Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Dnia 26.07.2013 o 18:57, hammerfall87 napisał:

Może ktoś mi doradzić które poziomy daja solidne wyzwanie bo na czeladniku ostro się
przejechałem i było dla mnie zbyt łatwo

Dorzucę jeszcze swoje doświadczenia.
Sam zawsze zaczynałem na hardzie, a jak już było łatwo to zmieniałem na very hard.
Generalnie polecam zmieniać poziom trudności na bieżąco, w zależności od odczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są questy gdzie wysłuchujesz ''monumentalnego pier****'', zwlaszcza w queście głównym. Tylko że najlepsze i najciekawsze questy będziesz miał w pobocznych :> Polecam grę, nawet dla samego exploringu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Gdziem mogę nauczyć się zaklęcia dzieki któremu będlkoę mógł przyzwać łuk? Mam tylko te z mieczem i nigdzie nie mogę znaleźć z łukiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Księgę czaru możesz kupić u Calcelmo, Falion i Phinis Gestor. Można też ją znaleźć w więzieniu fortu Amol. W ogóle polecam sprawdzać rzeczy które Cię nurtują na UESPWiki. Wszystko masz tam napisane. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2013 o 13:43, Elminster napisał:

Księgę czaru możesz kupić u Calcelmo, Falion i Phinis Gestor. Można też ją znaleźć w
więzieniu fortu Amol. W ogóle polecam sprawdzać rzeczy które Cię nurtują na UESPWiki.
Wszystko masz tam napisane. :)

dzięki
Możesz mi jeszcze powiedzieć czy bronie deadryczne można ponownie "nabić" tzn zeby znowu miały magiczne właściwości np Sanguine Rose ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2013 o 13:46, miodus napisał:

Możesz mi jeszcze powiedzieć czy bronie deadryczne można ponownie "nabić" tzn zeby znowu
miały magiczne właściwości np Sanguine Rose ?

Nie do końca rozumiem. Chodzi Ci o to, że masz Sanguine Rose, w którym masz wyczerpane wszystkie ładunki przez co nie możesz go używać? W takim przypadku wystarczy doładować przedmiot klejnotem duszy. Wchodzisz w ekwipunek, szukasz tego przedmiotu i gdy go wybierzesz, to powinna pojawić się opcja doładowania przedmiotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2013 o 13:51, Elminster napisał:

> Możesz mi jeszcze powiedzieć czy bronie deadryczne można ponownie "nabić" tzn zeby
znowu
> miały magiczne właściwości np Sanguine Rose ?
Nie do końca rozumiem. Chodzi Ci o to, że masz Sanguine Rose, w którym masz wyczerpane
wszystkie ładunki przez co nie możesz go używać? W takim przypadku wystarczy doładować
przedmiot klejnotem duszy. Wchodzisz w ekwipunek, szukasz tego przedmiotu i gdy go wybierzesz,
to powinna pojawić się opcja doładowania przedmiotu.

ta o to mi chodziło ; )) dzięki wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem dodatek za 2,5 euro ten do budowy domu i zarządzania nim. Gdzie mam się uda i co zrobić aby dostać informację bo gra jak do niech wchodzę nie informuje mnie o niczym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodatek wprowadza domy do wybudowania w Gwieździe Zarannej, Falkret i w Morthal. Jak dobrze pamiętam to możliwość nabycia majątku pojawiała się kiedy zaskrabiło się zaufanie danego jarla i zaproponowano Ci zostanie tanem.
Jak chcesz dostać jakąś informację w grze na temat działek do kupienia, to musisz zdobyć dziewiaty poziom. Wtedy kurier wręczy Ci zaproszenie od któregoś Jarla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2013 o 14:14, Kirabaxior napisał:

O, gdzie jest te dlc za 2,5euro?


Było wczoraj na steamie co dziennie z okazji quakeconu były i jeszcze są promocje firmy bethesda :) nie wiem czy jeszcze są zniżki na dlc do skyrima :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2013 o 14:37, Elminster napisał:

Dodatek wprowadza domy do wybudowania w Gwieździe Zarannej, Falkret i w Morthal. Jak
dobrze pamiętam to możliwość nabycia majątku pojawiała się kiedy zaskrabiło się zaufanie
danego jarla i zaproponowano Ci zostanie tanem.
Jak chcesz dostać jakąś informację w grze na temat działek do kupienia, to musisz zdobyć
dziewiaty poziom. Wtedy kurier wręczy Ci zaproszenie od któregoś Jarla.


Dzięki ziom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2013 o 14:43, Thrandir napisał:

O weź. Genialne wykonanie. Naprawdę, bije od tego taka epickość, że aż serce rośnie.

Mamy podobne odczucia. Cudownie byłoby to zobaczyć (i usłyszeć) na własne oczy. Szkoda, że prawdopodobieństwo jest niewielkie.

Nie mniej, można śledzić stronę: http://www.videogameslive.com/index.php?s=dates. Cztery lata temu padło m.in. na Warszawę. ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2013 o 20:47, Boguslav4 napisał:

Z innej beczki. Ktoś oprawił na pewno mapę Skyrimu i stąd moje pytanie- jak duża antyrama
jest potrzebna?


Moja antyrama ma ok 48 na 68 cm, i zostaje po około 1cm z każdej strony wolnego miejsca wokół mapy. Tak więc 50x70 będzie akurat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować