Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Witam, mam pewien problem w Skyrimie dotyczący cieni, są u mnie wyświetlane poziomo, jakby były odwrócone, jak np. stoję przy ścianie to mój cień wygląda jakby postać leżała. Ma ktoś jeszcze taki problem i jak go rozwiązać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem w Empiku chudziutkie pudełko Legendary Edition za 200 zł... na PCta. Plażo, proszę. Toż nawet Steam sprzedaje taniej -- i to nie w ramach żadnej wyprzedaży.

Co ciekawe, nie widziałem na pudełku logo Cenegi. (Empik w Galerii Krakowskiej.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2013 o 10:55, Elwro napisał:

Widziałem w Empiku chudziutkie pudełko Legendary Edition za 200 zł... na PCta. Plażo,
proszę. Toż nawet Steam sprzedaje taniej -- i to nie w ramach żadnej wyprzedaży.

Co ciekawe, nie widziałem na pudełku logo Cenegi. (Empik w Galerii Krakowskiej.)

Empiki to najdroższe sklepy w kraju, nie wiem kto tam kupuje, tam można co najwyżej pooglądać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zawsze najdroższe, ale warto czasami porównać ceny z MM, Saturnem czy inną sieciówką.

Jak kupiłem MoHW w Saturnie, to żałowałem, bo za tę samą cenę w Empiku było Limited Edition, więc czasami warto poszukać perełek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2013 o 12:01, Sigu napisał:

Nie zawsze najdroższe, ale warto czasami porównać ceny z MM, Saturnem czy inną sieciówką.

Jak kupiłem MoHW w Saturnie, to żałowałem, bo za tę samą cenę w Empiku było Limited Edition,
więc czasami warto poszukać perełek.

Saturn i MM to już w ogóle zdzierstwo, sprzęt tak, bo gdzie indziej kupisz? ale gry nie opłaca się tam kupować. W Empiki są czasem promocje, np. 3 gry w cenie 2 czy coś, ale nie zmienia to faktu że jest to też drogi sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ogóle to pudełko Legendary jest rozczarowujące... Liczyłem na coś grubości starych wydań Platynowej Kolekcji (nie wiem jak teraz one wyglądają). A tu zwyczajne pudełko. Takie... mało Legendary ono jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2013 o 11:09, Paoro napisał:

> Widziałem w Empiku chudziutkie pudełko Legendary Edition za 200 zł... na PCta. Plażo,

> proszę. Toż nawet Steam sprzedaje taniej -- i to nie w ramach żadnej wyprzedaży.

>
> Co ciekawe, nie widziałem na pudełku logo Cenegi. (Empik w Galerii Krakowskiej.)

Empiki to najdroższe sklepy w kraju, nie wiem kto tam kupuje, tam można co najwyżej pooglądać..


Właśnie to trochę mit z tym najdroższym sklepem w kraju, bo tak jak napisałeś w empiku często są promocje, albo przeceny na limitowane edycje itp. Trzeba sprawdzać i można trafić na naprawdę tanie gierki. W sumie to gdzie się nie pójdzie niektóre gry są trochę droższe, niektóre trochę tańsze, na to nie ma zasady. No może w zwykłych hipermarketach mocno cisną z cenami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2013 o 23:20, Kardithron napisał:

OST zajmuje cztery płyty CD i składa się z ponad 50 utworów, w tym 40-minutowego ambientu
na czwartym dysku. Cudo. Niestety, aktualnie coś marnie z jego dostępnością.


Wiem, widziałem to. Zamawiając ten soundtrack przedpremierowo można było go nawet dostać z autografem Jeremy’ego Soule''a. Sam chciałem go wziąć, ale jak zobaczyłem, że całość jest w digipacku to sobie podziękowałem. Ale chyba ktoś z tego forum go kupił i nawet pokazywał tu zdjęcia. To co na nich zobaczyłem tylko utwierdziło mnie w przekonaniu że dobrze zrobiłem nie kupując tego, bo paczka doszła w fatalnym stanie. Digipack był obdarty a plastik połamany. Opakowanie płyt wyglądało jak wyciągnięta psu z gardła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest odpowiedź dla wszystkich co mają europejskie klucze do Skyrim Legendary Edition gdzie język polski jest dostępny, można go ściągnąć ale po ściągnięciu gra nie działa. Po tygodniu mailowania z nimi support steamu odpowiedział mi ale niestety jest to zła i smutna odpowiedź.

20130618195948

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



No z odpowiedzi wnioskuje że nigdy nie będzie, albo jak zmienia się prawa dotyczące wydawania skyrima ale to zdąża za ten czas już wyjść kolejne części TESa.
Szczerze kilkanaście tytułów mam już na steamie ale pierwszy raz mam taka sytuacje żeby mi pisało ze jest dostępna polska wersja i ją ściągam żeby nie działała. Czytałem ze były problemy z tym ale to były najczęściej posty po premierze skyrim i myślałem ze w tej sprawie się coś zmieniło zwłaszcza ze sklepy (keye.pl,ultima.pl) twardo wypisywały sprzedając europejskie klucze/wersje gry że ściągniecie z steama polskiej wersji to bułka z masłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2013 o 20:32, Queven napisał:

No z odpowiedzi wnioskuje że nigdy nie będzie, albo jak zmienia się prawa
dotyczące wydawania skyrima ale to zdąża za ten czas już wyjść kolejne części TESa.

Mógłbyś im wyslać doprecyzowujące pytanie w tej materii. Ciekawe co odpiszą. Napiszesz do nich jeszcze może? :)

Dnia 18.06.2013 o 20:32, Queven napisał:

Szczerze kilkanaście tytułów mam już na steamie ale pierwszy raz mam taka sytuacje żeby
mi pisało ze jest dostępna polska wersja i ją ściągam żeby nie działała. Czytałem ze
były problemy z tym ale to były najczęściej posty po premierze skyrim i myślałem ze w
tej sprawie się coś zmieniło zwłaszcza ze sklepy (keye.pl,ultima.pl) twardo wypisywały
sprzedając europejskie klucze/wersje gry że ściągniecie z steama polskiej wersji to bułka
z masłem.

Z tego co wiem, "Skyrim: LE" kupione bezpośrednio na Steam za jakiś czas ma mieć dostępny język polski. Ponoć support cały czas pracuje nad rozwiązaniem problemu.

P.S. Gdzie kupowałeś swoją kopię "S: LE"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem na keye.pl, miałem wcześniej zamówienie na ultimie na polska ale jak zobaczyłem właśnie u nich wersje europejska ale po polsku oraz że premiera polskiej edycji przesunęła się o tydzień i z ultimy też wysyłają angielskie pudelka z możliwością ściągnięcia z steama polskiej to zrezygnowałem z zamówienia i w sumie ani nie zacząłem tydzień wcześniej grać i problemy z językiem to był błąd ale cóż...

Co do wersji kupionej bezpośrednio z steama jak czytałem na forum ich ktoś pisał ze jemu bez problemu język polski działa.

Zapytam, opieprze że ludzi w błąd wprowadzają, ale pewnie nic nie da a odpowiedź dostane w stylu "oni na ten temat nic niewiedzą proszę pytać wydawcy gry".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2013 o 20:49, Queven napisał:

Zapytam, opieprze że ludzi w błąd wprowadzają, ale pewnie nic nie da a odpowiedź
dostane w stylu "oni na ten temat nic niewiedzą proszę pytać wydawcy gry".

Nie omieszkaj wtedy wkleić tutaj ich odpowiedzi, ok? Dziękuję. :)

P.S. A tak w ogóle to polecam sklep na U. Rzeczywicie trzeba było tam kupić "S: LE", ale to tylko moja osobista sugestia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wkleję. Jakbym u nich kupił ang było by to samo, a że nie poczekałem to cóż nic nie poradzę (zwłaszcza że cena polskiej preodera była dużo niższa niż jest teraz), drugi raz już nie będę kupował a i tak dwóch wersji pewnie do konta się nie podepnie a drugiego konta nie chce mieć specjalnie dla jednej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2013 o 21:01, Queven napisał:

Wkleję.

Dzięki.

Dnia 18.06.2013 o 21:01, Queven napisał:

a drugiego konta nie chce mieć specjalnie dla jednej gry.

To się rozumie samo przez się. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2013 o 15:50, dave03 napisał:

Sam chciałem go wziąć, ale jak zobaczyłem, że
całość jest w digipacku to sobie podziękowałem. [...] paczka doszła w fatalnym stanie. Digipack był
obdarty a plastik połamany. Opakowanie płyt wyglądało jak wyciągnięta psu z gardła.

Szczerze mówiąc, nigdy nie patrzyłem na digipack jako jakieś zło wcielone.

Wydaje mi się, że wzmiankowy kolega miał po prostu pecha. Przesyłka nie ma prawa dochodzić w takim stanie, a jeżeli dochodzi, to jest to wina nadawcy i jego sposobu pakowania, ewentualnie dostawcy. Nie sądzę, by w digipacku starannie oklejonym grubą warstwą folii bąbelkowej cokolwiek miało pękać.

Osobiście z "ery dostępności" tego OSTa najlepiej zapamiętałem jego cenę - bodaj okolice 200 zł. Jak to pięknie ujął mój znajomy: "Soundtrack droższy niż gra, która go zawiera.". :D

@All
Czy DLC Heartfire rozwija w jakiś sposób wątek psa domowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2013 o 20:01, Queven napisał:

Po tygodniu mailowania z nimi support steamu odpowiedział mi ale niestety jest to zła
i smutna odpowiedź.

Rozumiem, że ta smutna wieść dotyczy tylko kluczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować