Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Dnia 16.12.2011 o 19:58, Azazell napisał:

Mam problem z questem "Furia czerwone orła czy tam legenda"

Poszedłem i zdobyłem miecz.. następnie w jaskini wsadziłem go i otworzyły się drzwi..
Rozwaliłem bosa. I co dalej? Bo nci a nic nie pisze, żę misja wykonana


Wroc i zabierz miecz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2011 o 09:27, shrekinator napisał:

w każdym razie zmień kompa lub bebechy w kompie:-)
Ja gram na ultra max i nic się nie dzieje

Taa, nie ma problemu, jutro idę do sklepu i wybiorę części do nowego. :P Kompa mam raptem rocznego i wszystko ciągnie na max, włączając Skyrima. Czemu tak się sypie - nie wiem. Póki co sprawdzam tą spójność plików, może coś wykaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robiłem quest w Markarcie,

Spoiler

który ma na celu poznajdywanie tych wszystkich renegatów. Po zabiciu starego dziadka i jego świty wszyscy strażnicy się na mnie rzucili (kiedy wrócił do świątyni do zleceniodawcy, był już nieżywy i chcieli strażnicy mnie aresztować, ale dałem, że wolę zginąć. Czy da się go ukończyć i jak? Oczywiście do markartu wstępu (chyba) nie mam, cudem uciekłem.

Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2011 o 21:00, Jackal-pl napisał:

Robiłem quest w Markarcie...


Spoiler

Trzeba sie zgodzic na zamkniecie w pace.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2011 o 21:02, Noirr napisał:

> Robiłem quest w Markarcie...

Spoiler

Trzeba sie zgodzic na zamkniecie w pace.



To muszę wczytać, czy wystarczy do nich teraz podejść? I jakie są konsekwencje zamknięcia w pace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2011 o 20:46, Azazell napisał:

Jakiś patch wyszedł.. Pobrało mi 25 mb ;P


UWAGA na ten patch! DEZAKTUALIZUJE on Skyrim z 1.3 z powrotem do 1.2! U mnie powróciły przez to kilkusekundowe freezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2011 o 21:04, Jackal-pl napisał:

To muszę wczytać, czy wystarczy do nich teraz podejść? I jakie są konsekwencje zamknięcia
w pace?


A to cholera wie, w teorii jak schowasz bron to powinni przestac atakowac i starac sie cie zamknac. Jak cie zamkna to zaczyna sie nastepny quest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki. Jeszcze dwa pytana: Właśnie te konsekwencje, i ile max mogę rozwinąć na maxa drzewek? Bo chciałbym kowalstwo, broń 1h, pancerze ciężkie, blokowanie i zamki. Dam radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skyrim Online has achieved what many thought impossible. It''s giving Skyrim players the chance to play online. Previous attempts to do the same with Oblivion and Fallout 3 ended in failure, but modder awpsoleet has managed to get a rudimentary alpha version of a Skyrim MMO up and running even before mod tools have been released.

The mod is currently extremely basic. Players can chat with eachother and see a representation of other players. The mod''s description claims other players are represented by a ''spectral horse'', which sounds hilarious, but the version I tested instead had unclothed player models in a standard animation pose, gliding around. You can attack and cast spells on other players, but they don''t currently display any effects.

Despite all this simplicity however, the mod represents an impressive first step on the road to a true Skyrim MMO mod. We''ll definitely be adding it to our Skyrim Mods list, and keeping a close eye on it.


takie coś pisze w opisie skyrim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2011 o 21:15, Jackal-pl napisał:

Ok, dzięki. Jeszcze dwa pytana: Właśnie te konsekwencje, i ile max mogę rozwinąć na maxa
drzewek? Bo chciałbym kowalstwo, broń 1h, pancerze ciężkie, blokowanie i zamki. Dam radę?


Niema sensu w calosci rozwijac bron 1h, lepiej juz wybrac np. tylko miecze 1h i to rozwijac. Zaoszczedzasz kilka - kilkanascie perkow. Do 50 poziomu rozwiniesz z 5 lub 6 drzewek pod wzgledem perkow, do maksymalnego ze 3 lub 4 wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2011 o 22:11, Pablovy napisał:

Akademia Zimowej Twierdzy - po gadce ze smoczym mistrzem Siwobrodych. Chcę wbić, a tu
WYMAGA KLUCZA. Wtf, co ja przeoczyłem?

Może dziewczynę przed mostem zimowej twierdzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2011 o 22:19, Pablovy napisał:

Siet, jakaś mnie zagadała, to olałem. :/

To wróć do niej i powiedz kim jesteś, jak dobrze zagadasz to ominie cię nawet beznadziejnie głupi test. (

Spoiler

krzyk zamiast czaru przy dobrej rozmowie

)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2011 o 22:21, doflamingo napisał:

> Siet, jakaś mnie zagadała, to olałem. :/
To wróć do niej i powiedz kim jesteś, jak dobrze zagadasz to ominie cię nawet beznadziejnie
głupi test. (

Spoiler

krzyk zamiast czaru przy dobrej rozmowie

)

Taa, zaraz ogarnąłęm. Było jak piszesz. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś sprzedawca, który sprzedaje zwykłe pióra? Potrzebuje do wyrobu strzał. Właściwie to jest jedyny problem z jakim się borykam przy wyrabianiu ich, nie mam piór na bundle of fletchings. Jastrzębi też jakoś mało a ustrzelenie jakiegoś to jak dla mnie też wyczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie, co jest ? Ściągnęło mi się coś o wadze 25MB wchodzę do skyrima a tu patrze z powrotem patch 1.2. A chciałem sobie dzisiaj pograć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2011 o 04:25, Sniper222 napisał:

Już nie mogę edytować

Wydaje mi się ze cenega coś z partoliła, bo na zagranicznych forach nie widzę, żeby ktoś
miał tego typu problemy


a teraz weekend i cenega nie pracuje ;p. Dobrze ze mam jeszcze inne gry heroes 6 i anno 2070

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować