Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Dnia 18.11.2011 o 15:30, Budo napisał:

/.../

Nagrody są wyświetlane w menu w general stats, ale nie wiem, czy akurat jest opcja aktualnej
nagrody. Przy próbie aresztowania przez strażnika jest opcja przekupienia go, jak należysz
do złodziei.

no ale jak podpłacę jednemu to nagroda za głowę zeruje sie u wszystkich czy tylko u niego? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2011 o 15:48, Budo napisał:


Pytanie dla tych, którzy ukończyli gildię złodziei- jest coś do roboty po

Spoiler

zwróceniu
klucza szefowej?



Spoiler

Nie zostaniesz oficjalnie mianowany przywódcą Gildii, dopóki nie przywrócisz jej dawnej chwały. Musisz wykonywać zadania dla Delvina lub Vex, dopóki nie dadzą ci jednego z czterech specjalnych zadań. Jak zrobisz wszystkie specjalne (Windhelm, Whiterun, Markarth i Solitude), to dostaniesz achievement.



@conan8 to nie jest Gothic 3, tu nie ma frakcji Orków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2011 o 18:32, zerohunter napisał:

Mógłby mi ktoś powiedzieć czemu mam aż takiego powera, że jak zabiję np draugra, to on
odlatuje na kilka metrów?


pewnie masz te buty +50 do zajebistości ;)
albo po prostu buga.. kolejnego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2011 o 18:32, zerohunter napisał:

Mógłby mi ktoś powiedzieć czemu mam aż takiego powera, że jak zabiję np draugra, to on
odlatuje na kilka metrów?

To jeszcze nic - u mnie zwłoki smoka przy użyciu kilku czarów odlatują nawet na 20-30 metrów O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2011 o 18:22, Maurycy_69 napisał:

no ale jak podpłacę jednemu to nagroda za głowę zeruje sie u wszystkich czy tylko u niego?
:P


W jednym "holdzie", mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2011 o 19:14, HumanGhost napisał:

Kurde, ale mnie wkurza ten Steam. Nie mogę odpalić Skyrim''a. Pojawia się wybór wersji
językowej i tyle. Dalej nic się nie dzieje. Grrr....

Mam to samo...A jak raz mam wolny wieczór i mógłbym pograć parę godzin ciągiem. Nie mogę póki co znaleźć żadnej informacji o tym problemie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja się włączyła, stąd problem z uruchomieniem. Gdzie można znaleźć info o tym co dana aktualizacja zmienia? Na Steam nie ma nic przejrzystego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2011 o 19:31, HumanGhost napisał:

Aktualizacja się włączyła, stąd problem z uruchomieniem. Gdzie można znaleźć info o tym
co dana aktualizacja zmienia? Na Steam nie ma nic przejrzystego.

Mnie się nic nie włączyło...Albo nie wiem gdzie to sprawdzić, ale z reguły było to w widocznym miejscu. Gdzie to widzisz? A infromacje o zmianach czasem wyskakują w okienku po zakończeniu aktualizacji.

EDIT:
W pobieranych nie mam nic, więc to chyba jednak nie aktualizacja, przynajmniej u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd manualnie pobrać najnowszego patcha pod angielską wersję, ew. z polskimi napisami? Nie wydaną przez cenegę, tak żeby to wgrać na kompa bez steama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2011 o 19:34, ScaredOfGhosts napisał:

Mnie się nic nie włączyło...Albo nie wiem gdzie to sprawdzić, ale z reguły było to w
widocznym miejscu. Gdzie to widzisz? A infromacje o zmianach czasem wyskakują w okienku
po zakończeniu aktualizacji.


Sprawdź czy steam nic nie pobiera? Bo wyszła aktualizacja, która waży około 50 mb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2011 o 19:35, Grodhar napisał:

Skąd manualnie pobrać najnowszego patcha pod angielską wersję, ew. z polskimi napisami?
Nie wydaną przez cenegę, tak żeby to wgrać na kompa bez steama.


A jakim cudem masz Skyrima bez steama?
BAN - Gra na PC jest dostępna jedynie poprzez steam, nie ma możliwości zainstalowania gry, nie mając aplikacji gdyż grę trzeba aktywować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2011 o 19:35, Isildur napisał:

> Mnie się nic nie włączyło...Albo nie wiem gdzie to sprawdzić, ale z reguły było
to w
> widocznym miejscu. Gdzie to widzisz? A infromacje o zmianach czasem wyskakują w
okienku
> po zakończeniu aktualizacji.

Sprawdź czy steam nic nie pobiera? Bo wyszła aktualizacja, która waży około 50 mb :)

No właśnie nic mi nie pobiera...Można to jakoś ściągnąć ręcznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2011 o 19:37, ScaredOfGhosts napisał:

No właśnie nic mi nie pobiera...Można to jakoś ściągnąć ręcznie?


Automatycznie powinno zacząć ściągać, ja nawet nie wiedziałem, że coś się dzieje do czasu aż spojrzałem na steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem z dotarciem do Hrothgar

Mógłby ktoś narysować mi mapkę bądź udzielić potrzebnych instrukcji jak się tam dostać ?

Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2011 o 19:38, Isildur napisał:

> No właśnie nic mi nie pobiera...Można to jakoś ściągnąć ręcznie?

Automatycznie powinno zacząć ściągać, ja nawet nie wiedziałem, że coś się dzieje do czasu
aż spojrzałem na steam.

Musiałem zweryfikować spójność plików i zaskoczyło. Ja nawet lubię steam. Tylko gdyby on działal tak jak trzeba...

EDIT: Coś chyba w tym patchu jednak pozmieniali bo mogę sobie już pozwolić na AAx8. Przed patchem musiałem obejść się smakiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2011 o 19:46, ScaredOfGhosts napisał:

EDIT: Coś chyba w tym patchu jednak pozmieniali bo mogę sobie już pozwolić na AAx8. Przed
patchem musiałem obejść się smakiem...


Mam nadzieję, że te lewitujące przedmioty oraz inne zwierzęta w tym mamuty zlikwidowali, że już nie lewitują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować