Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Noo... mi się coś obiło ale tylko pogłoski... więc... nie mogę powiedzieć nic o tym ale... może się coś o tym znowu usłyszyły w przeszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 21:51, Atukam72 napisał:

Noo... mi się coś obiło ale tylko pogłoski... więc... nie mogę powiedzieć nic o tym ale...
może się coś o tym znowu usłyszyły w przeszłości.

No tak ale macie mówić co chcelibyście widzieć w tej grze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 22:01, Atukam72 napisał:

Miłą grafikę i kilka poprawek np. kolory drzew lub poprawa wyglądu zbroi bo wyglądają nie zaciekawie.

No cóż i pewnie małe wymagania sprzętowe... Ja bym chciał żeby w końcu było takie coś jak zdobywanie doświadczenia i żeby walki były takie dynamiczne ja w Dark Mesiash i żeby jeszcze było podrywane tak jak w Fable żeby Cie ludzie wielbili... Ale chyba za dużo wymagam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 22:13, Atukam72 napisał:

I będą duże wymagania. ;)

N ale popatrz na takiego BF2147 czy jakoś tak... Ma wymagania jak BF 2 a jest piękny, no może nie piękny ale ma niezłą grafe i wogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nalezy pamietac ze Bethesda tworzy jeszcze Fallouta 3 ( ;] ), a ponoc bierze sie ostro za ten projekt, wiec TES V mozna oczekiwac za jakies 2-3 lata. Juz sobie wyobrazam wymagania - 10 giga RAM, procesor dwunastordzeniowy, geforce ultra hiper 666. ;-P ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nalezy pamietac ze Bethesda tworzy jeszcze Fallouta 3 ( ;] ), a ponoc bierze sie ostro za ten projekt, wiec TES V mozna oczekiwac za jakies 2-3 lata. Juz sobie wyobrazam wymagania - 10 giga RAM, procesor dwunastordzeniowy, geforce ultra hiper 666. ;-P ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynym dodatkiem do Obliviona jest Shivering Isles. KotN nie można zaliczać (za małe), a podobno potwierdzono że do Obliviona nie będzie już dodatku. Nie wiem czy pluginy będą.
A już ponieważ pojawił się temat o TESV to dla nie pojętych podam link do informacji o tym http://www.elderscrolls.phx.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=1740&Itemid=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 22:15, Super gość napisał:

Jeśli w ogóle wyjdzie to trochę czasu minie. Stawiam że nie wcześniej niż 2009 :/

Ja stawiam na koniec 2008 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 21:55, ShaDoW The Dark napisał:

No tak ale macie mówić co chcelibyście widzieć w tej grze??


Ja bym chciał widzieć to wszystko czego brakowało Oblivionowi. Żeby ta gra miała do zaoferowania coś więcej niż tylko oszałamiającą grafike.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę nie za bardzo pasuje mi kraina Skyrim. Zapewnię tam gdzie Nordowie jest zimno. I jest śnieg. Tak samo jak na północy Cyrodil. Ja wolę zieloną trawkę :P Tak po prostu. Wg mnie jest bardziej przyjaźnie. Rosną roślinki, drzewka itd. Mam nadzieję że twórcy moją opinię uwzględnią. ;] No dobra, zagalopowałem się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj, że Skyrim graniczy z Morrowindem, Hammerfell i Cyrodil :) więc można podejżewać, że zrobią to tak jak w Cyrodil czyli najwięcej lodu i śniegu (w Cyrodil kwiatków i trawki), a na wschodzie odpowiednia roślinność do terenów zachodniej części Morrowinda, a na zachodzie odpowiednia roślinność do terenów wschodniej części Hammerfell :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno tak będzie, przecież będziemy musieli skądś brać zioła do robienia mikstur. A może zrobią jakieś specjalne rośniki- zioła które rosną na śniegu? Przecież oni mogą wszystko zrobić... Nawet słonia w karafce. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 22:26, struksik napisał:

> Jeśli w ogóle wyjdzie to trochę czasu minie. Stawiam że nie wcześniej niż 2009 :/
Ja stawiam na koniec 2008 :)


mi by się to opłacało gdyż
będe miał 8800 gtx i core duo (około 2 gb ram) w tym roku
pójdzie czy nie

(odpisz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Ja odpisze :
1. Kto jest pewien że taka gra w ogóle powstanie ?
2. Jeśli nie wiadomo czy powstanie to czy wiadomo jakie będzie miało wymagania. ?
Chyba nie.

Z takim sprzętem pograj sobie na razie w Obliviona. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować