Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Hehe, ja gram we wszystkie TESy tylko magiem i rasą wyglądającą jak człowiek. Skradania w grach nienawidzę, do walki wręcz jakoś mnie nie ciągnie, bo w porównaniu ze slasherami sztywna jest a i prowadząc zwierzaka jakoś dziwnie bym się czuł. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2013 o 10:30, Kardithron napisał:

Ale to właśnie robił mój Mroczny Elf. C:

Aaa... no to Cię nie zrozumiałem do końca :)
Choć taki skrytobójczy łucznik jest najprzyjemniejszą postacią do prowadzenia, to czystym magiem też grało mi się wyśmienicie. Ale po wymaksowaniu Zniszczenia i zerowym koszcie w manie (zaklinanie rządzi), granie takim charem staje się trochę przegięte - nic nie jest w stanie Ci zagrozić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2013 o 21:55, Sarinew napisał:

Ale zastanawiam sie na tym, co Ci da odsprzedaz poprzedniego wydania, skoro klucz jest
juz wykorzystany, a za samo pudelko nie wiele dostaniesz?


Wiem o tym doskonale, ale klucze od moich pudełkowych edycji Skyrima i Dawnguarda nie są wykorzystane.

Dnia 06.06.2013 o 21:55, Sarinew napisał:

Moze taniej bedzie poczekac
na promo Dragonborna i Hearthfire ?


Może tak właśnie się stanie. Podstawka już staniała dość znacznie to i może z DLC będzie podobnie. Oby.

Dnia 06.06.2013 o 21:55, Sarinew napisał:

na polskim pudelko nie ma wzmianki o mapie, jest tylko o dubbingu
http://s.cdaction.pl/obrazki/the-elder-scrolls-v-skyrim-legendary-edition-premiera_175nb.jpg

Na premierwóce na tej naklejce była informacja o mapie i dodatkowej płycie z muzyką. Dla mnie chyba lepiej będzie jeśli tych bajerów by w tej edycji nie było, bo mimo wszystko nie chce mi się za bardzo bawić w handlarza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2013 o 11:47, Sipso napisał:

Ja ostatnio zamiast skrytobójcy/złodzieja zrobiłem typowego wojownika z tarczą i mieczem.
Też jest fajnie, ale brakuje tego skradania czasem ;)

I właśnie dlatego tak lubiłem stworzoną przez siebie postać. :-) Jak wspomniałem, była to hybryda wojownika i skrytobójcy - walczył mieczem i tarczą z gigantami na otwartym polu, by zaraz wejść do jaskini, wyjąć łuk i na paluszkach dobierać się do jednego falmera po drugim.

Cudowny przepis na grę. Myślałem wtedy, że magia nie jest mi potrzebna do niczego (nie licząc krzyków i zaklętych właściwości oręża i garderoby).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2013 o 14:41, Abi_Dalzim napisał:

Ale po (...) zerowym koszcie
w manie (zaklinanie rządzi), granie takim charem staje się trochę przegięte - nic nie
jest w stanie Ci zagrozić :D

Ano słyszałem, że istnieją takie możliwości. :-D Perspektywa zachęcająca i odrzucająca zarazem.

Mógłbyś mi powiedzieć, jak dokładnie doszedłeś to tych zerowych kosztów? Napisz, co dokładnie nosiłeś i jak to stworzyłeś, na jakim etapie gry było to możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim zaklinanie. Na wysokich poziomach tworzysz sobie przedmioty które zmniejszają koszt używania zaklęć. Z tego co pamiętam ostatni perk z zaklinania daje możliwość dodawania dwóch efektów na przedmiot. Do tego (nie jestem pewien bo mam mody na perki) przywracanie ma chyba perk, który przywraca manę. Ale jak mówiłem nie jestem pewien. I tak same przedmioty zmniejszające koszt i zwiększające regenerację wystarczają by móc spamować czarami jak z kałacha na późniejszych levelach.

Co do klas postaci - nie przepadam za hybrydami. Parę razy robiłem maga bitewnego, to albo walka albo magia zostawały w tyle i wychodził z tego lekko upośledzony mag potrafiący czasem machnąć mieczem. Wolę 100% klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, ale to ewidentny photoshop, widać po dziwacznym obramowaniu liter i obiektów. Jest tylko jedna wersja pudełka. To czarne pewnie jakiś sklep zrobił by wyglądało inaczej niż u innych lub nie ujawniono wtedy jeszcze pudełka oficjalnego.

To czarne bardziej wygląda na plakat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.06.2013 o 16:10, Kardithron napisał:

Rozumiem zatem, że mogę złożyć zamówienie powyższego produktu bez obawy, że otrzymam
jakąś dziwaczną wersję z czarną okładką?


Spokojnie. Dosyć dobry sklep, tylko potem Ci spamują skrzynkę jeśli się zgodzisz na newsletter :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2013 o 16:26, Abi_Dalzim napisał:

A czy istnieje możliwość zakupienia w jednym packu samych dodatków (w jakiejś rozsądnej
cenie ofkoz)? Bo po co mi druga podstawka jak jedną mam?


Wydaje mi się, ze nie. Dodatki trzeba kupować osobno. Najlepiej sprawdzić jakie są ceny na muve, albo w sklepach takich jak MM czy Saturn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2013 o 17:37, Sipso napisał:

Legendary Edition ma tylko jedną wersję pudełka. Poza tym... nie lepiej napisać do obsługi
klienta tego skelpu?

Załączone przez Państwa zdjęcie wzbudza moją niepewność, dlatego chciałbym zadać pytanie, by rozwiać wątpliwości:

Czy pudełko zawierające sprzedawaną przez Państwa grę Skyrim Legendary Edition wygląda mniej więcej tak, jak na poniższej grafice?

http://www.cdkeysdirect.com/product_images/j/615/the_elder_scroll_5_legendary_edition_steam_cd_key__69871_zoom.jpg


Odpowiedź:

Witam zdjecie wyglada tak samo jak okladka naszej gry.

Pozdrawiam


I teraz pytanie, o które zdjęcie im chodzi - to z ich aukcji, czy z mojego linka. Na to już mi nie odpisali.


Chodzi konkretnie o tę ofertę:
http://allegro.pl/show_item.php?item=3306322909

Bardzo atrakcyjna cena (wersja angielska).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Kupiłem sobie wczoraj klucz do Legendary Edition na steam''a. Grę pobrałem ale wyskakuje mi komunikat "Nie udało się uruchomić gry (brakujący plik wykonywalny)" Przeinstalowałem ale nadal dzieje się to samo... jakieś pomysły? Mam akurat kilka dni wolnego i chciałem sobie pograć a tu taka kiszka wyszła.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2013 o 12:04, Noma napisał:

Witam.
Kupiłem sobie wczoraj klucz do Legendary Edition na steam''a. Grę pobrałem ale wyskakuje
mi komunikat "Nie udało się uruchomić gry (brakujący plik wykonywalny)" Przeinstalowałem
ale nadal dzieje się to samo... jakieś pomysły? Mam akurat kilka dni wolnego i chciałem
sobie pograć a tu taka kiszka wyszła.. :/

Rozumiem, że "LE" kupowałeś na Steam lub u innych autoryzowanych sprzedawców kluczy (GMG, Gamersgate, Gamefly itd.) i próbowałeś odpalić wersję PL, tak? Jeśli tak, to w supporcie Steam wiedzą o problemie i starają się go naprawić. Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2013 o 12:04, Noma napisał:

Witam.
Kupiłem sobie wczoraj klucz do Legendary Edition na steam''a. Grę pobrałem ale wyskakuje
mi komunikat "Nie udało się uruchomić gry (brakujący plik wykonywalny)" Przeinstalowałem
ale nadal dzieje się to samo... jakieś pomysły? Mam akurat kilka dni wolnego i chciałem
sobie pograć a tu taka kiszka wyszła.. :/



Mam ten sam problem i jedynym wyjściem jest zainstalowanie wersji angielskiej lub z płytki wersji polskiej, bo można bawić się w brakujące pliki i podmienić je z wersji angielskiej lub zamienić plik bodajże TESV.exe na SKYRIMLAUNCHER.exe ale gra się uruchomi do ekranu głównego i wróci do pulpitu bo brakuje w tej wersji oprócz plików wykonawczych jeszcze innych plików wersja ang waży 8GB a polska u mnie tylko 6GB, na pierwszy rzut oka brakuje dialogów pisanych i mówionych do podstawki. Jednym słowem mam wrażenie ze steam ściąga tylko dlc a o podstawce zapomina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh xD To ci odpowiedzieli. Szczerze to nie wiem. Czasem jest że jedno wydanie dostaje różne pudełka (Shogun 2 Gold Edition na przykład). Widzę, że zależy ci na pudełku srebrnym (prawdziwie Legendary), a nie czarnym. Wpisałem w google "skyrim legendary edition box art". Oto co wyszło

https://www.google.pl/search?rlz=1C2SAVI_enPL528PL528&q=skyrim+legendary+edition+box+art&bav=on.2,or.r_cp.r_qf.&bvm=bv.47810305,d.Yms&biw=1920&bih=955&um=1&ie=UTF-8&hl=pl&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=n0m4UYeEDsfGtAbxxICwBQ

Pognębiłbym sprzedającego jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować