Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Dnia 16.08.2014 o 18:50, Scyzoryk17 napisał:

Próbował ktoś z Was bawić się w wampira ? Na forach najczęściej narzeka się na wampiryzm;
jaka jest Wasza opinia ? Urozmaica to rozgrywkę ?


Ja jestem wampirem i zamiana w wampira jest dla postaci nastawionych na magie a ja jestem assasynem , wampir mi daje bonusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie i panie naszło mnie by pobawić się w ściecie Skyrim i mam pewien problem który załączam na screenie.
Tylko tu jest problem z literami, wszędzie wszystko jest git i pięknie. Może ktoś miał podobny problem i wie jak go rozwiązać?
Lubię czytać w grze i to strasznie przeszkadza mając cyfrę 3 w wyrazach zamiast literki Z.

20140830223628

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grając w tą grę miałem wrażenie że tak ma właśnie wyglądać Z i że to jest normalne .. :D I dalej wydaje mi się że tu wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2014 o 22:49, Minamir napisał:

Tak jak pisze Morradin to normalne. Oryginalna angielska czcionka też tak ma, ot taki
ozdobny font.


O mój Boże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z zadaniem Odrodzona Trójca. Jestem w Słowiczej Komnacie, zakładam strój słowika i mam pogadać z Karliah. I tu zaczyna się problem. Po rozmowie Karliah nie idzie otworzyć kraty tylko wychodzi na zewnątrz jaskini. Brynjolf prawidłowo idzie pod kratę ale tylko gada jakieś bezsensowne teksty. Jest jakiś sposób na ten błąd w grze?

Druga sprawa to nieoficjalne patche do gry podłączane jako mody. Kumpel dał mi takie trzy. Ja sobie podłączyłem patch w wersji bodajże 2.05, ale z tego co zauważyłem on nie chce mi się załadować. Jakie błędy likwidują te nieoficjalne łatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie litera "z" wygląda zupełnie inaczej, a przynajmniej na pierwszej stonie. Na drugiej jest już jak 3. Nie mam jednak pojęcia co może być tego powodem.

20140831084750

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2014 o 08:48, K_ard napisał:

U mnie litera "z" wygląda zupełnie inaczej, a przynajmniej na pierwszej stonie. Na drugiej
jest już jak 3. Nie mam jednak pojęcia co może być tego powodem.


Po lewej jest "pismo odręczne", po prawej już zwykła czcionka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A widzisz, na to nie zwróciłem uwagi.


Ogólnie im dłużej gram, tym bardziej ta gra mi się podoba. Jak na razie 130 godzin w grze, 51 poziom postaci, ukończone wątki główne z dodatków, główny wątek nie ruszony, dwa główne miasta Skyrim nie odwiedzone, trzecie tylko przejazdem oraz nie ruszony konflikt pomiędzy cesarskimi a gromowładnymi, Gildia Złodzieji i Morag Tong oraz nie byłem w Akademi Bardów. Coś czuję, że czeka mnie jeszcze lekko 100 godzin bez nudy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2014 o 17:04, Almarcino napisał:

Czy kupując na allegro kod na legendary edition mam wersje PL? Są calkiem tanie i mnie
zastanawia kwestia dubbingu :P


Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ze Skyrim w wersji na x360.
Od czasu do czasu gra po prostu się zawiesza na amen. Pad przestaje działać, ekran gry jest ''zamrożony'' (nic w grze się nie rusza), muzyka po jakimś czasie cichnie. Pomaga jedynie wyłączenie konsoli. Tylko Skyrim przysporzył mi takich kłopotów. Gra zainstalowana na dysku. Dwa savy. Wyłączony autosave. Zawiechy są randomowe - czasem zdarzy się w jaskini, czasem w lesie, czasem podczas loading screen''u.
Ktoś może zmagał się z podobnym problemem ? Czy ponowna instalacja powinna pomóc ? Może powinienem zainstalować grę na Pendrive ?
Proszę o pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Twoim miejscu spróbowałbym reinstalacji. Ja mam wersję na PC ale stawiałbym na reinstal, może jakiś plik uległ uszkodzeniu. A próbowałeś rozpocząć nową grę? Może zapis jest uszkodzony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Planuję zacząć od nowa Legendary Edition i mam pytanie odnośnie tego, jakie mody/modyfikacje warto zainstalować, by grało się wygodniej i przyjemniej? Nie mam na myśli grafiki, a raczej takie rzeczy jak modyfikacje ekwipunku (to domyslne okno jest fatalne) itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2014 o 18:15, PrinceLaCroix napisał:

Planuję zacząć od nowa Legendary Edition i mam pytanie odnośnie tego, jakie mody/modyfikacje
warto zainstalować, by grało się wygodniej i przyjemniej? Nie mam na myśli grafiki, a
raczej takie rzeczy jak modyfikacje ekwipunku (to domyslne okno jest fatalne) itd.


Na ekwipunek polecam ten mod: http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/3863/?
Wymaga tego moda: http://skse.silverlock.org/ - i uruchamiasz grę plikiem z tego moda

Poza tym w przypiętym poście masz kilka ciekawych modów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2014 o 17:56, Isildur napisał:

Na Twoim miejscu spróbowałbym reinstalacji. Ja mam wersję na PC ale stawiałbym na reinstal,
może jakiś plik uległ uszkodzeniu. A próbowałeś rozpocząć nową grę? Może zapis jest uszkodzony...

Ok - zainstaluję grę jeszcze raz. Jeżeli okazałoby się że zapis jest uszkodzony - można temu jakoś zaradzić (''uleczyć'' zapis, czy jednym rozwiązaniem jest nowa gra ?).

@Minamir
Dzięki, tak zrobię :)

Znalazłem jeszcze coś takiego i zamieszczam cytat dla gracza, który kiedyś być może będzie czytał mój post mając podobny problem : Clearing the Game Cache on the Xbox 360 is a separate function from clearing the System Cache. In order to do so, you must hold the LEFT Bumper, RIGHT Bumper, and the X button all at the same time on the Xbox 360 controller as a game is launching. Once you reach the Main Menu or Title Screen of the game, you can let go of the buttons. There will be no notification to you that this process has completed because it is all done passively.

Clearing the Game Cache resolves many problems in games that rely heavily on the Xbox 360''s cached memory. Some of these problems include, but are not limited to NPC issues, random textures, and "hitching", "lagging", or "slow gameplay".

Dzięki jeszcze raz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować