Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

pytanie o główny wątek
:

Spoiler

Zdobyłem przedmiot dla siwobrodych, nakrzyczeli na mnie i.. nie dostałem kolejnego questa ciągnącego główny wątek. ale mam od tej co udawała barmankę. czym mam przez to rozumieć, ze teraz ona ciągnie główny wątek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2011 o 07:59, Ifym napisał:

Nie no, poddaje sie, mam chyba jakiegoś buga. Wale odmrożeniem i ogniem, na filmiku widać
że te promienie światła można pozmieniać inaczej, ALE DO CHOLERY, u mnie te promienie
można ustawić tylko na dwa sposoby, mogą być wyżej albo niżej. Przecież gry nie skończę
jak tego nie przejdę, co do cholery tu zrobić?

Wyżej albo niżej, o to w tym chodzi. na suficie są trzy linie z tak zwanymi "oknami" zamieszczone wyżej i niżej, na każdą z tych linii musisz doprowadzić promień światła a potem tylko idziesz do kontrolki z trzema przyciskami i ciśniesz je obracając okna na ścianie aż najedzie na promień światła, musisz nakierować trzy promienie na trzy okna to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2011 o 13:11, mrdk napisał:

Jak szybko rozwinąć zaklinanie???
Rozwaliłem kilka niepotrzebnych magicznych przedmiotów na ołtarzu, dzięki temu zyskałem
kilka pkt no ale żeby dobić do 100 trzeba by cały kontener chyba...


Samo disenhanting ma ten problem, iż określony efekt możesz uzyskać tylko raz, więc jest skończona ilość przedmiotów do disów, acz plusem jest, iż w ten sposób się szybko leveluje. Polecam następującą metodę na szybki smithing i enhanting.

1. Kup ile wlezie iron ingot i iron ore. Te drugie przerób na iron ingot ( + do smithingu)
2. Zrób ile wlezie iron daggers.
3. Kup ile wlezie petty soul gems i zostań kosiarzem dusz kurczaków!
4. Zaklinaj daggery (polecam zaklęcia zadającem obrażania, nie wiem czemu, ale u mnie jest większy wzrost skilla przy zaklinaniu broni fire/frost/sparks, aniżeli innym efektem czy przy innych itemach).
5. Sprzedaj zaklęte daggery z nawiązką i powtórz operację jeszcze raz.

Skutek:
- wzrost kasy
- wzrost dwóch skillów: smithingu i enhantingu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2011 o 17:14, Abi_Dalzim napisał:

Czasami znajduję potrzaskane kamienie dusz. Czy da się je jakoś złożyć w całość czy należy traktować je jako śmieci?

To drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2011 o 18:00, Maurycy_69 napisał:

Miał ktoś taki komunikat przy próbie zainstalowania gry z płyty?


Tak, ja miałem. Trzeba poczekać chwilę i próbować. W końcu się uda. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2011 o 18:00, Maurycy_69 napisał:

Miał ktoś taki komunikat przy próbie zainstalowania gry z płyty?

O dziwo nie wiem w ogóle czemu nie instalowało mi gry z płyty ... Wolało sobie ściągnąć Całe 6 GB + Patch ;/ Tylko czekania i czekania, na szczęście nie tak krótko bo mam 10mb/s. A co ma powiedzieć osoba która ma 128 kb/s... Nie doszukałem się opcji ręcznej instalacji ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2011 o 18:41, Abi_Dalzim napisał:

Gdzie znaleźć ten czar? Ewentualnie od którego lvl pojawia sie u kuców?

To czar z poziomu Expert i jeśli jesteś blisko tego poziomu to książka z zaklęci4em pojawi się w ofercie nauczyciela z akademii specjalizującego się w szkole przywoływania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2011 o 18:25, Flurry napisał:

> Miał ktoś taki komunikat przy próbie zainstalowania gry z płyty?
O dziwo nie wiem w ogóle czemu nie instalowało mi gry z płyty ... Wolało sobie ściągnąć
Całe 6 GB + Patch ;/ Tylko czekania i czekania, na szczęście nie tak krótko bo mam 10mb/s.
A co ma powiedzieć osoba która ma 128 kb/s... Nie doszukałem się opcji ręcznej instalacji

no właśnie to po co ta płyta? jak próbuję z płyty odpalić instalkę to pojawia mi jest ten błąd i po kliknięciu ok zaczyna grę pobierać całą.. już z 10 razy w ciągu godziny próbowałem i cały czas ten błąd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W gildi zlodziejaszkow slyszalem ze kiedys bylo tak troche sklepow w podziemiach. kowal itp. ale mowia ze to moze wrocic jak bedzie sie robilo poboczne questy. z tym ze zrobilem z 12 i nic sie nie dzialo jeszcze ani nikt nic nie wspominal. jak to dziala? bede te sklepiki? bo widze ze miejsca w kolo tawerny tej tam sa tylko puste jak narazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2011 o 19:29, Tomoya-kun napisał:

jakieś może wieści na temat moda który dodaje włócznie?


Trudno, żeby powstał mod z włóczniami, kiedy nie ma nawet jeszcze edytora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieją jakieś miejsca, w którym mogę zdobyć, znaleźć, ale nie kupić, serca deadr? Bo raz zdarzyło mi się znaleźć takowe przy martwym nordzie oraz na innej postaci (która zaczyna grę) przy bandycie. Jeżeli tak, to opłaca się w tym celu przeszukiwać każdą jaskinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2011 o 19:53, Osiol napisał:

Czy istnieją jakieś miejsca, w którym mogę zdobyć, znaleźć, ale nie kupić, serca deadr?
Bo raz zdarzyło mi się znaleźć takowe przy martwym nordzie oraz na innej postaci (która
zaczyna grę) przy bandycie. Jeżeli tak, to opłaca się w tym celu przeszukiwać każdą jaskinie?

>
Takie miejsca niewątpliwie są, ja sam utłukłem cztery daedry. Dopiero cztery, bo nie sprawiły mi większej trudności, tyle, że trudno je znaleźć. Gdybyś miał przeszukiwać każdą jaskinię tylko po to, zeby znaleźć te serca, byłoby to nieopłacalne, ale w jaskiniach napotykasz rozmaitych wrogów, na których zdobywasz łupy, które sprzedajesz, od czego rośnie Ci zasób gotówki i retoryka. A w walce rośnie posługiwanie się ciężkim (albo lekkim) pancerzem i bronią, a jak masz tarczę, to rośnie blokowanie. Również słowa smoczego języka można znaleźć w miejscach, w których byś się tego zupełnie nie spodziewał; no, moze niezupełnie, w każdym razie idziesz tam w innym celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2011 o 19:53, Osiol napisał:

Czy istnieją jakieś miejsca, w którym mogę zdobyć, znaleźć, ale nie kupić, serca deadr?
Bo raz zdarzyło mi się znaleźć takowe przy martwym nordzie oraz na innej postaci (która
zaczyna grę) przy bandycie. Jeżeli tak, to opłaca się w tym celu przeszukiwać każdą jaskinie?

Jedno jest w pokoju Kodlaka (szef Towarzyszy) i do tego chyba się respawnuje. Kilka można zdobyć wykonując zadanie związane z gwiazdą Azury.

Spoiler

Kiedy zdecydujesz się nawiązać współpracę z tym magiem/alchemikiem już nie pamiętam dokładnie. Przeniesie twoją duszę do kryształu w celu wypędzenia stamtąd kogoś tam którego obstawa tak się składa jest złożona z przynajmniej 3 deadr. Walka nie jest łatwa ale serduszka wydobyte z wrogów piechota nie chodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2011 o 19:53, Osiol napisał:

Czy istnieją jakieś miejsca, w którym mogę zdobyć, znaleźć, ale nie kupić, serca deadr?
Bo raz zdarzyło mi się znaleźć takowe przy martwym nordzie oraz na innej postaci (która
zaczyna grę) przy bandycie. Jeżeli tak, to opłaca się w tym celu przeszukiwać każdą jaskinie?


Jeżeli Cię ręka zaswędzi to polecam te miejsce, jedno serce leży na stoliku, nie szukałem w skrzyniach być może też są, wiem że gadają o deadrach ... Screen na dole, zaznaczone miejsce chaty tej kursorem ;) I napisem.

20111128201502

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować