Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Macie jakiś pomysł na wychodzenie gry do pulpitu? - gram sobie a tu, nagle, z niczego, gra wychodzi do pulpitu i się zamyka, bez żadnego ostrzeżenia, komunikatu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2011 o 14:46, lis_23 napisał:

Macie jakiś pomysł na wychodzenie gry do pulpitu? - gram sobie a tu, nagle, z niczego,
gra wychodzi do pulpitu i się zamyka, bez żadnego ostrzeżenia, komunikatu ...


ja mam to samo - tylko u mnie mysle ze moze to byc problem tego ze sciagnalem moda dla low end pc''tow - jesli ktos zainteresowany - " http://www.skyrimnexus.com/downloads/file.php?id=953" ale u mnie to moze byc tez dlatego ze chwile temu jeszcze troche podkrecalem procek - troche potestuje i zobacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.12.2011 o 15:05, Xantes napisał:


ja mam to samo - tylko u mnie mysle ze moze to byc problem tego ze sciagnalem moda dla
low end pc''tow - jesli ktos zainteresowany - " http://www.skyrimnexus.com/downloads/file.php?id=953"
ale u mnie to moze byc tez dlatego ze chwile temu jeszcze troche podkrecalem procek -
troche potestuje i zobacze


Ja podmieniłem tylko tekstury na te w jakości HD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2011 o 15:13, lis_23 napisał:

Ja podmieniłem tylko tekstury na te w jakości HD.

Sam sobie jesteś winny. Było się nie bawić teksturami. Teraz masz do wyboru usunąć je w pierony, albo ściągnąć "lżejszą" paczkę tekstur. Innej opcji nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.12.2011 o 15:17, Henrar napisał:

Sam sobie jesteś winny. Było się nie bawić teksturami. Teraz masz do wyboru usunąć je
w pierony, albo ściągnąć "lżejszą" paczkę tekstur. Innej opcji nie ma.


Ale gra działa dobrze z tymi teksturami, nie ma spadku płynności, żadnych zacięć gry, tylko wywalanie gry do pulpitu
wdaje mi się, że problem z wywalaniem do pulpitu zaczął się po instalacji All Filles Included-3771-v1-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2011 o 15:39, lis_23 napisał:

Ale gra działa dobrze z tymi teksturami, nie ma spadku płynności, żadnych zacięć gry,
tylko wywalanie gry do pulpitu
wdaje mi się, że problem z wywalaniem do pulpitu zaczął się po instalacji All Filles
Included-3771-v1-0


w kazdym razie u mnie to po prostu byl podkrecony procesor ktory mnie wywalal :) po ustawieniu na normalne parametry wszystko dziala znowu jak powinno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.12.2011 o 15:44, Xantes napisał:


w kazdym razie u mnie to po prostu byl podkrecony procesor ktory mnie wywalal :) po ustawieniu
na normalne parametry wszystko dziala znowu jak powinno

Ja nic nie podkręcałem, zupełnie się na tym nie znam
poza tym, podczas gry w TESV mój PC nie jest jakoś szczególnie obciążony, zasilacz i grafika mocniej grzeją się przy grach o słabszej grafice, co mnie dziwi i trochę martwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nic nie instalowałem. Wszystko ustawione na maksymalnych detalach. Wywaliło mnie z 2 razy do pulpitu w przeciągu 90 godzin grania. To jest nic ;). I to wywaliło raz przy nowym patchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a tak wlasnie jak juz jestem w temacie , mam takie pytanie dotyczace sprzetu , bo slyszalem ze skyrim jest wlasnie gra ktora glownie obciaza CPU a pozniej dopiero karte graficzna? tak ze jak mam konfiguracje amd athlon 4600+ x2 4gb ram i 9600 GT to lepiej wymienic procesor na lepszy czy karte graficzna? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2011 o 21:02, N_o_s napisał:

jak pokonać Jyrik Gauldurson i gdzie jest mój dom w Białej grani


czasem warto przeczytać/wysłuchać kwesti mówionych :P ja wiem że te strzałki itd. odmóżdzają itd. ale ja Cię prosze nie wiedzieć gdzie się ma dom :P
Zowie się - wietrzny domek - poszukaj sam dużo ich tam nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2011 o 21:02, N_o_s napisał:

jak pokonać Jyrik Gauldurson i gdzie jest mój dom w Białej grani


jak wchodzisz od głównego wejścia-czyli od zachodniej strony Białej Grani to drugi domek idąc na wprost bo pierwszy od wyjścia to dom kowala bodajże;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tymi smokami? One pojawiają się losowo, czy co? I jeszcze jedno pytanie odnośnie najemników. Czy wykupując ich, a później zabierając wszystko z ekwipunku (łącznie z kluczem do chaty i zawartością chaty) możemy później poczuć jakieś konsekwencje tego czynu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2011 o 21:25, Oloninho napisał:

Jak to jest z tymi smokami? One pojawiają się losowo, czy co?

Pojawiają się (i respawnują) w określonych lokacjach choć niektóre z nich patrolują z powietrza spory obszar więc miejsce w którym można je w danym momencie spotkać nie zawsze jest takie samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2011 o 21:40, Oloninho napisał:

Ale powiedzmy jak na samym początku zajechałem na koniec mapy i zabiłem tam jednego, to nie zniszczę sobie czegoś w fabule?

Nie, z tego co się orientuję smoki powiązane z fabułą pojawiają się jedynie wtedy kiedy masz z nimi walczyć, wszystkie pozostałe to jedynie źródło dusz i materiałów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2011 o 21:39, N_o_s napisał:

Na najważniejsze jak pokonać Jyrik Gauldurson

Spoiler

Misja u magów wykopaliska


Spoiler

Powalcz trochę, twój wspólnik po chwili powinien zacząć atakować "barierę", to wyłączy god-mode z przeciwnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Powrót ciemności", jak mniemam końcówka questów dla Gildii Złodziei. Jestem już w Sanktuarium, mam przed sobą spad w dół, na jego dole zwłoki biednego Andersa. Co robić?
edit: nieaktualne, właśnie dałem radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować