Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Dnia 15.12.2011 o 15:15, BluesBoy napisał:

Gdzie można wydobywać rudę i jak ją odnaleźć?


w podziemiach - na ścianach... tak to już z rudą jest że na krzakach nie rośnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2011 o 17:16, Sareth14 napisał:

> Jak się ustawia by mój najemnik chronił mojego domu?

A atakuje Ci ktoś dom?

Jeżeli chodzi o Lydię czy innego followera, to idż z nim do domu i daj mu komendę "czekaj". Z Lidzią to można w ogóle tak zrobić, że całkowićie ją odłączasz, a ona idzie do domku i tam sobie mieszka (chodzi mi o Białą Grań, nie wiem jak jest w innych miastach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2011 o 17:34, Abi_Dalzim napisał:

> > Jak się ustawia by mój najemnik chronił mojego domu?
A atakuje Ci ktoś dom?

Jeżeli chodzi o Lydię czy innego followera, to idż z nim do domu i daj mu komendę "czekaj".
Z Lidzią to można w ogóle tak zrobić, że całkowićie ją odłączasz, a ona idzie do domku
i tam sobie mieszka (chodzi mi o Białą Grań, nie wiem jak jest w innych miastach).


W każdym mieście przy uzyskaniu tytułu tana automatycznie pomocnik zaczyna mieszkać w domku gracza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2011 o 19:13, ja33no napisał:

Polecam zabić wszystkich tak jak ja. Twórcy przewidzieli taką możliwość i jest całkiem
inna rozmowa.

Jeżeli gra ktoś jako bardzo praworządny bohater, to istnieje jeszcze inne rozwiązanie,

Spoiler

wystarczy zabić tylko porywacza, potem można zabić (nie trzeba) rycerza który mordował na rozkazy i tego typka po samej prawej cuchnącego brudnymi robótkami, a na końcu uwolnić samotną wdowę z szóstką dzieci, następnie powiedzieć straży o zabiciu jednej z przywódców mrocznego bractwa, zgłosić się do jakiegoś robola i wyrżnąć całe mroczne bractwo, nagroda 3000 złota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem już dwa domy i jest w tym, w którym jestem ja :)

Mam problemik. Kogo mogę poświęcić dla deadrycznego bóstwa? Z Riften wziął jako towarzysze kobitę, której pomogłem, ale nie mogę jej zabić(nawet ostrzem, które dostałem). Kogo w takim razie mam poświęcić, jakaś podpowiedz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie gralem w Skyrim.

Czytalem wiele o klasach w skyrim, i chce zeby mój wojownik mógl uzywac magii i naprzyklad otwierania zamków czy to jest mozliwe ze by bylo móc uzyc perków z innych klas.

Czy to jest mozliwe???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2011 o 20:47, mistrz917 napisał:

jeszcze nie gralem w Skyrim.

Czytalem wiele o klasach w skyrim, i chce zeby mój wojownik mógl uzywac magii i naprzyklad
otwierania zamków czy to jest mozliwe ze by bylo móc uzyc perków z innych klas.

Czy to jest mozliwe???

Owszem, ale trzeba uważać by nie przesadzić z rozdrobnieniem klasowym. Możesz zrobić sobie woja z umiejętnościami magicznymi, ale w praktyce może się okazać że nie starczy ci perków do wykończenia danej klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2011 o 20:47, mistrz917 napisał:

jeszcze nie gralem w Skyrim.

Czytalem wiele o klasach w skyrim, i chce zeby mój wojownik mógl uzywac magii i naprzyklad
otwierania zamków czy to jest mozliwe ze by bylo móc uzyc perków z innych klas.

Czy to jest mozliwe???


Otwieranie zamków jest możliwe nawet bez ładowanie w to punktów umiejętności, ponadto szkoły magi jest chyba 5 wiec trudno będzie ci rozwinąć nawet 1 na max o ile chcesz grać wojem, chyba że chcesz grać jedną postacią 100 godzin i więcej, wtedy na +40 poziomie nie wiadomo w co rozdawać punkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2011 o 21:02, Chaos napisał:

> jeszcze nie gralem w Skyrim.
>
> Czytalem wiele o klasach w skyrim, i chce zeby mój wojownik mógl uzywac magii i
naprzyklad
> otwierania zamków czy to jest mozliwe ze by bylo móc uzyc perków z innych klas.

>
> Czy to jest mozliwe???

Otwieranie zamków jest możliwe nawet bez ładowanie w to punktów umiejętności, ponadto
szkoły magi jest chyba 5 wiec trudno będzie ci rozwinąć nawet 1 na max o ile chcesz grać
wojem, chyba że chcesz grać jedną postacią 100 godzin i więcej, wtedy na +40 poziomie
nie wiadomo w co rozdawać punkty.


Ja pierwszą postacią grałem 200+ godzin i starczyło mi na "ciężkie" kowalstwo, większość zaklinania, całe dwuręczne, ciężkie zbroje, trochę retoryki i otwierania zamków, no ale miałem 49 poziom. Niestety, przypadkowy restart i teraz gram magiem. Na początek Alchemia, zniszczenie, zaklinanie i planowane sztuki ciemne i to chyba wszystko. Szkoa, że zniszczenie idzie tak wolno. A btw. Gdzie jest nauczycie alchemii na poziomie mistrzowskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/..../
A btw. Gdzie jest nauczycie alchemii na poziomie mistrzowskim?
Jest w

Spoiler

mrocznym bractwie, jest nim ta mała (dziewczynka) wampirzyca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2011 o 20:37, Neleron napisał:

Proponuję Herr Tuska i Sikorskiego ;) Napewno nasza ,,prawica" nie miałaby nic przeciwko.

No nie, a Kaczyński? A Palikot? Ich byś oszczędził? Ja nie... zresztą połowę posłow bym tam wysłał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem po 2 tygodniach do Skyrima, miałem nadzieję na lepsze działanie po patchu. Ale jak dawniej gra sypała mi się tylko czasem przy szybkiej podróży, teraz wyłącza mi się praktycznie co chwilę. Najpierw kiedy spróbowałem przeczekać parę godzin do wykonania zadania. Potem znów przy próbie podróży. Ostatni raz kiedy chciałem ruszyć po przeglądaniu dziennika, zrobiłem parę kroków i znów nie działa. A grałem raptem ze 40 minut! Nie ma żadnego błędu, komp się nie zawiesza, nic. Po prostu się wyłącza. Ma ktoś podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dokonam rekrutacji ludzi na Ostrza to będzie z tego jakiś profit inny niż zmiana ubranka dla towarzyszy? Myślę tutaj o zapełnieniu całej bazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2011 o 22:13, JayL napisał:

Wróciłem po 2 tygodniach do Skyrima, miałem nadzieję na lepsze działanie po patchu. Ale
jak dawniej gra sypała mi się tylko czasem przy szybkiej podróży, teraz wyłącza mi się
praktycznie co chwilę. Najpierw kiedy spróbowałem przeczekać parę godzin do wykonania
zadania. Potem znów przy próbie podróży. Ostatni raz kiedy chciałem ruszyć po przeglądaniu
dziennika, zrobiłem parę kroków i znów nie działa. A grałem raptem ze 40 minut! Nie ma
żadnego błędu, komp się nie zawiesza, nic. Po prostu się wyłącza. Ma ktoś podobny problem?


Dziwna sprawa.. Może przeinstaluj grę albo w Steam daj by spawrdził spójność plików.. Może jakieś mody uzywasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko. Daje mojej niewolnicy (huskarlowi) zbroje, zakłada ją, ale jak wracam po jakimś czasie do domku, ona ma domyślny pancerz. Czemu on się zmienia? I jak temu zapobiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2011 o 22:42, KamyK_84 napisał:

Mam takie pytanko. Daje mojej niewolnicy (huskarlowi) zbroje, zakłada ją, ale jak wracam
po jakimś czasie do domku, ona ma domyślny pancerz. Czemu on się zmienia? I jak temu
zapobiec?


Zdaje mi się, że jak tylko jej powiesz by poszła z tobą ponownie to ją sobie ubierze, a jeżeli tego nie zrobi pozostaje ci tylko ją na nowo ubrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować