Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Co sądzicie o zerowaniu wymaksowanych umiejętności celem dalszego rozwoju postaci? Pomysł wydaje mi się strasznie naciągany - nie wyobrażam sobie zejść z poziomu 100 broni jednoręcznej i bloku, które nabijałem tyle czasu. I co, tak nagle nie będę umiał walczyć? I z bitew ze Starożytnymi Smokami będę musiał przejść na zabijanie niedźwiedzi?

Kto tego używa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2013 o 12:34, Minamir napisał:

Moja antyrama ma ok 48 na 68 cm, i zostaje po około 1cm z każdej strony wolnego miejsca
wokół mapy. Tak więc 50x70 będzie akurat.

Hm? Skoro i tak już został Ci 1 cm wolnego miejsca, to chyba jeszcze większa antyrama nie jest potrzebna?

Niemniej dobrze wiedzieć. Sam zamierzam oprawić mapę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2013 o 13:41, Kardithron napisał:

Hm? Skoro i tak już został Ci 1 cm wolnego miejsca, to chyba jeszcze większa antyrama
nie jest potrzebna?

Niemniej dobrze wiedzieć. Sam zamierzam oprawić mapę. :)


Cóż, na opakowaniu mojej antyramy też było 50x70, dopiero po faktycznym zmierzeniu okazało się, że jest nieco mniejsza. A 50x70 był formatem najbliższym wymiarom samej mapy, były albo sporo mniejsze, albo sporo większe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z teksturami niektórych elementów w grze. Pomimo ustawienia wysokich detali w opcjach, np. zbroje i w ogóle ubiór postaci ma bardzo słabe tekstury...

Wcześniej taki problem nie występował. Co może być przyczyną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ze smokami. Po pokonaniu Alduina nie respawnują mi się w siedliskach. Miał ktoś kiedyś podobną sytuację?

Gdy grałem na XBoxie rok temu nie było tego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem... Dość dziwny i z początku nawet zabawny, ale teraz już wkurzający. Dostałem lodowym kolcem prosto w czółko i to cholerstwo nie znikło przez co moja postać wygląda tak jak na screenach. Wie ktoś jak... no nie wiem, ''odświeżyć'' postać, niczym pulpit? Albo co?

20130916190204

20130916190220

20130916190236

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2013 o 19:03, misioo napisał:

Mam problem... Dość dziwny i z początku nawet zabawny, ale teraz już wkurzający. Dostałem
lodowym kolcem prosto w czółko i to cholerstwo nie znikło przez co moja postać wygląda
tak jak na screenach. Wie ktoś jak... no nie wiem, ''odświeżyć'' postać, niczym pulpit?
Albo co?


Oj, kiedyś był na to cwany sposób, ale już zapomniałem, a szukajka mi nie pomogła...
Tu jest jedna metoda, ale osobiście stosowałem inną. Tym niemniej, ta też działa (podobno).

"U mnie pomogło następujące rozwiązanie:
- save na wszelki wypadek
- otwierasz konsole (~)
- wpisujesz: showracemenu (kieruje Cię do ekranu tworzenia postaci)
- zamykasz konsole (~)
- zmieniasz płeć, zmieniasz z powrotem (masz zachowane wszystkie ustawienia wyglądu, staty itd...zmiana rasy spowoduje wyzerowanie się wszystkich umiejętności więc lepiej nie kombinować
- R (done) wpisujesz swą godność i grasz dalej bez dodatkowych ozdób

Ja w ten sposób pozbyłem się strzał, ale na lodowe kolce chyba także pomoże. Po jednorazowym zastosowaniu tego sposobu, więcej podobnych kłopotów już nie miałem."

Zaczerpnięte z: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=21344&pid=6371
Ewentualne podziękowania należą się autorowi oryginału :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2013 o 20:24, kodi24 napisał:

Dostaliscie moze Downguard za free?.. :D Steam chyba zbzikowal;


Jak zbzikował to zabiorą tak szybko jak dali xD
Nie wiem czy zbzikował bo mam Legendary Edytion :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten Dawnguard się już pojawił podobno z tydzień temu ale szybko go zabierali ludziom. Może znowu się popsuło u nich a może przeoczyli wtedy twoje konto, ale jeśli teraz pobierzesz to nawet jeśli ci to zabiorą to powinno działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet o tym nie wiedzialem, zassalo sie kilka dni temu kiedy moja niunka grala, nie zwrocila uwagi myslac, ze to jakis duzy patch idzie. Moze mnie przeoczyli, zatem pora wracac do zabawy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam mały problem a mianowicie musiałem z różnych powodów przeinstalować steam i wszystkie gry. Bo zainstalowaniu Skyrim''a ponownie zapomniałem listy modów których używałem. Steam jakoś zapamiętał moje savy i zawsze przy wczytywaniu mam powiadomienie że ten save był grany z modem który już nie istnieje. A ja za cholerę nie przypomnę sobie tej listy. Czy istnieje jakiś sposób przez save''a czy coś innego odzyskanie listy modów na których wtedy grałem czy raczej pozostaje gra od początku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym że ja używałem modów z skyrim nexus i wgrywałem je ręcznie do plików gry. Czyli raczej pozostaje mi zacząć od nowa.. : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2013 o 23:12, Noma napisał:


A probowales samemu szukac odpowiedzi?

W necie pisze, ze do wykrywania modow mozna uzyc
Wrye Bash http://skyrim.nexusmods.com/mods/1840
Skyrim Savegame Scanner v1.1 by Mikanoshi - http://skyrim.nexusmods.com/mods/15054/


Oprocz "warsztatu" sa inne programy wspomagajace zarzadzanie modami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2013 o 19:03, misioo napisał:

Mam problem... Dość dziwny i z początku nawet zabawny, ale teraz już wkurzający. Dostałem
lodowym kolcem prosto w czółko i to cholerstwo nie znikło przez co moja postać wygląda
tak jak na screenach. Wie ktoś jak... no nie wiem, ''odświeżyć'' postać, niczym pulpit?
Albo co?


:D:D:D cały skyrim :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować