Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Dnia 11.02.2014 o 20:32, leartist napisał:

Które nakrycie głowy wg was lepsze?

Nie widzę problemu - pograj z każdym z nich, sam zobacz co Ci lepiej pasuje. Ja brałbym Maskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIe sposób odczuc różnic 5%, w żadnej grze, ale jak się skumuluje wszystko do kupy to wychdzi zdecydownie lepsza albo gorsza postać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2014 o 21:24, leartist napisał:

NIe sposób odczuc różnic 5%, w żadnej grze


<aliens guy> MMO </aliens guy>

Lepiej wyfarmić enchanting i zrobić własne itemy.
Poza tym premie do lockpicking są zbędne przy ilości wytrychów jakie sypią się z każdego kąta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2014 o 22:04, Sipso napisał:

Poza tym premie do lockpicking są zbędne przy ilości wytrychów jakie sypią się z każdego
kąta.

Jak się operowanie nimi poćwiczy. to jest "skill" że się przestają łamać (wymaga 80 o ile dobrze pamiętam). Wtedy starczy jeden wytrych i można próbować do skutku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale czy serio warto marnować na niego skillpointa przy ponad 200 wytrychach?

Gram na SkyRe więc mam inne drzewka perków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2014 o 22:42, Sipso napisał:

Gram na SkyRe więc mam inne drzewka perków.


Ja też właśnie gram na SkyRe i wg mnie dużo bardziej warto inwestować w wybrane umiejętnośc, każdy perk jest na wagę złotai. Wymaksować zbroję, jedną gałąź walki, przeznaczyć trochę perków na przydatne skille z różnych drzewek, np. szansę na doładowanie broni przy każdym zabiciu, albo bonusy do walki z towarzyszami itp. W SkyRe specjalizacja jest dużo ważniejsza niż ogólny rozwój, ja mam jakoś 51 poziom, a i tak potrzebowałbym jeszcze z drugie tyle żeby rozwinąć wszystko co chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kompan mi zaginął, jest jakiś sposób na przywrócenie go, lub namierzenie jego zwłok?

Jeżdze na koniu, a on przewąznie wlecze sie gdzieś z tyłu i po jakkimś czasie się pojawia u mego boku, teraz po wykonaniu iluś questów stwierdzam, że zaginął. ;f Miał troche fajnych itemów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2014 o 21:55, leartist napisał:

Który toporek lepszy?

Jak masz kryształy do ładowania to wybrał bym ten lewy (16 obrazeń "zwykłych" + te 5 od prądu? równa się 21, a jest lżejszy czyli powinieneś zadawać więcej ataków w jednostce czasu). A najlepiej własnoręcznie zrobiony i "umagiczniony".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic nie wiem o ładowaniu kryształami czy umagicznianiu. o.O Możesz napisac coś więcej? Gdzie takie kryształy zdobyć? Może chodzi o zwykłe gemy?

Btw, ten drugi, niemagiczny toporek mam obecnie ulepszony na 29dmg, więc z nim biegam, magicnzych itemów jeszcze nie mogę ulepszać (dopiero 42lvl smithing).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2014 o 22:17, leartist napisał:

Nic nie wiem o ładowaniu kryształami czy umagicznianiu. o.O Możesz napisac coś więcej?
Gdzie takie kryształy zdobyć? Może chodzi o zwykłe gemy?

Chodzi o klejnoty duszy (Soul Gems), które znaleźć/kupić można dosłownie w całej prowincji, głównie we wszelkiej maści interiorach oraz u magów-handlarzy (np. u Farengara z Whiterun). By je napełnić należy zabić potwora w czasie trwania rzuconego na niego wcześniej zaklęcia Soul Trap (nie można tego robić na przedstawicielach dziewięciu ras Tamriel; chyba, że dysponujemy czarnym klejnotem duszy).

Pełny klejnot duszy można wykorzystać do odnowienia energii zaklętej broni/kostura (przycisk T w ekwipunku) albo do stworzenia zaklętego przedmiotu (właśnie takiego, jak Axe of Whiterun).

Więcej możesz poczytać tutaj: http://inskyrim.pl/skyrim/zaklinanie.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2014 o 23:47, leartist napisał:

Dzięki :) btw, jest jakiś limit poziomu postaci w Skyrim?


Nie ma. Ba, jak osiągniesz na jakimś skillu setny poziom, to możesz go zresetować do 15 poziomu i nabijać go od nowa ... a co za tym idzie także ogólny poziom. W nieskończoność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2014 o 21:33, leartist napisał:

Kompan mi zaginął, jest jakiś sposób na przywrócenie go, lub namierzenie jego zwłok?

Kompani chyba po jakimś czasie wracają na miejsce z którego się ich zabrało, może warto sprawdzić?
Chyba, że to tylko w wypadku kiedy każe się im poczekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2014 o 00:57, Sztywny_pl napisał:

> Kompan mi zaginął, jest jakiś sposób na przywrócenie go, lub namierzenie jego zwłok?

Kompani chyba po jakimś czasie wracają na miejsce z którego się ich zabrało, może warto
sprawdzić?
Chyba, że to tylko w wypadku kiedy każe się im poczekać?



Nie ma go w riverdale. No trudno. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2014 o 13:49, Kardithron napisał:

> Nie ma go w riverdale. No trudno. :(
Riverdale? :? Co to za kompan?

Z jego wypowiedzi wynika, że Riverdale to miejsce, Rzeczna Puszcza, o ile pamiętam. W Skyrimie nie było przecież kompana o takim imieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2014 o 13:49, Kardithron napisał:

> Nie ma go w riverdale. No trudno. :(
Riverdale? :? Co to za kompan?


Skoro Rzeczna Puszcza, to pewnie Faendal, albo ten drugi koleś, bard. Słabiaki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować