Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Może ktoś mi pomóc? Na liczniku mam ponad 40h zabawy, jednak z pewnej przyczyny musiałem porzucić grę na cały tydzień. Nie grałem, wgl nie dotykałem komputera. Dzisiaj wchodzę, chcę sobie pograć po męczącym dniu i co ? i nic. Wciskam graj na steamie. Odpala się tylko okno z wyborem wersji językowej. Wybieram pełną(z kinową jest tak samo) i nic mi się nie pojawia.
Żeby nie było, resetowałem kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Było już o tym wielokrotnie. Sam tak miałem. Steam po prostu znalazł patcha i przymierza się do jego instalacji. Próbuje dalej. W końcu się uruchomi patcher i będziesz mógł grać po aktualizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś niedawno pytał o argonian, przed chwilą znalazłem jednego w Żelaznym Kurhanie. Można zbadać to miejsce z ową jaszczurką i jedną kobietą. Warto zwiedzić, znajdziemy tam hełm do pływania pod wodą, dwa czarne kamienie dusz i krzyk, gdyby ktoś potrzebował :).
Przy okazji, jak się napełniało te kamienie? Mam bronie z możliwością łapania dusz, a co potem? Wybierało się kamienie? Dawno nie grałem w TES...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2011 o 14:32, HumanGhost napisał:

Było już o tym wielokrotnie. Sam tak miałem. Steam po prostu znalazł patcha i przymierza
się do jego instalacji. Próbuje dalej. W końcu się uruchomi patcher i będziesz mógł grać
po aktualizacji.


O której wyszedł/wyjdzie ten patch :/ bo u mnie nic nie pisze ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2011 o 14:40, Rincewind napisał:

O której wyszedł/wyjdzie ten patch :/ bo u mnie nic nie pisze ;/

Stary patch ( 1.2 ) został wycofany , a nowy będzie w przyszłym tygodniu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadam problem z przejściem pewnego fragmentu.

Spoiler

Otóż gdy mam porozmawiać z Esbernem wchodzę to tego lochu, podchodzę do drzwi, rozmawiam i nagle słychać dźwięk otwierających się drzwi lecz nie mogę nic z nimi zrobić

. Proszę o pomoc gdyż utknąłem w tym momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się wczoraj ściągnął jakiś patch (mimo, że wcześniej wyłączyłem aktualizacje automatyczne - dziwne) i póki co zauważyłem, że dodali nowe odgłosy walki - mój Nord krzyczał jakby dosadniej, przynajmniej takie odniosłem wrażenie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że patch mi się ściągnął w nocy, ale Gdy wybieram wersję kinową, lub pełną, nie ma żadnej reakcji. Nie wyskakuje drugie okno. Próbowałem działać z w.w. radami, ale nic nie przynosi skutków.
Jestem conajmniej poirytowany. Proszę o pomóc :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2011 o 15:45, HumanGhost napisał:

Jakieś rady na zarobek? Poza zaklinaniem żelaznych sztyletów. ;]


zbierać szaty po magach wyrabiać biżuterię ożenić się itp ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2011 o 15:45, HumanGhost napisał:

Jakieś rady na zarobek? Poza zaklinaniem żelaznych sztyletów. ;]


pickpocket na 100 i kradniesz wszystko co chcesz i jak chcesz xD

nie ma to jak szkolic sie, okrasc nauczyciela, szkolic sie znowu i tak w kolo xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2011 o 20:31, Flurry napisał:

Jest ! Problem z Sercem Róży rozwiązany . Poradziłem sobie bez konsoli itemów :) Jakimś
cudem znalazłem ją u alchemiczki, ponieważ to składnik do alchemicznych mikstur.


Możesz przybliżyć o co chodzi z tym sercem róży? Właśnie zacząłem wykonywać questa w lokacji, gdzie znajduje się renegat o takim imieniu, ale przypomniało mi się, że w temacie o Skyrim czytałem o problemach z nim związanych i wstrzymałem się z zadaniem na wszelki wypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2011 o 16:00, Onybic napisał:

pickpocket na 100 i kradniesz wszystko co chcesz i jak chcesz xD


Tak z ciekawości bo ja kradzieżą kieszonkową się nie zajmuje i nie rozwijam tej umiejętności. Czy NPCy w tej grze mają czasem jakieś ciekawe itemy przy sobie, zdarza się coś więcej wartego, czy tylko jakieś podstawowe rzeczy i parę złota?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2011 o 14:38, czapla56 napisał:

Ktoś niedawno pytał o argonian, przed chwilą znalazłem jednego w Żelaznym Kurhanie. Można
zbadać to miejsce z ową jaszczurką i jedną kobietą. Warto zwiedzić, znajdziemy tam hełm
do pływania pod wodą, dwa czarne kamienie dusz i krzyk, gdyby ktoś potrzebował :).
Przy okazji, jak się napełniało te kamienie? Mam bronie z możliwością łapania dusz, a
co potem? Wybierało się kamienie? Dawno nie grałem w TES...


One łapią tylko czarne dusze, czyli generalnie ludzkie dusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2011 o 17:02, Wszystkozajete napisał:

> pickpocket na 100 i kradniesz wszystko co chcesz i jak chcesz xD

Tak z ciekawości bo ja kradzieżą kieszonkową się nie zajmuje i nie rozwijam tej umiejętności.
Czy NPCy w tej grze mają czasem jakieś ciekawe itemy przy sobie, zdarza się coś więcej
wartego, czy tylko jakieś podstawowe rzeczy i parę złota?

Generalnie, to w przeciwieństwie do np. takiego Gothica, nie ma itemów w stylu "miecz Esberna". Jeżeli okradniesz maga, to spodziewaj się jakiejś szaty, potionów etc, a ostrze ekwipunek pasujący do tej profesji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Dostaniesz Questa, odpowiedniego w Wichrowym Tronie by go zabić... Jeżeli wcześniej go zabijesz, nie pojawi się w nim dany przedmiot :), ale bez obaw znajdziesz ten przedmiot u zielarki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak rozwiniesz kradzież i wieźmiesz perki do zabierania noszonych przedmiotów to czasem jest coś ciekawego. Może trafi się jakiś NPC któremu warto podkosić miecz bo jest drogi. Ale wątpię by miał lepsze itemy niż gracz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2011 o 17:29, Flurry napisał:

Dostaniesz Questa, odpowiedniego w Wichrowym Tronie by go zabić... Jeżeli wcześniej go
zabijesz, nie pojawi się w nim dany przedmiot :), ale bez obaw znajdziesz ten przedmiot
u zielarki :)


A wspomniany quest jest do złapania w jakiś prosty i nieskomplikowany sposób? Może załatwię 2 sprawy za jednym zamachem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybrałem rasę Bernona czy jakoś tak, on szybciej zdobywa magię.. Chce grać postacią która włada magią i mieczem. Na początku gry wybieramy znak, co teraz wziąć?

Po drugie nie widziałem, że magia jest od razu :D

Jak ustawić aby z lewej używać miecz a z drugiej magię. ?''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko mam do ulepszania pancerzy. Czytałem gdzieś, że jest maksymalny ustalony limit poziomu pancerza dla redukcji obrażeń i ulepszenie pancerza ponad ten poziom i tak nic nie da, bo ilość redukowanych obrażeń została z góry narzucona. Jak to jest w końcu? Do jakiego poziomu udało się Wam ulepszyć pancerze i w jaki sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować