Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Ów kamień znajduje się z tego co pamiętam na północnym zachodzie

Dnia 25.05.2013 o 10:52, dave03 napisał:

od Samotni.


Sprzedac troche mi szkoda, bo chomikuje różne ciekawe rzeczy w sejfie w domu. Kamien rumaka..... raczej mi nie pasi dla maga.

Ale dzięki za info.

@Ranveld włąśnie jestem (a właściwie byłem ) wampirem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wszystkie polskie wydania gry Skyrim (czyli podstawka, osobne dodatki, Złote Edycje, Platynowe Kolekcje, Srebrne Kolekcje, Diamentowe, Rubinowe etc.) mają możliwość wyboru w pełni angielskiej wersji językowej (z napisami angielskimi)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kardithron, dawno nie instalowałem, ale jak pamiętam, to jest wybór między wersją fullPL a kinówką. Innego chyba nie ma.

Choc według pudełka, to "gra w podwójnej wersji językowej Polskiej (dubbing) i Angielskiej"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Premierówka ma możliwość wyboru między PL, PL kinowa, ENG.

Nie sadzę, żeby to się zmieniło. Poza tym język możesz chyba ustawić na Steamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest choroba która jest zalążkiem wampiryzmu. Nie pamiętam jej nazwy, ale w aktywnych efektach, gdy na nią najedziesz pisze nawet w jej opisie, że jest to początkowe stadium wampiryzmu. Zwykła mikstura leczenia zarazy czy użycie kapliczki dowolnego bóstwa cię z tego wyleczy. Długo nie leczona prowadzi do konkretniejszej choroby, której miksturką czy kapliczką nie wyleczysz. Więc - tak. Można się kilka razy zarazić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2013 o 19:59, Maykowiec napisał:

Ciekawe czy Heartfire PL będzie można kupić oddzielnie czy tylko w wersji
legendary...

Ostatnio była informacja na Steamie o najnowszej aktualizacji. Odtąd klucze do podstawki i wszystkich dodatków (nawet te kupione w zachodnich sklepach) pozwalają pobrać polską wersję językową.

http://store.steampowered.com/news/?feed=steam_updates&appids=72850

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2013 o 20:05, Janek_Izdebski napisał:

Ostatnio była informacja na Steamie o najnowszej aktualizacji. Odtąd klucze do podstawki
i wszystkich dodatków (nawet te kupione w zachodnich sklepach) pozwalają pobrać polską
wersję językową.

Widziałem, nawet teraz zerknąłem na Heartfire i Steam pokazuje że jest dostępna polska wersja!! Chociaż z zastrzeżeniem że bez udzwiękowienia. Testował ktoś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2013 o 20:11, Maykowiec napisał:

Widziałem, nawet teraz zerknąłem na Heartfire i Steam pokazuje że jest
dostępna polska wersja!! Chociaż z zastrzeżeniem że bez udzwiękowienia. Testował ktoś??

Zapewne w momencie premiery "Legendary Edition" także "Heartfire" będzie miał polskie udzwiękowienie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2013 o 20:28, Janek_Izdebski napisał:

> Widziałem, nawet teraz zerknąłem na Heartfire i Steam pokazuje że jest
> dostępna polska wersja!! Chociaż z zastrzeżeniem że bez udzwiękowienia. Testował
ktoś??
Zapewne w momencie premiery "Legendary Edition" także "Heartfire" będzie miał polskie
udzwiękowienie. :)

Na to czekam:). Bo nie uśmiecha mi się kupowanie znowu całej gry tym razem w wersji gold czy legendary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku czerwca wychodzi na konsolę The Elder Scrolls V: Skyrim Legendary Edition. Nie ukrywam że chodź mam konsolę od M$, to wolę grać na PC. Oto podzespoły mojego komputera:

CPU: Dual Core e5200;
RAM: 6GB RAM;
GPU: Nvidia 9600 GT

Czy na tej maszynie będę w stanie pograć na w Skyrim? Ewentualnie mogę wymienić kartę graficzną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2013 o 16:57, Los_Emilos napisał:

Na początku czerwca wychodzi na konsolę The Elder Scrolls V: Skyrim Legendary Edition.
Nie ukrywam że chodź mam konsolę od M$, to wolę grać na PC. Oto podzespoły mojego komputera:

CPU: Dual Core e5200;
RAM: 6GB RAM;
GPU: Nvidia 9600 GT

Czy na tej maszynie będę w stanie pograć na w Skyrim? Ewentualnie mogę wymienić kartę
graficzną.


Tak, mam identyczną kartę i procesor i grałem. Do tego wcale nie na najniższych, tylko średnio-wysokich. A do tego ja mam tylko 3GB RAM-u... Spokojnie będzie wszystko chodziło, aczkolwiek uważaj z nadmiarem modów- u mnie z tego powodu gra zaczęła się crashować, co mnie irytowało i przez to przestałem grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2013 o 20:05, Janek_Izdebski napisał:

/.../ (nawet te kupione w zachodnich sklepach) pozwalają pobrać polską wersję językową.


Ciekawe czy z LE / UK będzie podobnie. Specjalnie mi na tym nie zależy, ale jeśli tak to ceny tej edycji w polskich sklepach to żart z klienta ;)

@up

Przecież LE jest już dostępne od jakiegoś czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2013 o 17:51, Los_Emilos napisał:

Z modami pewnie dam sobie spokój. To teraz tylko czekać aż zapowiedzą Legendary Edition
na PC.

Graficznymi i owszem (patrz niżej) ale np mod zmieniający początek gry, dodający questy nie powinien aż tak bardzo ci kompa obciążać.

20130530190051

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2013 o 18:59, Shinigami napisał:

Ciekawe czy z LE / UK będzie podobnie. Specjalnie mi na tym nie zależy, ale
jeśli tak to ceny tej edycji w polskich sklepach to żart z klienta ;)

Z "Legendary Edition" na 99% będzie podobnie, skoro podstawka jak i DLC mają o ile pamiętam Global ID Steam. Przynajmniej tak twierdził K.R., jak był jeszcze recznikiem prasowym Cenegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2013 o 19:01, L33T napisał:

> Z modami pewnie dam sobie spokój. To teraz tylko czekać aż zapowiedzą Legendary
Edition
> na PC.
Graficznymi i owszem (patrz niżej) ale np mod zmieniający początek gry, dodający questy
nie powinien aż tak bardzo ci kompa obciążać.

Aż korci aby rozbudować kompa. Naprawdę przepięknie się prezentuje krajobraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować