Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Dnia 20.11.2011 o 09:46, Cyber9 napisał:

Mam pytanko czy można dołączyć do gildii srebrna dłoń ?

Tzn.

Spoiler

łowców wilkołaków

? Nie wydaje mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2011 o 09:46, Cyber9 napisał:

Mam pytanko czy można dołączyć do gildii srebrna dłoń ?



Raczej nie. To w zasadzie nawet nie jest gildia. Ale nie zaszedłem na tyle daleko w grze, żeby mieć 100% pewność ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim mam pytanie, jestem w Kurhanie Yngola ( czy jakoś tak) i nie mogę się dostać do kkomnaty głównej. Są filary, ale nie wiem jak je przestawić żevy otworzyć bramę. Czy może ktoś już tam był? Pmocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, jak to ma być daedryczny pancerz do wykucia, to ja jestem Dovahkinem. :)
Pojawiła mi się owa opcja między 45-49 lvl kowalstwa, więc może to daedryczny pancerz adekwatny do skilla.

20111120095206

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2011 o 09:53, vonArnold napisał:

Heh, jak to ma być daedryczny pancerz do wykucia, to ja jestem Dovahkinem. :)
Pojawiła mi się owa opcja między 45-49 lvl kowalstwa, więc może to daedryczny pancerz
adekwatny do skilla.


hahahahahahaha screen mnie rozbroił xD
nie no bug przeogromny bo daedryczny pancerz możesz montować dopiero na 90 pkt w kolwalstwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2011 o 09:50, Czubakadevoki napisał:

Cześć wszystkim mam pytanie, jestem w Kurhanie Yngola ( czy jakoś tak) i nie mogę się
dostać do kkomnaty głównej. Są filary, ale nie wiem jak je przestawić żevy otworzyć bramę.
Czy może ktoś już tam był? Pmocy


daj screena lokalizacji może coś sobie przypomnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2011 o 09:24, Sericulum napisał:

Kurde, kiedy czytam te wasze posty to mam taką chęć pograć, ale muszę jeszcze trochę
wytrzymać bo nie mam środków na skyrim :(

Jeżeli jesteś jeszcze w wieku szkolnym to powiedz rodzicom żeby Ci sprawili wcześniej gwiazdkę :) - naprawde gra warta tych pieniedzy - osobiscie dałbym newt 200 PLN mając te doświadczenia z gry co teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też uwielbiałem serię Gothic za te wszystkie dodatkowe zajęcia :D no i za klimat :D nadal marzę o grze, w której poczuję taki klimat, jaki miał Stary Obóz ;) choć powiem szczerze, że w Skyrimie też miło jest spędzać czas w bezpiecznych miastach, bo wszystko poza nimi budzi grozę. Te zimne norskie grobowce...brrrr :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, to nie ten, ale idąc twoim tropem, znalazłem jakąś jamę z której wypływała woda i tam się wbiłem:D

Trochę sztuczne, ale cóż zrobić jak on miał topór z 40 dmg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie hypujcie juz tak tej gry. jest dobra, ale nie genialna. Mi do złudzenia przypomina "fallouta new vegas", w nowym swiecie. Nawet niektore modele sa identyczne (np. "zniszczona ksiazka")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2011 o 10:48, Pepperdwf napisał:

nie hypujcie juz tak tej gry. jest dobra, ale nie genialna. Mi do złudzenia przypomina
"fallouta new vegas", w nowym swiecie. Nawet niektore modele sa identyczne (np. "zniszczona
ksiazka")



Mamy prawo Hypować co chcemy , zwłaszcza , że to topic o Skyrimie.

Osobiście nie grałem W FL : NV więc do mnie ten argument nie trafia.

A powiedz mi, gra która jest w stanie zapewnić wielokrotnie rozrywkę na 150+ h jest zła? Bo po prostu dobra czy bardzo dobra nie opisuję tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest taki fallout :) A jakie gry powiedź mi nie są do innych podobne. Ważne że jest zarąbista i już 50 h na koncie a mapę zwiedziłem może w 40%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba najlepsza gra RPG w jaką grałem, ale niepokoi mnie jedna rzecz i mam nadzieję, że osoby, które są już ze Skyrimem ograne rozwieją moje wątpliwości. Czy podczas swobodnego odkrywania świata możemy znaleźć jakieś ukryte jaskinie, obozy, skrzynie i tak dalej, które nie są powiązane z żadnym questem, a po prostu czekają na ewentualne znalezienie? Bo póki co, każda ciekawa lokacja, w której coś się znajduje ma związek z zadaniem głównym/pobocznym. A ja chcę wiedzieć czy warto się tak szlajać po świecie jak np w Gothicu i szukać ukrytych smaczków.

A co do samej gry to wciąga niesamowicie. Pierwszy raz uruchomiłem grę wczoraj wieczorem, a już mam 8 godzin. I mam ochotę na duuuuużo więcej.

Aha, jeszcze dwa pytania co do naszych towarzyszy. Czy maksymalnie możemy mieć jednego kompana czy jest jakąś umiejętność, która tą liczbę zwiększy? I czy nasz towarzysz mógłby jeździć na koniu gdym mu takowego kupił? Bo póki nie może za mną nadążyć i spotykamy się dopiero podczas załadowania nowej lokacji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2011 o 10:48, Pepperdwf napisał:

nie hypujcie juz tak tej gry. jest dobra, ale nie genialna. Mi do złudzenia przypomina
"fallouta new vegas", w nowym swiecie. Nawet niektore modele sa identyczne (np. "zniszczona
ksiazka")


Ta gra jest po prostu genialna :D po 50 godzinach nie mam jeszcze zupełnie dość ;) ba, uważam, że ja dotąd dopiero liznąłem Skyrima :D gdzie bym nie poszedł jest masa miejsc, których jeszcze nie zwiedziłem. Co ja mówię, chyba jeszcze nie odwiedziłem wszystkich głównych miast, nie mówiąc już o pomniejszych osadach ;) a liczba zadań niezrobionych w dzienniku przewyższa liczbę tych zrobionych...a zwiedziłem dotąd może z 40% świata :)
Dawno się tak dobrze nie bawiłem przy grze, więc chyba mam prawo mówić, że jest to arcydzieło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Jeden gość mi napisał, że można Skyrim przejść w 2 godziny... ;/ To go wyśmiałem i oskarżyłem o brak jakiej kolwiek wiedzy o grze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem chwile (paręnaście godzin), mam 20 poziom i... zanudzam się na śmierć. Ta gra to Oblivion w nowej szacie i wątpię, żeby moje zdanie się zmieniło. Główny wątek nie jest tak ciekawy jakim się zapowiadał, a sama postać Smoczego Dziecia to pustak większy niż Jola Rutowicz. Wykonywanie questów nie daje ŻADNEJ satysfakcji, ot otrzymujemy śmieszne ilości złota lub jakieś rzeczy, które i tak są gorsze niż te co posiadamy. Jedyna przyjemność płynie chyba z koksowania postaci i niczego więcej, bo na questach jakoś mi specjalnie nie zależy, bo świat tej gry także niespecjalnie mnie zainteresował.
Powiem tak, jest krok w przód względem Obliviona, ale to wciąż lata świetlne za Morrowindem. Mocne 6+/10 i wg mnie gra nie zasługuje na więcej, a tym bardziej na oceny 10/10, bo takie powinny dostawać gry idealne. Tutaj same 2 punkty w skali powinny zostać automatycznie odjęte za grafikę (kiepskie tekstury, żenująca wtórność modeli postaci) i za dopracowanie techniczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2011 o 12:04, Flurry napisał:

>
Jeden gość mi napisał, że można Skyrim przejść w 2 godziny... ;/ To go wyśmiałem i oskarżyłem
o brak jakiej kolwiek wiedzy o grze :D

Jakiś tester przeszedł tą grę w nieco ponad 2 godziny (sama Bethesda podała tą informację) i najwyraźniej jest to możliwe, ale chodzi o sam wątek główny :) żeby zwiedzić całe Skyrim to myślę, że ok 100 godzin potrzeba. A ja pewnie będę z 200 potrzebował, bo jakoś specjalnie się nie spieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w moim osobistym rankingu zwycięża wiedźmin 2. jest intensywniejszy i ciekawszy. co z tego że skyrim jest większy skoro podczas podróży z punktu a do b nie ma zwyczajnie co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Gdzie znajdę trenera Zaklinania?
2. Zaklęcia idzie gdzieś kupić czy muszę je wyciągać z magicznych przedmiotów?
3. Wie ktoś gdzie jest jakie zaklęcie które zwiększa dmg broni jednoręcznych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować