dragonborn. Jestem już na samym końcu podziemi pod tą magiczną bramą. Przeszukałem ciało Gratiana Carelliusa i wziąłem miecz Ostrze Krwiopuszcza. wiem, że energią z tego miecza mam otworzyć bramę. Początkowo mi się udawało i wiązka z miecza trafiała w te świecące na czerwono szczeliny. Udawało mi się dopóty szczeliny nie ustawiły się w pozycji nad bramą. Obecnie brama wygląda jakby miała czerwone oczy. Walę dalej tym mieczem, ale za nic w świecie nie mogę trafić w owe "oczy". Nawet po pół godziny próbuję ale nic mi nie wychodzi i brama nie chce się otworzyć. Celownik ustawiam idealnie na świecących szczelinach. Może mi ktoś powiedzieć w jakiej pozycji i w którym dokładnie miejscu się ustawić aby wiązka z miecza trafiła w "oczy"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to pomoże. Mi to zadanie nie sprawiało problemów.

Solving the Puzzle

To use the blade, stand at a distance from the door and center your cross-hairs directly on one of the bright, horizontal, glowing red cracks on either side of the door at about eye level. You must then swing the blade while keeping your aim focused directly at the bright red line. The lines will either be, effectively, horizontal or vertical. For the horizontal lines, move left or right while executing the power attack by holding down your attack button. For vertical lines, simply stand still and perform a power attack directed at the line. This power attack sends a wide beam of energy surging from the blade as if sending the vicious strike magically towards your target. If the ranged attack hits the red lines on the door correctly (the door is not very picky) the arched blocks rotate, moving the red lines farther up, closer to the top of the door. You must activate the lines on both sides of the door, totaling in three moves on each side. After completing the series of horizontal and vertical power attacks to move the arch blocks into place, execute a final vertical power attack on the seam in the center of the door.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zatrzymal mnie jakis zlodziej i dal mi cos na przechowanie (miecz chyba). Potem uciekl, bo go ponoc gonili. O co chodzi, cos mowil, ze odbierze puzniej. Jak mi sie wydaje, to na pewno to sprzedalem ^ ^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2013 o 14:11, TETRIANDOCHH napisał:

Witam. Zatrzymal mnie jakis zlodziej i dal mi cos na przechowanie (miecz chyba). Potem
uciekl, bo go ponoc gonili. O co chodzi, cos mowil, ze odbierze puzniej. Jak mi sie wydaje,
to na pewno to sprzedalem ^ ^.

Z tego co pamiętam, to niedługo po tym jakiś typek powinien Cię zaczepić i spytać o złodzieja. Dawno grałem, więc aż tak dobrze nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka .

Jeszcze jedno zauważyłem - chyba że sie myle :
Brakuje mi w wyposażeniu maga kostóra, ale takiego jak był np. w Gothic2 NK.
Tutaj można z niego tylko "strzelać" a nie ma normalnego patyka do okładania oponentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2013 o 17:25, TETRIANDOCHH napisał:

Hejka .

Jeszcze jedno zauważyłem - chyba że sie myle :
Brakuje mi w wyposażeniu maga kostóra, ale takiego jak był np. w Gothic2 NK.
Tutaj można z niego tylko "strzelać" a nie ma normalnego patyka do okładania oponentów.


Nie ma czegoś takiego, ale zawsze możesz okładać maczugami ew. poszukać moda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.05.2013 o 17:25, TETRIANDOCHH napisał:

Jeszcze jedno zauważyłem - chyba że sie myle :
Brakuje mi w wyposażeniu maga kostóra, ale takiego jak był np. w Gothic2 NK.
Tutaj można z niego tylko "strzelać" a nie ma normalnego patyka do okładania oponentów.

Po co Ci to? W przeciwieństwie do Gothica mana regeneruje się sama, można też pić eliksiry, żeby zwiększyć sobie maksymalną ilość many albo przyspieszyć proces jej regeracji. Walka w zwarciu magiem jest zupełnie niepotrzebna. Poza tym można mieć pomocnika, który będzie walczył w zwarciu z przeciwnikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2013 o 00:00, Sigu napisał:

Może to pomoże. Mi to zadanie nie sprawiało problemów.

No próbowałem jeszcze walić tym mieczykiem równie mogę walić kijem od mopa. Masz może jakiś filmik na youtube?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.05.2013 o 18:58, Rusty-Luke napisał:

Po co Ci to? W przeciwieństwie do Gothica mana regeneruje się sama, można też pić eliksiry,
żeby zwiększyć sobie maksymalną ilość many albo przyspieszyć proces jej regeracji. Walka
w zwarciu magiem jest zupełnie niepotrzebna. Poza tym można mieć pomocnika, który będzie
walczył w zwarciu z przeciwnikami.


W Gothicu właśnie ze względu na manę walczyłem magią i ... mieczem dwuręcznym :P
Jeśli chodzi o Skyrima- ja przeszedłem grę nie używając zaklinania właśnie dlatego, że sam proces odnawiania zasobu magii przedmiotów był dla mnie nudny. Grę da się przejść spokojnie samą magią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2013 o 15:11, Szczep_NML napisał:

Podrzuci ktoś save jeszcze przed tworzeniem postaci? Będę bardzo wdzięczny :)


Co masz na myśli przez sejw sprzed tworzenia postaci? Jak jedziesz na wozie? Nie łatwiej po prostu kliknąć nowa gra i poczekać 3 minuty aż wóz dojedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować