Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Dnia 21.04.2014 o 19:27, Fanagir napisał:

Zgadzam się, w pewnym momencie spelle są za darmo ale na masterze zniszczenie po prostu
praktycznie nic nie robi :)

Może na niższym poziomie trudności grałem niż master, nie pamiętam grałem dawno. Wiem tyle że grałem na jakimś z wyższych bo na normalu nawet była za łatwa ;>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2014 o 18:25, DugyDugson napisał:

dodatki w sensie mody ? :D btw, sprzęcik mam niewiele gorszy, a na modach gra śmiga ;)

Tak, chodziło mi o mody które dodają coś/ulepszają rozgrywkę w Skyrim, bez jakiegoś olbrzymiego zmieniania oryginalnego świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2014 o 18:44, Los_Emilos napisał:

> dodatki w sensie mody ? :D btw, sprzęcik mam niewiele gorszy, a na modach gra śmiga
;)
Tak, chodziło mi o mody które dodają coś/ulepszają rozgrywkę w Skyrim, bez jakiegoś olbrzymiego
zmieniania oryginalnego świata.


http://www.nexusmods.com/skyrim/

Modów są tysiące. Sam przejrzyj i wybierz to co tobie spasuje.
Osobiście zawsze polecam SkyRe i Atlasa. Imo podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ramach głównego questa nauczyłem się podczas rokowań pokojowych krzyku, stoję na właściwym "balkonie" w smoczej przystani, drę się jak opętany, czekam, a smoka brak. Aparat słuchowy mu trzeba, czy też jest możliwość że już się spotkaliśmy (ze skutkiem wiadomym). Nie ma nawet komunikatu aktualizującego wspomnianego questa. Swoją drogą ten krzyk coś szybko się odnawia, być może trzeba go jakoś wzmocnić? chociaż w teorii znam już wszystkie 3 słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2014 o 19:45, Minamir napisał:

Używasz pełnej wersji krzyku, tzn. wszystkie 3 słowa, przytrzymując dłużej klawisz?

Akurat tego nie robię, sprawdzę. Jako że generalnie magią tłukę (ku chwale zaklinania mam darmowe czarki ze szkoły zniszczenia), krzyki tylko wciskam i puszczam i pewnie w tym jest problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2014 o 19:45, Minamir napisał:

Używasz pełnej wersji krzyku, tzn. wszystkie 3 słowa, przytrzymując dłużej klawisz?

Dzięki podziałało. Nawet zgodził się mnie "podrzucić", a z tym ponoć bywają problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2014 o 16:10, Sipso napisał:

O zmianach poczytaj sam. Przy tym modzie to co pokazuje vanilla to zwykła płytkość.

Hm, nie umiem znaleźć - wymaga dragonborn''a i hearthfire''a ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W kopalni Kruczej Skały wydobyłem sześć sztuk stahlrimu. Jak z niego kuć? Kto uczy takiego kucia? Z kowalstwem jestem już na 83 poziomie i najwyższe co mam odblokowane to kowalstwo ebonowe. Wiem że po wykuciu ze stahlrimu odblokuje mi się osiągnięcie na steamie. Może mi ktoś pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2014 o 12:28, DugyDugson napisał:

Jak zaklęcią są najlepsze do unicestwiania dwemerowych maszyn ?


Porządny mieczyk z zaklęciem podpalenia. Przynajmniej ja tak walczę z automatonami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2014 o 12:07, marekl1975 napisał:

W kopalni Kruczej Skały wydobyłem sześć sztuk stahlrimu. Jak z niego kuć? Kto uczy takiego
kucia? Z kowalstwem jestem już na 83 poziomie i najwyższe co mam odblokowane to kowalstwo
ebonowe. Wiem że po wykuciu ze stahlrimu odblokuje mi się osiągnięcie na steamie. Może
mi ktoś pomóc?


Polecam google. http://pl.elderscrolls.wikia.com/wiki/Stalhrim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z zadaniem Skarby Śmiercionoścy. Mam mapę z zaznaczonymi skarbami i szukam tego nad zatoczką (prawy górny róg). niby jestem w okolicach ale nie mogę tam za cholerę znaleźć skarbu. Czy ktoś ma jakieś filmiki jak dojść do skarbu albo dokładniejsze mapy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2014 o 14:26, marekl1975 napisał:

Mam problem z zadaniem Skarby Śmiercionoścy. Mam mapę z zaznaczonymi skarbami i szukam tego nad zatoczką (prawy górny róg). niby jestem w okolicach ale nie mogę tam za cholerę znaleźć skarbu. Czy ktoś ma jakieś filmiki jak dojść do skarbu albo dokładniejsze mapy?

Tu masz opis łącznie ze screenem ->
http://elderscrolls.wikia.com/wiki/Deathbrand_%28Quest%29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2014 o 12:27, Sipso napisał:

http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/9286/?

Najnowsza wersja wymaga Dragonborna i Dawnguarda.
Wszystko pisze, choćby w punkcie 1. Instalation. Dość istotnym.

Nie wiem czemu, w poprzednim moim poście ucięło końcówkę linku :(

Po instalacji Redone''a i otwarciu Skrymia przez SKSE wywala mnie do pulpitu. Mam wersje 1.3.01 i do tego zainstalowane kilka(naście) modów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2014 o 20:55, DugyDugson napisał:

Po instalacji Redone''a i otwarciu Skrymia przez SKSE wywala mnie do pulpitu. Mam wersje
1.3.01 i do tego zainstalowane kilka(naście) modów.


Któryś mod koliduje, wyłączaj po jednym modzie i próbuj uruchomić grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisz na forum moda. "Kilkanaście modów". Jak pisze Isildur - coś pewnie koliduje. Proponuje w tym momencie pełną czystą reinstalkę. Pierw redone, potem mody na grafikę, potem, jak ja to nazywam "convenience" mody.

Wszystko o ReDone jest napisane w jego opisie. Nie bez powodu jest tak obszerny. Przed instalacją Trzeba (tak, z wielkiego "T") się z nim zapoznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Redone mnie trochę przeraża, za dużo zmian i nie jestem pewien czy będzie mi działać ze wszystkimi modami. Sipso, kiedy go zainstalowałeś? Na początku gry, czy już w trakcie, z pewnym postępem?

Czy ktoś używał Monster Mod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować