Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Gram w oryginalnego Skyrima, czyli po angielsku. Kompan nazywa się Sven. Już po godzinie gry można go zdobyć. Teraz pójde po tego maga z Dawnstar, czeka na mnie w świątyni, albo Lydie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A po co Ci w ogóle jakiś kompan? Przecież oni bardziej przeszkadzają niż pomagają ;)
Co do tej maski o której pisałeś wcześniej to nawet jeśli nie zdecydujesz się jej używać to jej nie sprzedawaj a tym bardziej wyrzucaj. Podobnych masek jest jeszcze siedem (każda z innymi właściwościami, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie) i jeśli uda Ci się zebrać wszystkie i udasz się z nimi w stosowne miejsce to uzyskasz dostęp do specjalnej, dziewiątej, nie tracąc na dodatek pozostałych ośmiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2014 o 17:37, dave03 napisał:

A po co Ci w ogóle jakiś kompan? Przecież oni bardziej przeszkadzają niż pomagają ;)
Co do tej maski o której pisałeś wcześniej to nawet jeśli nie zdecydujesz się jej używać
to jej nie sprzedawaj a tym bardziej wyrzucaj. Podobnych masek jest jeszcze siedem (każda
z innymi właściwościami, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie) i jeśli uda Ci się
zebrać wszystkie i udasz się z nimi w stosowne miejsce to uzyskasz dostęp do specjalnej,
dziewiątej, nie tracąc na dodatek pozostałych ośmiu.


Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2014 o 13:15, leartist napisał:

Można być jednocześnie w Stormcloakes i Imperium?

Nie

Dnia 14.02.2014 o 13:15, leartist napisał:

Albo w Companions i Stormcloakes?

Tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.02.2014 o 17:02, leartist napisał:

A wiesz może ile jest smoków w Skyrim?


Nieskończoność. Respawnują się regularnie, pojawiają się też w ramach random encounters.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2014 o 23:51, Ecko09 napisał:

Meh czemu tylko Dawnguard jest w sklepach internetowych, gdzie pozostałe DLC? =/

Pewnie wychodzą z założenia że teraz jak można kupić kompletne wydania The Elder Scrolls V Skyrim Legendary Edition lub The Elder Scrolls Anthology to nie opłaca się dorabiać pojedynczych D:C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w promocji na Uplayu za 40zł.
Ofc uplay nie jest wymagany, a dostałem steam keya.
Pozdrawiam :D (podstawkę mam premierówę, więc 40zł za 3 DLCki to spoko rzecz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2014 o 00:07, Ecko09 napisał:

Szkoda, że Legendary Edition jest niedostępne w empiku, tak to bym wziął -_-

Pewnie przez to że wynegocjowali sobie tak niską cenę (188 zł) na Antologię która zwiera w sobie Legendary Edition + wszystkie wcześniejsze części serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2014 o 00:07, Ecko09 napisał:

Szkoda, że Legendary Edition jest niedostępne w empiku, tak to bym wziął -_-


A ile kosztowała LE na początku? Chyba ze ponad 150, a widzę, że The Elder Scrolls - Anthology jest nie wiele drozej, a skyrim LE tam jest (jedyny problem to taki, ze jakos ludzie czasami dostaja zagraniczne wydanie skyrim czyli bez polskiego? dziwne.)
Zalezy czy chcecz miec pudelko, jak tak to cena rosnie, a jak nie chcesz to jak wymienono wyzej czekaj na promocje, nawet na steamie wychodzilo, ze kupno LE bylo tansze niz kupno dodatkow osobno.(w czasie <48 godzinnej przeceny )
Ale tylko kilka sklepow ma klucz skyrim PL steam i uplay dopoki im sie klucze nie skoncza, czy muve w czasie ostatniej promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2014 o 00:32, Sarinew napisał:

>


O super sprawa z tym Anthology, w Obliviona nie grałem, więc się przy okazji kiedyś sprawdzi też D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2014 o 08:05, leartist napisał:

Jak mogę sie upewnić, ze mam zainstalowane dodatki? Jest w grze to gdzieś pokazane?

Wejdz w folder skyrim/data jadąc w dół powinieneś znaleźć nazwy dodatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2014 o 08:05, leartist napisał:

Jak mogę sie upewnić, ze mam zainstalowane dodatki? Jest w grze to gdzieś pokazane?


W Launcherze gry, w Plikach Danych. Tam dodatki wyświetlają się jako nazwa_dodatku.esm. Jeśli nie są zaznaczone, zaznacz je i staną się aktywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2014 o 12:56, Minamir napisał:

W Launcherze gry, w Plikach Danych. Tam dodatki wyświetlają się jako nazwa_dodatku.esm.
Jeśli nie są zaznaczone, zaznacz je i staną się aktywne.


Mam Dragonborn, Downguard i HighresTexturePacl 01. 02. 03. z tkaich wiekszyhc plików. To wszystkie dodatki?

Jeszcze pytanko apropo kowalstwa, czy to perki czy poziom kowalstwa decyduje, na jaki poziom mogę ulepszyć zbroje i bronie? Np większość mogę maksymalnie na equisite (znakomite?), a wyżej brakuje mi umiejetnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2014 o 21:17, leartist napisał:

Jeszcze pytanko apropo kowalstwa, czy to perki czy poziom kowalstwa decyduje, na jaki
poziom mogę ulepszyć zbroje i bronie? Np większość mogę maksymalnie na equisite (znakomite?),
a wyżej brakuje mi umiejetnosci.

Oba, Jak masz perka (możesz robić dane graty) to wtedy trzeba mniej "poziomu" żeby ulepszyć do danej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2014 o 21:17, leartist napisał:

Mam Dragonborn, Downguard i HighresTexturePacl 01. 02. 03. z tkaich wiekszyhc plików.
To wszystkie dodatki?


Jest jeszcze Hearthfire, pomniejszy DLC. Nie jest on w Polsce dostępny osobno w pudełku, można go kupić albo razem z edycją Legendary Skyrima (czyli podstawka + 3 DLC) lub przez samego Steama. Nie jest to jednak fabularny dodatek, tylko dodaje takie rzeczy jak możliwość budowy własnego domu (a nie tylko kupna gotowego) czy możliwość adopcji dzieci. Jeśli Cię to nie interesuje, to nic nie tracisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować