Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Dnia 22.12.2011 o 14:44, Sad_Statue napisał:

> samą duszę załapałem. Smoczych dusz mam pewien nadmiar...

A co można zrobić/mieć z łusek i kości smoka?

A co byś chciał?
Bo broń i zbroje można zrobić. Można też kości i łuski sprzedać. Nosić jest niewygodnie, bo ciężkie. Ale zawsze można odłożyć "na później", jeśli wykupiło sie dom, a jeszcze nie zdobyło się odpowiednich umiejętności kowalskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2011 o 14:05, Pitej napisał:

W sumie to żaden problem, tylko te serca to przeboleję i sobie dodam.


W późniejszej fazie gry, Serca Daedry można kupić w Białej Grani (Whiterun) i Markarcie, więc jeżeli nie ma pośpiechu, to nawet z kodów nie trzeba korzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2011 o 16:08, KrzysztofMarek napisał:

Bo broń i zbroje można zrobić.


Jestem przy innym komputerze, więc nie mam jak w tym momencie tego sprawdzić, ale czy broń na pewno można zrobić? Pamiętam, że chciałem wykuć jakiś smoczy oręż, a miałem opcje dotyczące tylko pancerza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2011 o 16:48, KrzychW napisał:

> Bo broń i zbroje można zrobić.

Jestem przy innym komputerze, więc nie mam jak w tym momencie tego sprawdzić, ale czy
broń na pewno można zrobić? Pamiętam, że chciałem wykuć jakiś smoczy oręż, a miałem opcje
dotyczące tylko pancerza.

Bronie można wykuć, ale nie ze smoczych kości i łusek. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2011 o 16:51, Alkohochlik napisał:

Bronie można wykuć, ale nie ze smoczych kości i łusek. :P


Biegam z samodzielnie wykonanym daedrycznym sprzętem, a Lydia z ebonowym, więc oczywiście wykuwanie jest mi znane, ale w tym przypadku pytanie dotyczyło tematu "co zrobić ze smoczych składników".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2011 o 16:48, KrzychW napisał:

> /.../ > Jestem przy innym komputerze, więc nie mam jak w tym momencie tego sprawdzić, ale czy
broń na pewno można zrobić? Pamiętam, że chciałem wykuć jakiś smoczy oręż, a miałem opcje
dotyczące tylko pancerza.

Masz rację, nadmiernie się rozpędziłem. Kości też są potrzebne, ale i kości i łuski służą do wyrobu elementów pancerza (zbroja, hełm, rękawice, tarcza, buty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja się pochwale, że właśnie wróciłem ze spotkania w empiku z podpisanym egzemplarzem! :) Fronczewski wygląda świetnie jak na swój wiek ale o fabule gry to chyba pojęcia nie ma... ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok. Gram Altmerem magiem, pakuję perki w magię zniszczenia i odblokowałem perk do regeneracji many w przywracaniu. Co jeszcze polecacie brać stricte magowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2011 o 20:27, Gromo napisał:

Ok. Gram Altmerem magiem, pakuję perki w magię zniszczenia i odblokowałem perk do regeneracji many w przywracaniu. Co jeszcze polecacie brać stricte magowi?

Przywoływanie - dobrze jest móc wezwać sobie do pomocy coś co stanie między Tobą a przeciwnikiem i ściągnie na siebie ogień (na wcześniejszych poziomach) lub będzie w stanie oczyścić Ci mieczem drogę (na wyższych poziomach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A właśnie, gdzie nauczyć się większej ilości zaklęć? Bo mam zniszczene na 49 poziomie ale mam tylko 4 zaklęcia z tej dziedziny. To samo z przywołaniem, posiadam jedynie atronacha ognia i chowańca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2011 o 20:27, Gromo napisał:

Ok. Gram Altmerem magiem, pakuję perki w magię zniszczenia i odblokowałem perk do regeneracji
many w przywracaniu. Co jeszcze polecacie brać stricte magowi?

Jak rozumiem, biegasz bez pancerza? W tym układzie, Przemiana i należące do niej czary ochronne - niekiedy i przywołańce nie wystarczą, by uniknąć wszystkich ataków... Zastanawiałbym się też nad Nekromagiem z Przywrócenia - wysokopoziomowe Draugry należą do najsilniejszych przeciwników w grze, a perk ten zwiększa skuteczność wszystkich zaklęć (także tych zadających obrażenia) w walce z nieumarłymi.

Dnia 22.12.2011 o 20:27, Gromo napisał:

A skąd wiesz takie mądre rzeczy?

Śledzę dyskusje i rozmaite TESowe stronki - takie skrzywienie "zawodowe" ;)

Dnia 22.12.2011 o 20:27, Gromo napisał:

A właśnie, gdzie nauczyć się większej ilości zaklęć?

Najlepiej w Zimowej Twierdzy - od magów w Akademii można kupić niemal wszystkie czary dostępne w grze (przy czym asortyment zależy od poziomu naszych umiejętności w danej szkole magii).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2011 o 20:38, Gromo napisał:

A właśnie, gdzie nauczyć się większej ilości zaklęć? Bo mam zniszczene na 49 poziomie ale mam tylko 4 zaklęcia z tej dziedziny. To samo z przywołaniem, posiadam jedynie atronacha ognia i chowańca.

Zaklęcia wyższych poziomów możesz kupić w Akademii w Winterhold, pojawią się one w ofercie mistrzów dających szkolenie w danej szkole magii gdy osiągniesz odpowiednio wysoki stopień specjalizacji w tejże szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2011 o 21:31, Azazell napisał:

Czy są jescze jakieś miasta / akademie przeznaczone dla magów? Oprócz twierdzy na północy.

To jest Skywim a Nordowie nie są znani ze szczególnego zamiłowania do magii...
Oprócz Akademii możesz trafić na pojedynczego maga tu i tam ale żadnej siedziby gildii czy czegoś takiego nie oczekuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde co jest grane?, chyba ugryzl mnie wampir i zaczalem sie zmianic i teraz jak wchodze do miasta atakuja mnie wszyscy!!
Jak się tego pozbyć ?? jest jakies lekarstwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<duma mode on>
Dzieńdobry,

chciałem powiedzieć kilka rzeczy:
1. Nie mam jeszcze Skyrim i nie grałem, choć zamierzam jak gra stanieje.
2. Dziś w Empiku w Galerii Centrum w Warszawie był Piotr Fronczewski i Henryk Talar, rozdawali autografy na plakatach gry i koszulki z logiem.
3. Mam obie te rzeczy.
4. Dziękuję za uwagę
<duma mode off>

Musiałem się pochwalić :P

Ktoś jeszcze tam był?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytan.

Czy mozna w jakis sposób tworzyc strzaly np. przez kowalstwo?

Czytalem ze trucizna mozna nasmarowac ostrze broni - aczy strzaly mozna maczac w truciznie?

Czy to prawda ze kazda rasa dostaje na poczatek dwa zaklecia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2011 o 22:53, Bongo777 napisał:

Kurde co jest grane?, chyba ugryzl mnie wampir i zaczalem sie zmianic i teraz jak wchodze
do miasta atakuja mnie wszyscy!!
Jak się tego pozbyć ?? jest jakies lekarstwo?


W ciagu 72h od ugryzienia mozesz uzdrowic sie w kapliczce lub przy uzyciu ''''cure disease'''' potion.

Po tym czasie musisz wykonac questa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować