Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Dnia 06.12.2011 o 11:12, Dared00 napisał:

Zgaduję, że wszyscy to już wiedzą, ale nadal uważam, że jest to osom.


Źle zgadujesz i dzięki za oświecenie. Najwyraźniej za bardzo skupiałem się na odpowiednim przyznawaniu punktów i nie zauważyłem tego, co samo wręcz lezie w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2011 o 13:26, RamiroPL napisał:

Są jakieś lepsze one-handy niż Daedryczny miecz na legendarnym poziomie?

Nie wydaje mi się. Większe obrażenia zadają jedynie daedryczne topory i buławy ale kosztem mniejszej szybkości ataku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2011 o 13:26, RamiroPL napisał:

Są jakieś lepsze one-handy niż Daedryczny miecz na legendarnym poziomie?

Ponoć maksymalnie ulepszony Chillrend ma nieco lepsze obrażenia. Znajduje się go przy okazji jednej z misji dla Złodziei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 pytania: Czy jest jakaś możliwość zmiany żony i czy można mieć "stałego" psa/wilka albo coś innego który nie wróci do swojego domu jak mu każemy w danym miejscu czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2011 o 15:47, miki00749 napisał:

2 pytania: Czy jest jakaś możliwość zmiany żony i czy można mieć "stałego" psa/wilka
albo coś innego który nie wróci do swojego domu jak mu każemy w danym miejscu czekać


Tak, zabijasz Npca, targasz go do domu , a tam ożywiasz.
Masz ,,idealną" żonę - nawet jak na ówczesne standardy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2011 o 16:28, sirufok napisał:

A mówią, że to strusie chowają głowę w piasek...;]

CO mu powiedziałeś, że się tak przestraszył? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2011 o 16:32, cubbek napisał:

> A mówią, że to strusie chowają głowę w piasek...;]
CO mu powiedziałeś, że się tak przestraszył? :D


"I''m your son" pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moje wrażenia z gry :D
kupując grę 10 listopada w empiku wiedziałem ,ze będzie dobrze ale ,ze aż tak to się nie spodziewałem! na liczniku mam 36h (wiadomo praca, szkola i inne rozne zajecia) i ukończony watek główny a w sumie ukonczylem ponad 60 zadan, a w dzienniku czeka drugie tyle hehe :D . początek zaczynal się ciekawie i klimatycznie :d odkrywając coraz bardziej grę można zachwycać się widokami i rozmachem (gardło świata robi wrażenie :D)l. jak narazie zostałem tanem w 2 miastach (Morthal,Biala Gran). Teraz zabawa sie dopiero rozkręci , bo wątków pobocznych jest mnóstwo . Wojna domowa w , której jeszcze się nie opowiedziałem za żadna ze stron dalej czeka :D wybiorę cesarstwo;d bo gromowładni jakos do mnie nie przemawiają. Gra zasługuje na pochwale tez z dubbingiem.klimat aktorzy tworzą świetny razem z muzyka. CI co wybrali wersje angielska to oczywiście mogli to zrobić ale jak dla mnie nie potrzebnie ,bo praca która wykonali zasługuje na dobre noty. Czasami się zdarzało ze głos odbiegał od tonu, który był utrzymywany chwile wcześniej ale nie biło to po uszach tak bardzo :D. byla to pierwsza od dawna gra ,ktora przyciagnela mnie na dluzej do kompa! :) Moja ocena to 9 na 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2011 o 16:28, sirufok napisał:

A mówią, że to strusie chowają głowę w piasek...;]



Ja na miejscu tego smoka bym schował inną część ciała, w Skyrim chodzą legendy, że ,,smocze dziecię" zdobywa duszy smoków nie tylko przez zabijanie ;))))))))) ( a zwłaszcza jeżeli to był smok płci żeńskiej ).


----------

70 h na liczniku, odwiedzona tylko zachodnia część ( +- 60% zadań z zachodniej części ) + kilka lokacji na północy na wschodze i południu. Do tego odwiedzone tylko 4 miasta.

No cóż , pewnie jeszcze 3-4 razy tyle grania czeka przedemną ;).

Do tego czasu pewnie będą już quest packi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2011 o 13:34, Karharot napisał:

> Są jakieś lepsze one-handy niż Daedryczny miecz na legendarnym poziomie?
Nie wydaje mi się. Większe obrażenia zadają jedynie daedryczne topory i buławy ale kosztem
mniejszej szybkości ataku.


A najwięcej zadaje deadryczny młot bojowy, ale szybki to on nie jest. Ale dla mnie wystarczajaco;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2011 o 17:17, Neleron napisał:

Ja na miejscu tego smoka bym schował inną część ciała, w Skyrim chodzą legendy, że ,,smocze
dziecię" zdobywa duszy smoków nie tylko przez zabijanie ;))))))))) ( a zwłaszcza jeżeli
to był smok płci żeńskiej ).


Aż taki niedobry to nie jestem;)

Mam pytanko, gdzie znajdę Gospodę Spadającej Gwiazdy lub pod Spadającą Gwiazdą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.12.2011 o 16:13, Neleron napisał:


Tak, zabijasz Npca, targasz go do domu , a tam ożywiasz.
Masz ,,idealną" żonę - nawet jak na ówczesne standardy.


Wiesz nie o to dokładnie mi chodziło ,ale ok każdy ma tak jak się mu podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2011 o 17:45, Abi_Dalzim napisał:

A łopata? Przydała Wam się kiedykolwiek do czegoś? Wykopaliście coś?


Ja po ponad 50 godzinach jeszcze nie znalazłem dla niej zastosowania. Być może przyda się kiedyś do jakiegoś zadania, ale to się okaże.
Ja takie przedmioty trzymam w jednym schowku, co by nie musieć ich w przyszłości szukać;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skyrim kupiony, ale pobiera aktualizację- 1h 20min. Może jeszcze dzisiaj zagram.
Trochę mi się plany popsuły, bo podczas instalacji był problem trochę innego rodzaju (avast wykrył mi jakiegoś rootkita, chyba usunąłem i potem skanowało cały system). Nie znam się, ale Wikipedia mówi, że to co do włamywania na system- kto mojego Skyrima chciał? No nic- liczę, że ze sprzętem wszystko ok- nie spotkałem się z niczym takim wcześniej...
Wracając do gry- ten patch, o którym pisaliście, że może psuć kilka rzeczy zawiera się w tych paru GB, które mi się teraz pobierają? Czy jest całkowicie usunięty z serwerów Steama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2011 o 10:45, Draco-PNC napisał:

Tak dla pewności - masz na myśli te same korzenie co my?. Bo my tu mówimy o dzwoniących
w uszach szkarłatnych korzeniach nirnu.

Korzeń nirnu to korzeń nirnu. W Skyrim rzeczywiście świeci i dzwoni ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować