Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Mam pare pytań:
1. Gdzie mozna kupić najtańszy dom. Mam dużo sprzetu, który chciałbym gdzieś zostawić a boje sie że zniknie. Dałem nawet 1pkt w kondycje aby zwiększyć udzwig postaci (gram magiem). Łóżko też by się przydało.
2. Jak zarabiać dużą kase grając jako mag? Zbieram do momentu gdy ktoś zaoferuje mi trening i wtedy wydaje dużo na trening.
3.Gdzie kupić taniego i dobrego konia? Miałem dobrego ale padł mi przy zimowej twierdzy a myśle że ciężko będzie przemierzać tę kraine na piechote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.11.2011 o 16:36, Isildur napisał:

Przeczytaj licencje gry, którą akceptowałeś przed instalacją.


a kto normalny ją czyta? xD

btw to co modów nie będziesz wklejał? bo to już ingeruje w grę

i wytłumacz mi jeszcze jedno skoro wklejanie swoich plików do gry jest nie legalne, to po co dodawali construction seta do morrowinda i obliviona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Otóż mam pewne pytanie. Gra TESV: Skyrim została oceniona przez PEGI 18+, ESRB 17+, a BBFC i ACB tylko 15+(tak samo jak oblivion). Chodzi mi oto, czy 16-latek mógłby grać w Skyrima? Proszę o odpowiedzi graczy z doświadczeniem, tzn. takich, którzy w Skyrim grali (albo raczej dalej grają).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie myl pojęcia moda a plików wyciągniętych z gry. Na przykład kolega kupił grę w Anglii w wersji tylko i wyłącznie Angielskiej, a Ty wyciągasz ze swojej gry pełne spolszczenie bądź tylko tekstowe i mu je wysyłasz. To już jest złamaniem prawa bo oszukujesz Polskiego dystrybutora, który zapłacił za pełną lokalizację gry. Już rozumiesz jaka jest różnica między modami a plikami wyciągniętymi z gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2011 o 16:44, jarekao napisał:

Mam pare pytań:

Dnia 19.11.2011 o 16:44, jarekao napisał:

2. Jak zarabiać dużą kase grając jako mag? Zbieram do momentu gdy ktoś zaoferuje mi trening
i wtedy wydaje dużo na trening.


sposób bardzo prosty nawet jeśli grasz magiem,
zbieraj rudy żelaza, kup zaklęcie "Transmutacji" i przemieniaj rudy żelaza w złoto
złoto z kamieniami przekuj na pierścionki
a pierścionki zaklnij zaklęciami które to zwiększą jego wartość
polecam zaklęcie skradania gdyż z moich doświadczeń daje największy zysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2011 o 16:49, Isildur napisał:

Nie myl pojęcia moda a plików wyciągniętych z gry. Na przykład kolega kupił grę w Anglii
w wersji tylko i wyłącznie Angielskiej, a Ty wyciągasz ze swojej gry pełne spolszczenie
bądź tylko tekstowe i mu je wysyłasz. To już jest złamaniem prawa bo oszukujesz Polskiego
dystrybutora, który zapłacił za pełną lokalizację gry. Już rozumiesz jaka jest różnica
między modami a plikami wyciągniętymi z gry?

to może powinno się dawać klientowi wybór języka w sklepie co?
jeżeli mieszka za granicą to czemu ma mieć problemy tylko z tego powodu?
według twojego rozumowania powinno być tak że w sklepie masz multum półek.
dla włochów, anglików, polaków, francuzów itd.
GL and HF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2011 o 16:53, Ralaith napisał:

to może powinno się dawać klientowi wybór języka w sklepie co?
jeżeli mieszka za granicą to czemu ma mieć problemy tylko z tego powodu?
według twojego rozumowania powinno być tak że w sklepie masz multum półek.
dla włochów, anglików, polaków, francuzów itd.
GL and HF


W Polsce dystrybutorem gry jest firma Cenega w Anglii jest inna firma. Nie ma w żadnym innym kraju tej gry w wersji polskiej tylko u nas. Po co grę lokalizować na język Polski przykładowo Francuzom? Nikt nie kupi tego... Chcesz mieć grę w wersji PL to kup na terenie Polski.

EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W mojej wersji jest kilka języków do wyboru, ale polskiego niestety nie ma. Najlepiej pod tym względem zawsze wypadały gry EA. Kilka gier tego producenta, które zakupiłem w Szkocji mają polską wersję do wyboru pośród angielskiej, niemieckiej, francuskiej i tak dalej. Co prawda w BF3 tego już niestety nie uświadczyłem, ale w tych starszych tytułach zawsze była taka możliwość. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko zauważ, że EA sama jest dystrybutorem swoich gier, więc mogą sobie na takie manewry pozwolić. Ale koniec tego offtopu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak z innej beczki - jak wam Skyrim chodzi ?
Tzn krótka odpowiedź typu : mam taki komp [proc+grafika+ilość ramu+wersja dx/system] i chodzi tak i tak [ilość klatek itp]
Zastanawiam się nad kupnem, w sumie jest portem z konsoli więc technologicznie wiem czego się spodziewać, wymagania znam, jestem ciekaw bardziej jak to wyszło w praniu tzn ogólna optymalizacja i działanie w praktyce [bo już mnie mierzi czekanie na tego batmana, jak go znowu przesuną chyba sobie skyrimem umilę czas oczekiwania, no chyba, że wersja pc to optymalizacyjna porażka to wtedy co innego =) ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dwa mniejsze wysłałem, większy (ponad 190 MB) upnę na filesonica i zapodam Ci linka, może być?

Edit: chwilę to potrwa bo up leci z zawrotną wręcz prędkością ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ciach
Mama nie pozwala ci grać w takie "brutalne" gry? Bo jak sam z siebie masz wahania ci w Skyrim zagrać to szczerze współczuje:P. Naprawdę gra jest odpowiednia dla twojego wieku, więc nie przesadzaj i graj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Laptop: Asus N53DA
Procesor: AMD Phenom II 4 core P960 1.8 GHz
Karta graficzna: ATI Radeon HD 6650M 1GB
Ram: 6 GB
DirectX: 9/11
System: Windows 7 Ultimate x64

Gra działa płynnie na wysokich detalach, nie wiem ile fps bo nie sprawdzałem, ale gra jest dobrze zoptymalizowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2011 o 17:02, Pietro87 napisał:

A tak z innej beczki - jak wam Skyrim chodzi ?
Tzn krótka odpowiedź typu : mam taki komp [proc+grafika+ilość ramu+wersja dx/system]
i chodzi tak i tak [ilość klatek itp]

proc intel Q8200 2,33 na rdzeń GTX260 z podwojoną pamięcią 1792 mb 2x2GB dx 10 win7

w terenie 60 klatek w mieście 30-40 zaraz po wejściu do miasta 15 ale przez ułamek sekundy
więc nawet zwiechy nie widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2011 o 16:56, Isildur napisał:

W Polsce dystrybutorem gry jest firma Cenega w Anglii jest inna firma. Nie ma w żadnym
innym kraju tej gry w wersji polskiej tylko u nas. Po co grę lokalizować na język Polski
przykładowo Francuzom? Nikt nie kupi tego... Chcesz mieć grę w wersji PL to kup na terenie
Polski.


Co nie zmienia faktu Panie Isildur ze gra jezeli jest w steamie, to powinna gwarantowac pewne rzeczy, bo po to jest wlasnie steam. Do takich rzeczy nalezy m.in to ze moge sciagnac gre jakby mi sie zagubila plyta, czy to ze gra sama sie mi aktualizuje, a takze wlasnie to ze moge sobie wybrac opcje jezykowe. Mam lacznie 8 gier na steamie, kazda kupiona za granica, w kazdej moglem zmienic sobie jezyk na polski i sciagal ten jezyk ze steama za darmo, czeli nawet jesli kupilem gre od innego dystrybutora w irlandii to legalnie bez dodatkowej oplaty moge zmienic sobie jezyk nad ktorym pracowal zupelnie kto inny. Niestety Skyrim jest jedyna gra na steamie jaka mam w ktorej nie moge wybrac jezyka polskiego, ale za to 4 inne tak. Swiadczy to o tym ze Cenega po prostu dala ciala i nie widze nic zlego jesli ktos sobie sciagnie polonizacje i dogra w inny sposob. Skoro legalnie moge zrobic sobie gre nawet po francusku to polski tez powinien byc dostepny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E to widzę mogę w ciemno atakować =)
To teraz tylko kopnąć się do sklepu jutro w południe i będzie zapychacz czasu po robocie.
W sumie to i tak planowałem grę kupić tylko po Batmanie, ale z racji tej cudnej "ruchomej premiery" i okresu zastoju u mnie w pracy [zawsze przed świętami listopd-grudzień i potem styczeń prawie cały mamy postój co się równa albo przymusowym urlopom albo skróceniu czasu pracy, idealny okres do nadrabiania zaległości w grach =)] muszę sobie czymś czas umilić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam:

Otóż mam pewne pytanie. Gra TESV: Skyrim została oceniona przez PEGI 18+, ESRB 17+, a BBFC i ACB tylko 15+(tak samo jak oblivion). Chodzi mi oto, czy 16-latek mógłby grać w Skyrima? Proszę o odpowiedzi graczy z doświadczeniem, tzn. takich, którzy w Skyrim grali (albo raczej dalej grają).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować