Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Mam problem.. Gram Magiem bitewnym czyli jedna ręka miecz a druga czar.. i teraz jaki używać ubranie? Czy typowo dla maga czy dla woja? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2011 o 22:21, Azazell napisał:

Mam problem.. Gram Magiem bitewnym czyli jedna ręka miecz a druga czar.. i teraz jaki używać ubranie? Czy typowo dla maga czy dla woja? ;/


Też gram magiem bitewnym, tylko, że nie posługuję się bronią. Nie ma to sensu. Lepsze jest oburęczne rzucanie czarów. Jak zdobędziesz perka odpowiedniego to zobaczysz.
Co do zbroi to osobiście preferuję ciężką. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyje dusze można (oprócz mamutów i gigantów oczywiście) łapać w Wielkie Kamienie Duszy? Orientujecie się?

P.S. Nie ma to jak umżeć mając spełnienie marzeń na wyciągnięcie ręki ;)

20111206003118

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2011 o 00:31, Abi_Dalzim napisał:

Czyje dusze można (oprócz mamutów i gigantów oczywiście) łapać w Wielkie Kamienie Duszy? Orientujecie się?


Z tego co kojarze to wampiry sie nadają. Ludzie chyba też, skoro dusza człowieka w gwieździe azury ma status wielkiej.

A ja z samego rana mam dla was małą porcję obrazków. Piękna ta gra jest miejscami. :-)

20111206061919

20111206061929

20111206061940

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2011 o 00:35, Diverso napisał:

Ja zastanawiałem się nad Draugrami. Nie wiem jak to jest w PL wersji, ale w angielskiej
Draugr Deadlord. (czy jakoś tak)

U nieumarłych i konstruktów nie można złowić duszy, bo ci ich nie posiadają :)
Z drugiej strony krasnoludzkie automaty czasami mają napełnione kamienie dusz "w bebechach".

-->HumanGhost
Ludzkie dusze można łapać w Czarne Kamienie Dusz. Taki Czarny napełniony kamyk jest równoważny z Wielkim Kamieniem Dusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2011 o 06:19, HumanGhost napisał:


A ja z samego rana mam dla was małą porcję obrazków. Piękna ta gra jest miejscami. :-)

O taaak, lokacja na 2 i 3 obrazku miażdży, coś pięknego. Chociaż szukając tych

Spoiler

cholernych 30-stu korzeni nirnu mało nie wyszedłem z siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Jestem w początkowej fazie gry i mam dwa pytania:

1. Jak to jest z kradzieżami kieszonkowymi? O ile mogę otwierać skrzynie jak mam wytrychy, to nie wiem jak okradać npc. Nic się nie wyświetla - domyślam się, że ma to związek z przystaniem do gildii złodziejskiej? Jeśli mam rację to napiszcie jak do nich przystać (z kim i gdzie zagadać).

2. Pytanie dotyczy wilkłactwa. Jestem obecnie wilkołakiem i nie wiem czy sam mogę wedle uznania się przemienić? Nie wiem jak to zrobić. Raz idąc drogą sam się zacząłem przemieniać - czy to ma związek z fazami księżyca? Ostatnia kwestia - jak pozbyć się wilkołactwa i czy wtedy wyrzucą mnie z kompani ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2011 o 09:07, Draco-PNC napisał:

Chociaż szukając tych

Spoiler

cholernych 30-stu korzeni nirnu mało nie wyszedłem z siebie.


Czy one występują tylko w tej lokacji? Czy może jeszcze gdzieś indziej? Bo mam 21 i nie chce mi się latać po tym ogromnym kompleksie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2011 o 09:22, Abi_Dalzim napisał:

Czy one występują tylko w tej lokacji? Czy może jeszcze gdzieś indziej? Bo mam 21 i nie chce mi się latać po tym ogromnym kompleksie :)

Ponoć te przeklęte chwasty odrastają więc możliwe że po opuszczeniu jaskini i powrocie do niej po pewnym czasie można łatwo zebrać to co brakuje. Ja po zebraniu 24 tak zamierzałem zrobić ale tak mi przez ten quest obrzydła ta lokacja że do teraz nie zebrałem się na powrót w to miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2011 o 09:22, Abi_Dalzim napisał:


Czy one występują tylko w tej lokacji? Czy może jeszcze gdzieś indziej? Bo mam 21 i nie
chce mi się latać po tym ogromnym kompleksie :)

Tak, widziałem kilka w różnych miejscach, ale są strasznie rzadkie. Już lepiej wygospodarować trochę cierpliwości i poszukać po tej jaskini. Wyczarowanie światełka nad głową albo przynajmniej pochodnia - bezcenne. Oczywiście kierujemy się tym irytującym dźwiękiem który wydają (to swoją drogą chyba szwankuje bo nie raz dzwoniło jak głupie, a żadnej roślinki w okolice nie widziałem).
Ja miałem tak, że bez problemu znalazłem ok 25 potem przez jakieś 30 min szukałem 26go a potem znalazłem z 5 niemal na kupie.
Odrażająca misja. Najpierw zwiedziłem jaskinię nic nie wiedząc o potrzebie zbierania korzeni. Myślałem, że zajrzałem już wszędzie gdzie się da ale kiedy zorientowałem się, że trzeba zebrać 30 korzeni i zacząłem ich szukać poodkrywałem jeszcze masę innych mniejszych "lokacji". Ta jaskinia jest ze 3x większa niż się wydaje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 06.12.2011 o 09:21, BluesBoy napisał:

2. Pytanie dotyczy wilkłactwa. Jestem obecnie wilkołakiem i nie wiem czy sam mogę wedle
uznania się przemienić? Nie wiem jak to zrobić. Raz idąc drogą sam się zacząłem przemieniać
- czy to ma związek z fazami księżyca? Ostatnia kwestia - jak pozbyć się wilkołactwa
i czy wtedy wyrzucą mnie z kompani ?

W wilkołaka możesz przemienić się raz na dobę tab>magia>umiejętności>gdzieś tam to jest. Forma wilkołaka trwa określona ilość czasu którą można przedłużyć "pożywiając" się swoimi ludzkimi ofiarami.
Z lykanotropii możesz wyleczyć się

Spoiler

podczas ostatniej misji u Towarzyszy (ale nie musisz). Do tego celu będziesz potrzebował 2 głów wiedźm (do zdobycia podczas jednej z misji u Towarzyszy). Albo jednej głowy jeżeli, nie zamierzasz się wyleczyć.


Przemieniłeś się tak sam z siebie spacerując drogą w nocy? Mi się nic takiego nie zdarzyło, a byłem wilkołakiem dość długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2011 o 09:22, Abi_Dalzim napisał:

Czy one występują tylko w tej lokacji? Czy może jeszcze gdzieś indziej? Bo mam 21 i nie
chce mi się latać po tym ogromnym kompleksie :)

Bardzo dużo korzeni nirnu jest na bagnistych terenach i przy jeziorach. Osobiście nie znalazłem ani jednego w żadnej jaskini, a nie zbieram tego jakoś maniakalnie i już mam 15 ponad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 06.12.2011 o 10:25, Some_kind_of_Devil napisał:

Bardzo dużo korzeni nirnu jest na bagnistych terenach i przy jeziorach. Osobiście nie
znalazłem ani jednego w żadnej jaskini, a nie zbieram tego jakoś maniakalnie i już mam
15 ponad.

Tak dla pewności - masz na myśli te same korzenie co my?. Bo my tu mówimy o dzwoniących w uszach szkarłatnych korzeniach nirnu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Some_kind_of_Devil dobrze napisał, przy oczkach wodnych zawsze jakiś korzeń jest, tak samo an bagnach. Ja również w jaskini żadnego nie znalazłem(chyba,że jest jakaś specjalna lokacji) Wszystkie zbierałem do domu, bo miałem przeczucie, że do czegoś się przydadzą. Na pewno minimum 40 mam.
Draco-PNC dzwoniące, świecące z długimi liśćmi ku górze i korzeniami u dołu:s?

BluesBoy
skradasz się od tyłu i jak nikt Cie nie widzi to kradniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2011 o 09:22, Abi_Dalzim napisał:

> Chociaż szukając tych

Spoiler

cholernych 30-stu korzeni nirnu mało nie wyszedłem z siebie.



Czy one występują tylko w tej lokacji? Czy może jeszcze gdzieś indziej? Bo mam 21 i nie
chce mi się latać po tym ogromnym kompleksie :)

Tak są tam wszystkie ( ten q zrobiłem), a nawet więcej niż 30 :P
Trzeba poszukać dobrze i tyle - sam q szału nie robi, ale jak ktoś lubi zbierać to można wykonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łał, dopiero teraz to zauważyłem i prawie wybuchła mi głowa.

Spoiler

Te zorze w tle tworzą wizerunki wojownika, maga i złodzieja.


Zgaduję, że wszyscy to już wiedzą, ale nadal uważam, że jest to osom.

20111206111220

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2011 o 11:12, Dared00 napisał:

Łał, dopiero teraz to zauważyłem i prawie wybuchła mi głowa.


Spoiler

Nie zorze tylko mgławice

:)
Ale fakt, bardzo fajny pomysł i super wykonanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować