Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Cześć mam taki problem w zadaniu ,,Zakazana opowieść"
Jestem w Komnacie Geirmunda (gdzie już wcześniej byłem w którymś z zadaniu Akademii Magów) , i mam tam wziąć
jakiś kawałek klejnotu Gauldura .Jakiegoś gościa wcześniej zabiłem i go nie przeszukałem ( a on prawdopodobnie miał ten klejnot) i dupa teraz nic tam nie ma, a wskaźnik pokazuje mi na ziemie , gdzie też nic nie ma :(((

WIECIE CO Z TYM ZROBIĆ ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2011 o 21:23, lis_23 napisał:

Nikt nie ma pomysłu, co się u mnie mogło stać?.


Kochany, nie ma osoby, której Skyrim by nie wychodził do pulpitu od tak sobie. To jest standard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2011 o 21:35, HumanGhost napisał:

Kochany, nie ma osoby, której Skyrim by nie wychodził do pulpitu od tak sobie. To jest
standard.


Mnie na caly playthrough wywalilo moze ze 3 razy do pulpitu, wiec jestem jednym z tych niewielu wyjatkow, ktorym gra w ogole nie sprawiala problemow.

lis_23 - A jezeli tobie gra nie wywala przed modowaniem, to obv wine ponosza mody. Albo patch, jezeli cos ci doinstalowalo w miedzyczasie. Generalnie jezeli chcesz zeby dobrze dzialalo to graj na wersji 1.1 lub 1.3, sciagaj sprawdzone mody pod odpowiednia wersje, czytaj komentarze do modow, tam czesto znajduja sie rozwiazania problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2011 o 21:35, HumanGhost napisał:

Kochany, nie ma osoby, której Skyrim by nie wychodził do pulpitu od tak sobie. To jest
standard.


Tyle, że ja nie miałem tego problemu od dnia premiery - do dzisiaj
możliwe, że to patche lub mody coś spaprały?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Up - ja nawet nie wiem, jaką mam wersję gry, ponoć były patche ale nie widziałem, żeby steam cos pobierał, mody są sprawdzone a komentarze są po angielsku, czyli nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trafiła mi się dzisiaj dziwna przygoda. Nie wiem czego szukałem w

Spoiler

Morvunskar

(o ile dobrze zapamiętałem nazwę), chyba jakiejś książki, bo już wcześniej tam byłem, ale w pewnym momencie przeniosło mnie do jakiegoś dziwnego miejsca, bez nazwy (albo jej nie zapamietałem). W środku niewielkiego obszaru było około 10 plebejuszy stojących przy zastawionym stole. Ani wyjść z tego obszaru nie mogłem, ani zagadać do nikogo. Nawet ich utłuc (choć to nieładnie zabijać nieznajomych) nie mogłem. Wgrałem więc sejwa i tym razem spotkałem jakiegoś dremorę, czy dedrę, i ten stwór pytał, czego się gapię, więc chciałem mu przyłożyć (bo pancerz miał ładny, daedryczny, zanim coś zrobiłem zasejwowałem grę), ale był absolutnie niewrażliwy i nie reagował (nie licząc jednego zdania"nie rób tego"). Potem chciałem przeszukać zwłoki jakichś czarowników w pobliżu, ale znów mnie przeniosło do tego dziwnego miejsca. No to wgrałem znów sejw i opuściłem
Spoiler

Morvunskar

...
Miał ktoś podobną historię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2011 o 19:22, xDeuSx napisał:

Przed chwilą ukończyłem główny wątek fabularny.

Jaki jest ten glówny wątek fabularny pokonac cesarskich lu gromowładnych opcjonalnie czy tez załatwić smoka Alduina? a może nie ma znaczenia co w pierwszej kolejności zakonczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym że nabiłem sobie w końcu poziomy w kowalstwie do deadrycznego, usilnie proszę o wskazanie mi możliwych lokacji, źródeł, itp. serc dread i złóż ebonu. W zasadzie po za jedną jaskinią w zadaniu pobocznym gdzie miałem do ubicia takich niemilców, nie znam innego sposobu. Handlarze też rzadko mają.

P.S Wydałem 5000 sztuk złota na składniki do wykuwania pierdół, co by nie grać miesiącami polując na zwierzaki dla skóry i szukając złóż. Suma po odliczeniu sprzedanych, wykutych wcześniej rzeczy. Jak ktoś twierdzi że w grze nie ma na co wydawać kasy, to chyba wcale się nie interesował kowalstwem. Nie mówiąc już o tym ile wynoszą poszczególne nieruchomości w miastach, szczególnie w samotni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2011 o 22:29, Bongo777 napisał:

Czy ulepszenie broni i zbroi do poziomu legendarny jest na maksa czy tez jest jeszcze
jakis wyzszy poziom?

Tak, to jest maks. Możesz oczywiście jeszcze zaklinać je , ale w kuźni więcej nie zdziałasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa domy i drobnych dobre 170000:P
Wydawać nie ma na co, a już sprzedać całego złomu nie ma gdzie. Gdybym zliczył wszystkie kamienie szlachetne, a mam ich na bank w szufladzie na pierwszym piętrze z 200(minimum, choć przypuszczam, że i może dwa razy tyle lub więcej) i dajmy minimalną cenę za sztukę 100 (choć w większości mają większą wartość ,nawet dziesięciokrotnie) to otrzymam 200000 . Gdybym sprzedawał wszystkie łuski smoka i jego kości, a nie zostawiał, to też otrzymałbym sporą sumkę. Gdyby sprzedawał systematycznie mikstury, których w większości się nie używa, a zbiera się łatwo, to też otrzymałbym ogromną sumkę. Ehh. Kasy jest tak dużo, a za zwykłe głupie zadanie, przynieś list z punktu a do b dostaje się 750 monet, a nawet i 1500 ...
Jedno serce odradza się co jakiś czas na stole lub w jego okolicach, przy pokoju(taki salonik) szefa Towarzyszy.
Jeśli zrobisz quest dla boga Dagona, to

Spoiler

będziesz miał przyjemność zabić z 4 deadry +/- i zdobyć ich serca.


Deadr przy zwykłej eksploracji nie spotkałem żadnej, natomiast ich serca leżą bezczynnie w poszczególnych lokacjach. Będziesz musiał trochę pozwiedzać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Quest dla Azury to bodajże 3 serca a ebon można znaleźć Gloombound Mine (koło 37 sztabek). A kowalastwo żyła złota, wystarczy przejść się do markath do ruin po czym masz kowalstwo na 100 i jakies 25k golda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2011 o 22:49, Noirr napisał:

Dziękuję. Wprawdzie to w niechrześcijańskim języku, bo po angielsku, ale zgadza się miejsce i bodaj imię tego gremory. No cóż, żenić się nie zamierzam i wesela nie wyprawię więc cała lokacja na nic...
Ale po co mnie tam przeniosło i tak nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2011 o 23:19, KrzysztofMarek napisał:

Ale po co mnie tam przeniosło i tak nie wiem...


Spoiler

To czesc daedrycznego questa, po wykonaniu otrzymasz Sanguine''s Rose - laske pozwalajaca przyzywac dremory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2011 o 22:57, In_The_End napisał:

Mam dwa domy i drobnych dobre 170000:P


Ja nie kupuje domu, bo poco? Skoro się ma je za darmo. Na przykład dostajesz fajną komnatę w

Spoiler

twierdzi magów


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2011 o 23:22, Azazell napisał:

Ja nie kupuje domu, bo poco? Skoro się ma je za darmo. Na przykład dostajesz fajną komnatę
w

Spoiler

twierdzi magów



I tak niema co robic z pieniedzmi, a chatka w Markath jest calkiem przyjemna. Jest niezle urzadzona, sporo ''wystaw'' w ktorych mozesz umiescic zdobyczne artefakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2011 o 21:04, Przedlack napisał:

Rozumiem że poprzez huskarla masz na myśli Lydię. :]
Z nią można wziąć ślub, reszta tutaj:
http://elderscrolls.wikia.com/wiki/Marriage


Nie wiem czy to bug, ale był też opisany przez innych, że z Lydią nie można wziąć ślubu, bo nie ma odpowiednich dialogów. Wyczytałem też, że można to zmienić wpisując w konsolę addfac 19809 1, ale nic to nie zmieniło (ponadto mam amulet Mary od tego kapłana, ale nie wiem, czy nie mówiłem z nim o ożenku wcześniej.
Wie ktos coś na ten temat więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować