Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Dnia 18.11.2011 o 23:57, SpecShadow napisał:

@up ale tak całym? czyli w grze są

Spoiler

dwa światy?



nie ale w jednym zadaniu jest "COŚ" tak ogromnego że przebija nawet krzesła i inne rzeczy pod cesarkim miastem w Oblivionie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2011 o 01:17, vegost napisał:

@Ralaith mówisz, że skradasz się do smoka i zabijasz go jednym hitem ? To żart ?:P

http://www.youtube.com/watch?v=mJzULIM39DQ :)
Sam tak zatłukłem sporo gigantów. Padają po pierwszym ciosie, perk w skradaniu się 15x i do tego rękawice Dark Brotherhood podwajające obrażenia, czyli razem 30x dmg za jednym ciosem. Każdy pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2011 o 01:42, Assassin93 napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=mJzULIM39DQ :)
Sam tak zatłukłem sporo gigantów. Padają po pierwszym ciosie, perk w skradaniu się 15x
i do tego rękawice Dark Brotherhood podwajające obrażenia, czyli razem 30x dmg za jednym
ciosem. Każdy pada.


No, ale to nie był jeden hit tylko trzech chyba się doliczyłem. Aż dziw bierze, że smok sobie spał a nie latał na górze omg !? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważ, że zadał 15x obrażeń, nie 30x. I używał elfickiego sztyletu. Gdyby używał daedrycznego czy choćby szklanego razem z 30x, myślę że na Adepcie byłby w stanie ciachnąć go na raz. :P A tu grał na Master.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2011 o 01:53, Assassin93 napisał:

Zauważ, że zadał 15x obrażeń, nie 30x. I używał elfickiego sztyletu. Gdyby używał daedrycznego
czy choćby szklanego razem z 30x, myślę że na Adepcie byłby w stanie ciachnąć go na raz.
:P A tu grał na Master.


Musiałbym to zobaczyć, w takim razie po co ja się męczę wojownikiem ? :D Trochę to dziwne i nie fair :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2011 o 02:25, Wojman napisał:

Mógłby ktoś podać przepis na miksturę, która regeneruje nam punkty życia?

Garlic + Juniper Berries + Luna Moth Wing + Namira''s Rot + Nordic Barnacle + Vampire Dust.
Sam się alchemią nie bawię ale tak wynika z tabeli którą można ściągnąć tutaj ->
http://www.filefactory.com/file/cf08a5f/n/SKYRIM_Alchemy_2.0.xlsx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że się trochę grafika poprawiła po ostatnim uaktualnieniu. Podziemia u mnie jakoś tak ładniej wyglądają.Co najważniejsze, bez spadku płynności. :-)

Macie jakieś wypróbowane sposoby na zarobek? Całą kasę wydaję co poziom na trenerów i taki trochę goły chodzę. Warto trochę punktów wpakować w retorykę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2011 o 08:18, HumanGhost napisał:

Mam wrażenie, że się trochę grafika poprawiła po ostatnim uaktualnieniu. Podziemia u
mnie jakoś tak ładniej wyglądają.Co najważniejsze, bez spadku płynności. :-)

Macie jakieś wypróbowane sposoby na zarobek? Całą kasę wydaję co poziom na trenerów i
taki trochę goły chodzę. Warto trochę punktów wpakować w retorykę?


ja robię tak zbieram rudy żelaza przerabiam je czarem transmutacja w złoto a następnie przekówam w pierścionki z opcją skradania i masz spory zysk

@vegost dalej twierdzisz że używam cheatów?
Daedryczny sztylecik podbity na legendara mając około 180 w kowalstwie xD (100 bazowo + rękawice +15% naszyjnik 17% i pierścień 17% + miksturka kowala)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2011 o 09:39, arczi11skyrim napisał:

A jak ulepszać trenera o co chodzi? przecież sama broń nam się ulepsza jak ją walczymy
?


ale jak ją ulepszasz u kowala dostaje nowe opcje np. (legendarny) czy też (bez skazy) i inne tego typu
co znacznie zwiększa dmg broni
przykład daedryczny sztylet na 56 skilla i 3 kulki w powera ma tylko 22 dmg bazowo
a po ulepszeniu na legendarny 50
chyba jest różnica?

btw wie ktoś gdzie mogę ukatrupić zupełnie nie potrzebnego elfa wysokiego rodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2011 o 09:58, arczi11skyrim napisał:

A jak robić mikstury gdzie jest laboratorium ?


labolatoria masz praktycznie wszędzie a to w podziemiach a to w własnym domu jeśli wykupisz
albo np w domu Jarla zazwyczaj się jakieś znajdzie
i chyba w wszystkich domach alchemicznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś natknąłem się na smoka w miejscu o nazwie Shearpoint, znacznie mocniejszy jak losowe/z innych punktów, w zasadzie nie do przejścia dla mnie. Do tego przywoływał licze (Kroliis się chyba owe stworki nazywały?) Sam smok spał sobie na identycznej skałce jak ta z EK, do tego w dokładnie tej samej pozie. Zapytam się, to jakiś zwykły smok czy specjalny/zw. z fabułą?

I jedno, gram a tu nagle bez powodu odpala się epicki motyw z menu. Domyślam się, że miało się coś wydarzyć (niemożność fast travel/odpoczynku; czyżby atak smoka?), ale na muzyce się skończyło - bug jakiś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2011 o 09:00, Ralaith napisał:

ja robię tak zbieram rudy żelaza przerabiam je czarem transmutacja w złoto a następnie
przekówam w pierścionki z opcją skradania i masz spory zysk


hehe, właśnie dziś na to wpadłem, gdy przypadkiem wpadła mi księga magii z czarem transmutacji :)
ruda żelaza <pufff> ruda srebra <pufff> ruda złota <pssss (przetapianie ;))> sztabka złota <ding, ding, ding> i juz są dwa piękne złote pierścionki ;)
Sam bym nie wpadł, że warto jeszcze je zakląć by podwyższyć ich wartość więc dzięki za podpowiedź. Chociaż jako woj muszę pokombinować coś do "odklnięcia" wpierw, bo póki co nawet nie mam co zaklinać.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2011 o 08:18, HumanGhost napisał:

Macie jakieś wypróbowane sposoby na zarobek? Całą kasę wydaję co poziom na trenerów i
taki trochę goły chodzę. Warto trochę punktów wpakować w retorykę?


Znalazłem taki fajny amulet, który powoduje, że ceny są o 10% lepsze i przed każdą transkcją go zakładam. Po za tym warto w retoryce zainwestować w punkty, które robią to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2011 o 10:29, vonArnold napisał:

I jedno, gram a tu nagle bez powodu odpala się epicki motyw z menu. Domyślam się, że
miało się coś wydarzyć (niemożność fast travel/odpoczynku; czyżby atak smoka?), ale na
muzyce się skończyło - bug jakiś?


Żaden bug. Gdzieś w okolicy musiał kręcić się smok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować