Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Dnia 07.12.2011 o 21:44, scott napisał:

Jak można sprawdzić wersję tej gry ? Bo chyba ślepy jestem i nie mogę tego odszukać.


W czasie gry pod menu ESC jest w lewym dolnym rogu okienka z opcjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2011 o 21:39, HumanGhost napisał:

> nie

A właśnie, że tak. 30 dni w grze musi minąć. :-)

hmm no to mi chyba nigdy nie minęło :P i już na pewno nie minie bo nie wiem kiedy znowu będę miał grywalną wersję gry.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2011 o 21:45, Minamir napisał:

> Jak można sprawdzić wersję tej gry ? Bo chyba ślepy jestem i nie mogę tego odszukać.


W czasie gry pod menu ESC jest w lewym dolnym rogu okienka z opcjami.

Dziękować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2011 o 21:45, griefDIVISION napisał:

Kolejne pytanie, ale jakoś sobie nie radzę - jestem przed tą ''Ścianą Alduina''. Jak
ja mam te filary ustawić? Nie mam żadnego szponu, ani nic. Może w książce w gospodzie,
tej o Ostrzach, będzie coś o tym?

Pamiętam stamtąd trzy pułapki, pierwsza opuszczenie mostu - były to trzy jednakowe symbole, druga to droga z tych symboli, trzeba było na nich dojść do dźwigni, żeby twoi towarzysze ruszyli dalej. a trzecia to wielka brama z głową, trzeba było chwile paplaniny towarzyszy poczekać a potem stanąć w kole przed drzwiami i na (chyba przycisk zagadywania) spuścić trochę swojej krwi która otworzy drzwi. potem to tylko czekanie aż twoi towarzysze mozolnie dotrą do ściany, powiedzą swoje i skierują cię na nowy quest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2011 o 18:52, Abi_Dalzim napisał:

Gorzej z magami. Tu po patchu jest totalna masakra - jestem zazwyczaj
na jeden strzał Lodowego Kolca, a jak puści zamieć czy inną burzę, to już nie ma co liczyć
na wygrane starcie. Do Gwiazdy Azury się zapędziłem, ale jestem na jedną kulke od tego
kolesia. Na razie odpuszczam i czekam na 1.3


Dokladnie tak jest. W ogóle nie czuje się kilku tygodni budowania postaci. Jednak 30-kilka poziomów powinno znaczyć trochę więcej niż wytrzymanie maksymalnie 2 zaklęć na klatę (chociaż w skrajnych przypadkach dostaję jeden strzał i nawet nie wiem, kto mnie trafił). Oczywiście Gwiazdę Azury również sobie odpuszczam, chociaż przez chwilę miałem pokusę załatwienia sprawy na niższym poziomie trudności. Ciężko jednak oszukać samego siebie tak, aby o tym nie wiedzieć. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Którego to my właściwie mamy już patcha? Bo gra u mnie gra pokazuje, że jest to nadal wersja 1.2.12.0 czy jakoś tak.
Włączyłem grę i zagrałem w nią grać pierwszy raz od ładnych paru dni. No i zaczęła się zachowywać jak by jakiegoś nowego, "usprawniającego" patcha dostała. Smoki zaczęły latać do tyłu, w bok, wisieć w miejscu, pojawiać się i znikać, atakować powietrze. Spotkałem też giganta pozbawionego zmysłu wzroku, a mój koń zaczął latać. Ze mną na pokładzie. Szkoda, że wcisnąłem przez pomyłkę F9 (szukałem czy nie ma gdzieś przypadkiem klawisza odpowiadającego za nagrywanie filmików) bo aż jestem ciekaw gdzie bym moim "pegazem" doleciał. Może do Imperial City a może do jednego z tych księżyców?

20111207233706

20111207233711

20111207233719

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../

hahaha screeny epickie, a mogłeś sterować tym koniem w locie, czy po prostu tak się bezwładnie unosił jak balon?

Mnie w koniach denerwuje to, że gdy ruszam kamerą to koń często znika i pokazuję samą postać jadąca w powietrzu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2011 o 16:57, Pariah napisał:

Mam małe pytanko do tych którzy przyłączyli się (i ukończyli zadania) Towarzyszy.

Spoiler

Otóż
uwolniłem duszę Kodlaka od bestii, wróciłem do Whiterun, pokręciłem się troszkę i chciałem
wziąść kolejne zadanie od kręgu. Niestety wszyscy zostali w grobowcu. Co ja mam teraz
latać do grobowca Ysgramora po zadania, czy po pewnym czasie oni wrócą do Jorvaskyrr?


Pozdrawiam


Moje pytanko zniknęło w mrokach dziejów, więc ponawiam. Dajcie znać jeśli ktoś zna odpowiedz, bo nie wiem co robić.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2011 o 00:18, Pariah napisał:

Moje pytanko zniknęło w mrokach dziejów, więc ponawiam. Dajcie znać jeśli ktoś zna odpowiedz,
bo nie wiem co robić.
Pozdrawiam

Po uwolnieniu Kodlaka, mamy rozmowę Aelą, która mówi nam, że chciałaby się jeszcze trochę pokręcić po ruinach po czym wróci do Whiterun. U mnie wróciła i to od niej dostaję zadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie oni po chwili wrócili, więc nie wiem. Zagadałeś ich wychodząc z grobowca? Wiesz, że będziesz nowym szefem i jak się oni z tym czują. Powiedzieli, że chwilę posiedzą ale w praktyce po dniu byli już w Białej Grani. Może jakiś błąd masz? Mimo to i tak niczego nie tracisz, bo zadania po wykonaniu ''głównego wątku'' Towarzyszy ograniczają się do automatycznie generowanych questów typu ''zabij wilka w domu w mieście jakimśtam'', za które dostajesz marne grosze.
---
A teraz coś ode mnie. Gdzie znajdę w Skyrim leśnego elfa i orka? Takich, co nie są potrzebni w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2011 o 00:26, griefDIVISION napisał:

A teraz coś ode mnie. Gdzie znajdę w Skyrim leśnego elfa i orka? Takich, co nie są potrzebni
w grze.


Napadaj na bandytow, odwiedzaj lokacje, w koncu sie trafia. W ktorychs z ruin na poludniu napewno lezy martwy lesny elf, ale niestety nie pamietam gdzie dokladnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nightfaler, griefDIVISION no pogadałem z nimi i dostałem tą samą odpowiedź (że się pokręcą) wróciłem do Whiterun, mija 3 doba czasu gry i dalej ich nie ma, tylko "świeżaki" siedzą i się podlizują. Nic, pokombinuję i pobiegnę tam na czterech zobaczyć. Dzięki :)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2011 o 01:29, griefDIVISION napisał:

Skyrim się kiedykolwiek kończy? Czy jak skończyłem główny wątek to mogę się bawić do
woli i nie doczekam tego mojego ukochanego ''podsumowania'' albo czegoś w ten deseń?


Niet, z tego co się orientuje to po skończeniu głównego wątku można grać dalej i zaimpletowano losowe qusty, więc można w to grać do usranej śmierci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2011 o 01:29, griefDIVISION napisał:

Skyrim się kiedykolwiek kończy?


Hehe twórcy stwierdzili, że Skyrim nie jest grą, którą można przejść. W Skyrim się po prostu gra. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem identyczną sytuację. Po rozmowie z Aelią wróciłem tą samą drogą. Nie wychodziłem na szczyt gdzie jest słowo mocy (są dwa wyjscia z tej lokacji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak i w GTA ma to swoje dobre i złe strony :) aczkolwiek i tak wolę możliwość gry po skończeniu głównego wątku niż smierć bohatera jak w Fallout 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować