Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

To tylko nazwa pakietu ;) Jak klikniesz prawym na grę na liście i wybierzesz właściwości, w zakładce DLC powinieneś mieć trzy dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Do poprawnego skonfigurowania tego moda: http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/8720/? potrzebuję jeszcze kilku plików takich jak malehead.dds, malehead_msn.dds, malehead_s.dds, malehead_sk.dds, których niestety nie ma w folderze Data\Textures\actors\characters\male . Czytałem że można je wyciągnąć jakimś programem, ale nie pamiętam jakim :G Czy ktoś wie jak to zrobić? Bardzo proszę o pomoc :)

EDIT: Już rozwiązane, po prostu jestem ślepakiem. Przepraszam za spam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do osób, które kupowały Skyrim legendary Edytion ze steam czy wersja polska obejmuje tylko interface tak jak jest napisane czy zawiera pełną lokalizację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2014 o 23:10, Isildur napisał:

Do osób, które kupowały Skyrim legendary Edytion ze steam czy wersja polska obejmuje
tylko interface tak jak jest napisane czy zawiera pełną lokalizację?

Zawiera pełną lokalizację, która jest świetna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2014 o 23:56, dawidnt123 napisał:

Zawiera pełną lokalizację, która jest świetna :D


Ok dzięki wielkie za info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po długim czasie w końcu skusiłem się na Skyrim i jestem sam na siebie zły, że kazałem sobie tyle czekać. Grałem co prawda dopiero cztery grodziny ale jak dla mnie gra jest rewelacyjna. Ogromnym, pozytywnym zaskoczeniem były dla mnie scenki wykańczania przeciwników, coś pięknego :) Na grę zdecydowałem się Nordem, mam zamiar rozwijać go w kierunku broni dwuręcznych i ciężkiego pancerza.

Ps. Wie ktoś jak wygląda sprawa modów dla Skyrima ze Steam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2014 o 12:17, K_ard napisał:

Ps. Wie ktoś jak wygląda sprawa modów dla Skyrima ze Steam?


A jakie konkretne mody Cię interesują? Coś pod grafikę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2014 o 12:20, haderQ napisał:

A jakie konkretne mody Cię interesują? Coś pod grafikę?


Jak na razie sam nie wiem, ogólnie pytam czy można. Ze Steamem nie miałem wcześniej styczności, zdecydowałem się na niego jedynie z powodu promocyjnej ceny Skyrima (43,25zł). W folderze Steam znalazłem pliki startowe do Skyrima, zatem przypuszczam, że gryźć się to nie będzie, ewentulnie można po prostu nie włączaś Steama (jakoś mi na nim nie zależy).

Jeśli chodzi o grafikę, to chętnie bym coś wrzucił, zaznaczam jednak, że mój laptop obecnie uciąga średnie ustawienia, bez antialisingu i bez filtrowania anizotropowego. Widoczność obiektów ustawiona tak około 45%.

@Isildur: przy włączaniu mam wybór, wersja pełna lub wersja kinowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2014 o 12:29, K_ard napisał:

Jak na razie sam nie wiem, ogólnie pytam czy można. Ze Steamem nie miałem wcześniej styczności,
zdecydowałem się na niego jedynie z powodu promocyjnej ceny Skyrima (43,25zł). W folderze
Steam znalazłem pliki startowe do Skyrima, zatem przypuszczam, że gryźć się to nie będzie,
ewentulnie można po prostu nie włączaś Steama (jakoś mi na nim nie zależy).


Możesz zainstalować jakiekolwiek mody, nie ma znaczenia czy ściągniesz je z Steam Workshopa, ze Skyrim Nexusa czy jakiejś innej strony. Nie ma żadnych ograniczeń.
Wyłączenie Steama nie podziała, bo jest on wymagany do uruchomienia gry, a samo kliknięcie ikony spowoduje w pierwszej kolejności uruchomienie właśnie Steama, dopiero potem gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakbys chcial kupic gre teraz to jest promo w empiku i uplay(troche taniej) na wydania cyfrowe LE, j.polski tez tam jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2014 o 17:53, Sarinew napisał:

Jakbys chcial kupic gre teraz to jest promo w empiku i uplay(troche taniej) na wydania
cyfrowe LE, j.polski tez tam jest.


Wiem dziękuję :)
Pytałem o to kolegi bo chce sobie zakupić wersję na steamie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gramowicze macie jakieś info czy będzie wznowiona sprzedaż pudełkowa Legendary Edition ? W sklepach internetowych są tylko wersje cyfrowe, a takie odpadają w moim przypadku.
Duuuużo stracę jak kupię samą podstawkę? Mam wielką ochotę na Skyrima i nie chcę mi się już czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2014 o 15:06, revolt505 napisał:

Gramowicze macie jakieś info czy będzie wznowiona sprzedaż pudełkowa Legendary Edition
? W sklepach internetowych są tylko wersje cyfrowe, a takie odpadają w moim przypadku.
Duuuużo stracę jak kupię samą podstawkę? Mam wielką ochotę na Skyrima i nie chcę mi się
już czekać.


Stracisz dwa wątki fabularne związane z DLC, trzecie DLC wprowadza możliwość zbudowania domu i adopcji dziecka, , więc am sobie odpowiedz czy dużo czy nie, bo dla każdego to słowo ma inne znaczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2014 o 15:20, Accid napisał:

Isildur
Jak w Skyrimie postawić chałupę?


Nie wiem nie budowałem, ale chyba musisz nabyć ziemię i kupować/znajdywać surowce do zbudowania jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować