Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Odnowienie to cooldown okrzyku. Czas po jakim możesz go ponownie użyć.
Akurat ten okrzyk wymaga wszystkich trzech słów i działa tylko po wypowiedzeniu wszystkich trzech, dlatego pierwsze dwa słowa mają krótkie cd 4 sekund, a ostatnie dopiero właściwe cd 240 sekund.
Odnownienie zawsze oznacza... odnowienie. Skąd pomysł by oznaczało co innego?

A długość przyzwania to akurat nie wiem. Sam okrzyku jeszcze nie mam, a wiki milczy. Najlepiej zrobić sejwa, przyzwać i zmierzyć. Może nawet dodać do wiki?
Btw. Można go we wnętrzach przyzywać. Może być ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie w internetach mówią, że przyzwanie trwa ok.4-5h w grze lub do przyzwania innej istoty. (czas przyzwania wyjaśniony fabularnie z tego co widzę). Raise Undead też liczy się jako przyzwanie istoty i go "usunie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2014 o 01:27, Sipso napisał:

Skąd pomysł by oznaczało co innego?



Bo głupio mi to tak wyglądało, ze 4s na 1 i 2 poziomie i 240s na 3 -,-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś kod znoszący ograniczenie noszonego ciężaru, które sprawia, że postać nie może szybko chodzić ani biegać? - z braku laku używam tgm ale co to za gra na nieśmiertelności? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2014 o 02:50, lis_23 napisał:

Jest jakiś kod znoszący ograniczenie noszonego ciężaru, które sprawia, że postać nie może szybko chodzić ani biegać?

player.modav carryweight x
gdzie x to liczba o którą zwiększasz swój udźwig

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.03.2014 o 04:03, Karharot napisał:

player.modav carryweight x
gdzie x to liczba o którą zwiększasz swój udźwig


A o ile ten udźwig można maksymalnie zwiększyć, tak żeby postać nie zwalniała? ( gdyż sam nie wiem jaką liczbę wpisać w miejsce x ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2014 o 16:23, lis_23 napisał:

A o ile ten udźwig można maksymalnie zwiększyć, tak żeby postać nie zwalniała? ( gdyż sam nie wiem jaką liczbę wpisać w miejsce x ).

Jeśli nie chce Ci się regularnie wracać do miast a chcesz mieć swobodę poruszania się to powiedziałbym że o tyle ile wynosi ciężar Twojego ekwipunku + przeciętny ciężar lootu który uzbierasz zanim pójdziesz się go pozbyć w sklepach + 20-50% zapasu.
Dodam jeszcze tylko że w dodatku Dragonborn można zdobyć specjalną moc która pozwala Ci przyzwać daedrycznego kupca któremu możesz opchnąć loot nawet w podziemiach (ma bodajże 2000 złota i parę daedrycznych przedmiotów na które można wymienić mniej wartościowy loot, złoto i oferta resetują się co 48h więc od biedy można nawet poczekać w lochu) i dzięki jego pomocy można sobie znacznie uprościć życie bez konieczności nadmiernego używania kodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2014 o 02:50, lis_23 napisał:

Jest jakiś kod znoszący ograniczenie noszonego ciężaru, które sprawia, że postać nie
może szybko chodzić ani biegać? - z braku laku używam tgm ale co to za gra na nieśmiertelności?
...


Podobnie jak dedrycznego kupca podanego przez Karharota w dodatku Dragonborn można wybrać dedrycznego sługę-tragarza (ja z nim latam i jest dla mnie wystarczający). W tym samym dodatku zdobyłem widmowego konia Arvaka, który pozwala mi na szybkie przemieszczanie się po mapie nawet z bardzo wielkim obciążeniem (czasami mam przy sobie ponad 1k ciężaru i to w niczym nie przeszkadza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2014 o 21:08, jadam napisał:

W tym samym dodatku zdobyłem widmowego konia Arvaka,

Mała poprawka - Arvaka zdobywa się w Dawnguard a nie w Dragonborn ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdzie w Dragonborn ( jestem na początku w Ravenrock ) mogę znaleźć kupca, któremu mogę opchnąć większość niepotrzebnych gratów? ( łącznie z bronią i zbrojami )
myślałem, że w przypadku tego kodu można wpisać zamiast x jakieś 99999, itp. tylko nie wiem, ile dziewiątek wpisać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2014 o 21:54, lis_23 napisał:

A gdzie w Dragonborn ( jestem na początku w Ravenrock ) mogę znaleźć kupca, któremu mogę opchnąć większość niepotrzebnych gratów? ( łącznie z bronią i zbrojami )

Wszyscy znaczący kupcy w Ravenrock są obecni na rynku więc po każdym powrocie do miasta warto tam zrobić rundkę. Inna sprawa że za wiele kasy to oni nie mają...

Dnia 02.03.2014 o 21:54, lis_23 napisał:

myślałem, że w przypadku tego kodu można wpisać zamiast x jakieś 99999, itp. tylko nie wiem, ile dziewiątek wpisać ;)

Zapisz grę i poeksperymentuj, choć myślę że o ile nie wygarniasz z lochów wszystkiego co nie jest przytwierdzone do skały to nawet 9999 byłoby niepotrzebnie wysokim udźwigiem (no chyba że w ogóle chcesz ten parametr wyeliminować z gry i zapomnieć o jakimkolwiek ograniczeniu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2014 o 10:55, Ecko09 napisał:

meh nie znam angielskich nazw =/

Wchodzisz na podstronę o danej lokacji na tej wiki i masz mapkę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2014 o 21:22, Karharot napisał:

Mała poprawka - Arvaka zdobywa się w Dawnguard a nie w Dragonborn ;)


Faktycznie. Oba dadatki przechodziłem jednocześnie i dlatego zadania oraz postacie zlały mi się w jedną całość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Używa ktoś kombinacji tekstur: Texture Pack Combiner?
pobrałem to z Nexusa i mam tam foldery Required Mods i Optional Mods oraz programik do łączenia modów ( TexturePackCombiner_v1.95b ), w każdym z trzech głównych oraz opcjonalnych modów jest dokument tekstowy, np.:

HDTK - This Folder - dokument tekstowy

SHD - This Folder - dokument tekstowy

SRO - This Folder - dokument tekstowy

zwykle o takiej treści:

" This folder should contain:

\Textures "

gdzie to powrzucać?, gdzie wrzucić ten program do łączenia modów i jak to połączyć?

nie prościej jest pobrać wszystkie mody osobno poprzez NMM?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować