Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Dnia 08.12.2011 o 10:50, thx11 napisał:

W moim przypadku gra się nie aktualizuje a wyszedł już patch 1.3- czy ktoś ma podobny
problem?

Też mam ten sam problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2011 o 23:49, Wszystkozajete napisał:

>/.../

hahaha screeny epickie, a mogłeś sterować tym koniem w locie, czy po prostu tak się bezwładnie
unosił jak balon?

Nie dało się sterować, koń sam z siebie wyruszył w dziewiczą podróż do gwiazd lotem ślizgowym ustawiony pod kątem 45 stopni do kierunku lotu. Kąt wznoszenia jakieś 30 stopni. A może chciał dorównać smoku którego widać w tle? Konie w Skyrim przecież słyną z legendarnej waleczności. Chociaż, nie, gdyby chciał naśladować smoka to leciałby tyłem a nie bokiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam moje pytanie z posta [4645] ponieważ zostało pogrzebane przez lawinę postów :)

Pytanie - Gildia złodziei

Spoiler

spoiler: [ Czy to, że posiadam wytrych, niezniszczalny "kościany klucz", może powodować, że nie znajduję nowych zamkniętych skrzyń w grobowcach i innych zamkniętych w miejscach w których wcześniej nie byłem, czy po prostu mam takiego pecha, że akurat po raz pierwszy mając ten klucz natrafiłem na grobowiec pełen (cztery znalezione skrzynki z rzędu) skrzyń bez zabezpieczeń?, chciałem dzięki temu kluczowi wyewoluować moje otwieranie zamków na 100 poziom a tu takie coś :( ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, zapierdziel w ostatnich dniach mam, czasu prawie na nic, ale jakoś jednak parę chwil wolnych się trafi. A po odstawieniu Skyrima czuję się jak na odwyku, chyba się pierwszy raz w ostatnich latach uzależniłem od jakiejś gry, nie mogę przestać słuchać muzyczki z menu (aż na dzwonek w arranżacji metalowej trafiła), szkoda tylko, że sknery z beth wycofały muzykę z plików gry (choć pewnie można dokonać jej destylacji, kwestia narzędzi).

Taki filmik, na który się natknąłem:

http://www.youtube.com/watch?v=93W6mB0ZqCM&list=FLkl_MAGQv_rmBHBX3PQhS-A&feature=mh_lolz

Kurczę, chcę takie bugi! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2011 o 14:09, Minamir napisał:

> Jak w grze wyłączyć VSYNC ?

Nie wyłączaj tego, chyba że chcesz mieć bugi pokroju rozbieżności między godziną a porą
dnia, bugi w questach, zepsutą fizykę itp. http://forums.bethsoft.com/index.php?/topic/1280991-do-not-disable-vsync/


Chciałem potestować grafikę .. I zrobić test hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2011 o 13:38, doflamingo napisał:

...


Raczej miales pecha, czasem trafiaja sie takie podziemia. A jak chcesz wytrenowac otwieranie to w gildii zlodziei masz pomieszczenie ze skrzyniami o dowolnym poziomie trudnosci, na ktorych mozesz trenowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2011 o 15:39, Minamir napisał:

Dostałem odpowiedź od Cenegi - patch 1.3 będzie najprawdopodobniej jeszcze dziś w nocy.


Nareszcie, oby tylko nie spieprzyli czegoś znowu, co do tej pory było w porządku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2011 o 15:40, Wszystkozajete napisał:

> Dostałem odpowiedź od Cenegi - patch 1.3 będzie najprawdopodobniej jeszcze dziś
w nocy.

Nareszcie, oby tylko nie spieprzyli czegoś znowu, co do tej pory było w porządku...

Najśmieszniejszy jest motyw, że bardzo dużo osób narzekało na patcha 1.2, a ja nie miałem żadnego problemu z grą od jego zainstalowania.
Jedyna rzecz, która trapi moją grę to niekiedy zanikające tekstury. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2011 o 17:26, BoloMaster napisał:

czy zabicie Paarthurnaxa jest konieczne do ukończenia gry i czy warto robić?

Spoiler

Nie jest konieczne, osobiście nie zabiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze pytanie jeśli chodzi o jeden z questów związanych z gildią zabójców

Spoiler

podczas snu w w "wietrznym domku" spotykam zabójczynie która nakazuje mi zabić jedną z 3 osób. Czy ten wybór ma jakieś znaczenie i gdzie znajdę klucz aby opuścić to pomieszczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować