Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Dnia 14.12.2011 o 19:17, KrzychW napisał:

Właśnie chciałem sobie, po powrocie do domu, pograć troszkę w Skyrim, gdy zamiast odpalenia
się gry, dostałem komunikat o braku synchronizacji plików TES Skyrim z usługą Steam.
Poza tym, jeżeli gra była odpalana na innym komputerze, mogę stracić postępy w grze.
Czy w przypadku, gdy Skyrim nigdy na innym sprzęcie nie był odpalany, spokojnie mogę
grę uruchomić? Czy ktoś jeszcze otrzymuje takie mile komunikaty?
No i szybko, szybko odpowiadajcie, bo Lidia, biedaczka, sama w jaskini już od wczoraj
czeka.

Mam to samo dziś wieczorem - wogóle nie mogę uruchomic gry .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2011 o 19:53, Liqid napisał:

Pics or didn''t happen ;)

Nie mówię, że to lustrzane odbicie, ale wg mnie jest dośc podobna (choć wyszła przypadkiem taka) :)

20111214213557

20111214213614

20111214213622

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Że Wam się udaje coś w tym edytorze zrobić. Bo według mnie on jest 5 razy biedniejszy niż ten, który był w Oblivionie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię edytorów. Nie ma to jak bawić się nim z 1h, później w trakcie gry usuwać postać, bo nos nie wyszedł albo jakiś inny banał ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem taki przypadek w oblivionie, że (moja pierwsza postać) stworzyłem niezłą twarz, ale nie spojrzałem na nią od boku podczas jej robienia, dopiero po przejściu gry się skapnąłem, że praktycznie nie miała nosa (od boku wyglądało potwornie). od nowa oczywiście nie grałem, kodów na zedytowanie też nie użyłem. choć mino to lubię takie edytory, bo można zrobić unikalny wygląd postaci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2011 o 22:43, doflamingo napisał:

Miałem taki przypadek w oblivionie, że (moja pierwsza postać) stworzyłem niezłą twarz,
ale nie spojrzałem na nią od boku podczas jej robienia, dopiero po przejściu gry się
skapnąłem, że praktycznie nie miała nosa (od boku wyglądało potwornie). od nowa oczywiście
nie grałem, kodów na zedytowanie też nie użyłem. choć mino to lubię takie edytory, bo
można zrobić unikalny wygląd postaci :)


Wiadomo. Im więcej opcji tym większe niezdecydowanie. ;f Miałem tak w DAO, że przeszedłem połowę gry, jakieś 50h i zacząłem od nowa bo denerwowało mnie jak śmiesznie wygląda moja postać z boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2011 o 22:46, Orionov napisał:

Wiadomo. Im więcej opcji tym większe niezdecydowanie. ;f Miałem tak w DAO, że przeszedłem
połowę gry, jakieś 50h i zacząłem od nowa bo denerwowało mnie jak śmiesznie wygląda moja
postać z boku.


I dopiero po 50 godzinach się na to zdecydowałeś?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2011 o 22:49, sirufok napisał:

I dopiero po 50 godzinach się na to zdecydowałeś?;)


No... Gra mnie wciągnęła mocno, ale w pewnym momencie uznałem, że jednak nie zdzierżę tego krzywego ryja i przy okazji spróbuję innego początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja podobnie miałem też w Skyrimie. Po zrobieniu pierwszych misji w grze, zauważyłem, że mój Argonianin chyba ma za szczupłą posturę (mięśnie, w żelaznej zbroi dziwnie wręcz wyglądał). Wpierw przeszkadzało, ale jednak do tego się przyzwyczaiłem...poza tym, sam jestem taki chudy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2011 o 23:42, Osiol napisał:

Ja podobnie miałem też w Skyrimie. Po zrobieniu pierwszych misji w grze, zauważyłem,
że mój Argonianin chyba ma za szczupłą posturę (mięśnie, w żelaznej zbroi dziwnie wręcz
wyglądał). Wpierw przeszkadzało, ale jednak do tego się przyzwyczaiłem...poza tym, sam
jestem taki chudy.


Wpisz w konsoli ''showracemenu'' i poprzesuwaj potrzebne suwaki. Sam z tego czasami korzystam, jak chcę sobie przykładowo zmienić war paint na twarzy - wiadomo, ważny element makijażu każdego True Nord''a. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2011 o 00:12, xDeuSx napisał:

Wpisz w konsoli ''showracemenu'' i poprzesuwaj potrzebne suwaki.


A to nie spowoduje, że gra pomyśli, że oszukuję i zablokuje mi zdobywanie osiągnięć na Steamie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2011 o 11:14, Azazell napisał:

Nie wiem kogo wybrać Legion czy Gromowładni?
Kogo wybraliście? Którzy są naprawdę dobrzy aktorzy źli?

Wykonaj dla obydwóch ich testy wstępne, ale od razu nie dołączaj po wykonaniu (powiedz, że się zastanowisz, czy coś w tym stylu). jak to zrobisz, to powinieneś się dowiedzieć którzy wysłali cię na śmierć. dla mnie to wystarczyło do dokonania wyboru :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2011 o 12:50, doflamingo napisał:

Wykonaj dla obydwóch ich testy wstępne, ale od razu nie dołączaj po wykonaniu (powiedz,
że się zastanowisz, czy coś w tym stylu). jak to zrobisz, to powinieneś się dowiedzieć
którzy wysłali cię na śmierć. dla mnie to wystarczyło do dokonania wyboru :P


Tak z ciekawości mógłbyś napisać w spoilerze jaki był test dla Cesarskich? Ja wybrałem Gromowładnych i później miałem w opcji dialogowej coś w stylu "Wysłałeś mnie na pewną śmierć?", ale przecież

Spoiler

pokonanie pojedynczego lodowego upiora

było banalne, no chyba, że zaraz na początkowych levelach się tego podejmujemy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

W cesarskich była łatwa misja zabicia bandytów w jakiś ruinach, w sumie u obydwóch misje (testy) wstępne są łatwe (dalszych nie sprawdzałem), ale u cesarskich nie miałem takiego przypadku, że mogłem im zadać pytanie, czy wysłali mnie na pewną śmierć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować