Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Dnia 19.12.2011 o 06:16, HumanGhost napisał:

Dwa serca daedr ma

Spoiler

jakiś koleś w Akademii, zapomniałem jak się nazywa

.

Tia, jakiś elf, po dwóch dniach ma je ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zabawna sprawa - założyłem amulet mary... i dostałem już dwie propozycje małżeństw homoseksualnych. Ja rozumiem, że teraz w grach jest moda na zawieranie takich możliwości, ale zaczynam się zastanawiać, czy przypadkiem nie mam jakiegoś buga ze "zmianą" mojej płci(miałem coś takiego w kilku grach). A gdy byłem dołączyć do gromowładnych, koleś zapytał mnie dlaczego nie będąc prawdziwym mieszkańcem tej krainy chcę do nich dołączyć - gram Nordem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2011 o 10:20, Sad_Statue napisał:

Zabawna sprawa - założyłem amulet mary... i dostałem już dwie propozycje małżeństw homoseksualnych. Ja rozumiem, że teraz w grach jest moda na zawieranie takich możliwości, ale zaczynam się zastanawiać, czy przypadkiem nie mam jakiegoś buga ze "zmianą" mojej płci(miałem coś takiego w kilku grach).

To nie jest bug, z tego co mi wiadomo wszystkie opcje romansowe są kompletnie otwarte dla obu płci i wszystkich ras. IMHO sporo z tym przegięli zwłaszcza że partnerów nie trzeba nawet przekonywać tylko szast-prast i ślub wzięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wy się nie znacie. W każdym przypadku trzeba pierw wykonać małego, questa dla danej osoby, aby chciała być zainteresowana o ożenku, ale w większości są one proste jak konstrukcje cepa. Dajmy na przykład moja żonę Sylgje moją żonę

Spoiler

wystarczyło tylko dostarczyć przesyłkę do rodziny i z powrotem, aby się zakochała.

Nie brzydka to dziewoja to mam ją za żonę teraz.
Tylko nie wiem, dlaczego gdy przeniosła się ze mną do Markhartu nie mogę dostać bonusu 15% za sen z partnerem. A i dziwna sprawa jak kupowałem dodatki do domu i wykupiłem wszystko okazało się, że komnata na wprost od głównej sypialni jest dalej stara zapuszczona. Nie da rady jej w ogóle zmienić, bo nie mam opcji dialogowych najgorsze jest to, że posłanie tam jest oznaczone, jako należące do kogoś, ale, do kogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2011 o 11:12, Hacket napisał:

A wy się nie znacie. W każdym przypadku trzeba pierw wykonać małego, questa dla danej osoby, aby chciała być zainteresowana o ożenku, ale w większości są one proste jak konstrukcje cepa. Dajmy na przykład moja żonę Sylgje moją żonę

Spoiler

wystarczyło tylko dostarczyć przesyłkę do rodziny i z powrotem, aby się zakochała.

Nie brzydka to dziewoja to mam ją za żonę teraz.

O czy ty gadasz, Sylgja jest moją żoną nie Twoją XD
A co do kwestii ożenku to masz rację że najpierw trzeba zdobyć zaufanie przez wykonanie questa dla danej osoby, pierwszy problem jest jednak w tym że te questy są dostępne dla każdego niezależnie od "dostępności" matrymonialnej a drugi... Wyszedł byś za drugiego faceta gdyby Ci się oświadczył po dostarczeniu Twojej poczty do Twoich rodziców? ;P

Dnia 19.12.2011 o 11:12, Hacket napisał:

Tylko nie wiem, dlaczego gdy przeniosła się ze mną do Markhartu nie mogę dostać bonusu 15% za sen z partnerem. A i dziwna sprawa jak kupowałem dodatki do domu i wykupiłem wszystko okazało się, że komnata na wprost od głównej sypialni jest dalej stara zapuszczona. Nie da rady jej w ogóle zmienić, bo nie mam opcji dialogowych najgorsze jest to, że posłanie tam jest oznaczone, jako należące do kogoś, ale, do kogo?

Nie mam tego domu ale czy przypadkiem nie jest to kwatera należąca do Twojego strażnika/strażniczki? W takim wypadku umeblowanie do tej części domu pojawi się zapewne dopiero wtedy gdy zostanie Ci ten NPC przydzielony/a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Baa tyle, że ja mam protagonistkę za kobietę, więc jest to szczęśliwa lesbijska miłość ze Sylgją, więc no offence ^^. Chciałem Orle brać, ale z powodu bugu nie chce opuścić świątyni Dibelli a tam łóżek nie ma, więc niemożliwe jest zgarniecie bonusu może z edytorem da rade coś się naprawić. A że czekać się nie chciało to wybrałem ją a raczej wybrałam :P. A wyjść za faceta o zgrozo ....

A co do domu sęk w tym, że cały czas Lydię mam za ochroniarza a widziałem filmiki gdzie te pomieszczenie jest odnowione nigdzie się nie spotkałem z takim bugiem, dlatego to mnie nieco martwi może warto kupić inna chatkę i tam sprawdzić czy ten bonus się dostaje? Byle taka wypasioną jak w Markhartcie ;]

A przy okazji, co do małżeństw w Skyrimie
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=FbSiJFYdG3s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2011 o 22:06, KrzysztofMarek napisał:

Miał ktoś podobną historię?


Właśnie wiedziałem, że byłem w tym miejscu ale nie mogłem skojarzyć po co, dopiero kolega Noirr mi przypomniał, że jest to lokacja związana z questem Pamiętna Noc. Jest to jeden z najciekawszych questów w grze jakie dane mi było wykonywać, więc jeśli nie chcesz sobie psuć zabawy, lepiej nie czytaj tych informacji z linka, tylko udaj się do Białej Grani do karczmy pod Chorągwianą Klaczą i zagadaj do takiego mnicha/maga.

Edit: czytałem poprzednią stronę i nie zauważyłem, że już to przeczytałeś, niemniej questa możesz rozpocząć, z tego co pamiętam z nikim się tam nie żenimy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2011 o 11:50, Hacket napisał:

Baa tyle, że ja mam protagonistkę za kobietę, więc jest to szczęśliwa lesbijska miłość ze Sylgją, więc no offence ^^.

None taken (screen na dole) ^^

Dnia 19.12.2011 o 11:50, Hacket napisał:

Chciałem Orle brać, ale z powodu bugu nie chce opuścić świątyni Dibelli a tam łóżek nie ma, więc niemożliwe jest zgarniecie bonusu może z edytorem da rade coś się naprawić.

Moja postać jest wilkołakiem i tego typu bonusów nie otrzymuję w ogóle więc te problemy mnie ominęły.

Dnia 19.12.2011 o 11:50, Hacket napisał:

A co do domu sęk w tym, że cały czas Lydię mam za ochroniarza a widziałem filmiki gdzie te pomieszczenie jest odnowione nigdzie się nie spotkałem z takim bugiem, dlatego to mnie nieco martwi może warto kupić inna chatkę i tam sprawdzić czy ten bonus się dostaje?

Niezupełnie o to mi chodziło z tym ochroniarzem - miałem na myśli strażnika przyznanego Ci przez lokalnego jarla a nie aktualnie trzymanego w drużynie towarzysza. Lydia swój pokój ma w domu w Whiterun (o ile go kupiłeś) i tam powróci jeśli wyrzucisz ją z drużyny, w domu w Markhartcie wolna przestrzeń czeka pewnie na kogoś innego.

20111219121338

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2011 o 06:30, Jackal-pl napisał:

Nie wiem czy to bug, ale był też opisany przez innych, że z Lydią nie można wziąć ślubu,
bo nie ma odpowiednich dialogów. Wyczytałem też, że można to zmienić wpisując w konsolę
addfac 19809 1, ale nic to nie zmieniło (ponadto mam amulet Mary od tego kapłana, ale
nie wiem, czy nie mówiłem z nim o ożenku wcześniej.

Cóż, ja rozmawiałem o małżeństwie z kapłanem Mary i w rozmowach z nią widziałem jak byk opcję dialogową "You''re interested in me, are you?". Także ja już nie wiem. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2011 o 13:03, Sniper222 napisał:

A wracając, wiadomo coś na temat cofnięcia gry do wersji 1.2 ?


Godzinę temu dostałem odpowiedź z serwisu Cenegi - problem jest znany i jeszcze dziś powinien wrócić patch 1.3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No proszę nie tylko ja jestem wielbicielem gry przeciwna płcią, jako alter ego ;].

Zapewne wiesz 15 % do wzrostu umiejętności to nie licho fajna sprawa, co innego pohasać wilkiem, ale ja tam wole pierwszą opcję, co mnie niezmiernie irytuję, że nie mogę jej dostać, co nic przeniosę się do whiterun może tam będzie ok.

Co do chaty ta komnata powinna być odnowiona, gdy się płaci za wyposażenie sypialni niestety u mnie tak nie jest a opcji dialogowych u zarządcy nie mam pewnie wczytanie wcześniejszego save pomogłoby, ale 10 godzin w plecy gry jakoś mi się nie uśmiechają.

A co do screenów to masz moją Sylgje i ten felerny pokoik

20111219135506

20111219135523

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2011 o 10:23, Karharot napisał:

To nie jest bug, z tego co mi wiadomo wszystkie opcje romansowe są kompletnie otwarte
dla obu płci i wszystkich ras. IMHO sporo z tym przegięli zwłaszcza że partnerów nie
trzeba nawet przekonywać tylko szast-prast i ślub wzięty.

Z tego co wiem, próbowano to usprawiedliwić gadką kapłana o tym że w Skyrim życie jest z racji panujących tu niepokojów, zwierzyny oraz ogólnej sytuacji geopolitycznej jest krótkie, i z tego względu nie ma czasu na zaloty. Ech, gdyby w prawdziwym życiu wystarczyło dostarczyć list i założyć głupie świecidełko na szyję :)

Swoją drogą widzę że Sylgja dosyć popularna :P Też ją wziąłem do domku, ładna twarzyczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześc.
Mam problem z wczytaniem Save. Wydaje mi się że to przez reset kompa, ale Auto Save wcześnieszy też niedziała, da się to naprawić? Bo wcześniejszy mam jak smok mnie muci ;9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2011 o 12:22, Karharot napisał:

> Baa tyle, że ja mam protagonistkę za kobietę, więc jest to szczęśliwa lesbijska
miłość ze Sylgją, więc no offence ^^.
None taken (screen na dole) ^^



O lol, chyba wszyscy mają taki sam gust co do kobiet w Skyrim... Ja też na swoją żonę wybrałem Sylgję XDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam już 48 poziom i zaczęło mnie nurtować jedno pytanie.Jeżeli się mylę to proszę mnie poprawić - wraz z osiągnięciem 50 lvl nie awansuje się dalej i nie otrzymuje z tego tytułu perków, jedynie można rozwijać umiejętności?
Jeżeli tak, to zna ktoś mod odblokowujący lewelowanie powyżej 50 poziomu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować