Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

A o jakiego towarzysza Ci chodzi? Może spróbuj kodem z konsoli go przywołać
player.placeatme [kod_postaci] .
Nie wiem tylko czy przeteleportuje npc który gdzieś biega, czy raczej utworzy nowego, który niestety będzie bez schowanych u niego twoich itemków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

macie jakieś porady, jak przeinstalować grę? - co zostawić, skopiować, co usunąć? - niestety, obecnie u mnie nie da się grać; dwie, trzy minuty gry i wywałka do pulpitu, i tak w kółko - myślałem że to może z kompem jest coś nie tak, ale w AC Revelation grałem bez problemów przez ok. dwie godziny, więc jest to problem tylko ze skyrim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu zgadywać? Przecież na tych kluczach są podane po kolei wszystkie kręgi xD

Miszyn

O ile dobrze pamiętam dostawało się go od jakieś kobiety, chyba w wątku głównym lub w gospodzie, od karczmarki... Nie podaje Ci w dzienniku żadnej lokacji ani nic, ale to właśnie ten klucz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2012 o 18:45, Gul4sH napisał:

Witam,
czy raz utracona postać towarzysza (zniknął i nie przybiegł od kilku dni ;)), jest możliwa
do odzyskania? Dodam, że jestem gotów go odzyskać za wszelką cenę, gdyż jako pierwszopoziomowy
bohater, muł z całym stuffem to straszna strata?


Hmm a to jakiś zwykły towarzysz z gospody? Czy jakiś imienny/ważniejszy? MOŻE jeśli zatrudnisz nowego, stary się pojawi tam skąd go wziąłeś no i powinien tam być i twój sprzęt. Ale od razu mówię że nie ręcze, zrób save''a przed zatrudnieniem nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2012 o 20:40, necron1501 napisał:

Czemu zgadywać? Przecież na tych kluczach są podane po kolei wszystkie kręgi xD

Nie w tym zadaniu. Tutaj do ostatnich drzwi (łącznie chyba 5 w całym quescie) używamy 2 razy tego samego klucza którego kod jest inny. Przynajmniej tak myślę, bo nie mogłem z żadnego dopasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2012 o 19:23, lis_23 napisał:

macie jakieś porady, jak przeinstalować grę? - co zostawić, skopiować, co usunąć?

Hm... wywalić za pomocą steama (usuń pliki lokalne) a potem ręcznie z folderu gry w steam wszystkie pozostałe śmieci prócz save ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Pokonałem Alduina i cesarstwo i czy to już koniec bez żadnego zaskocznienia , wstawki filmowej? nic zaskakującego nie ma, myślałem że zakoczenie będzie efektowne

- zawiodłem się strasznie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2012 o 20:53, Darkstar181 napisał:

Hm... wywalić za pomocą steama (usuń pliki lokalne) a potem ręcznie z folderu gry w steam
wszystkie pozostałe śmieci prócz save ?


Hmm .. a nie odinstalować grę poprzez " dodaj / usuń programy ", wcześniej kopiując folder Skyrim z moich dokumentów i data ze steam?
a tak dokładnie, to gdzie szukać save?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2012 o 21:11, Bongo777 napisał:

Spoiler

Pokonałem Alduina i cesarstwo i czy to już koniec bez żadnego zaskocznienia , wstawki
filmowej? nic zaskakującego nie ma, myślałem że zakoczenie będzie efektowne

- zawiodłem
się strasznie ...


Proszę używać opcji spoiler... W przypiętym poście o coś prosiłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, postanowiłem w opcjach graficznych wyłączyć FXAA, pomyślałem, że może to coś da - efekt? - gra w ogóle się nie wczytuje, tzn. wiesza się podczas wczytywania i trzeba zamykać grę przy użyciu menedżera zadań ... sam już nie wiem, co jest grane ...
Po ponownym załączeniu FXAA gra odpaliła, ale prawie natychmiast / mniej niż minuta / się zwiesiła i ponownie trzeba było użyć menedżera zadań w celu zamknięcia gry ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż... Śledząc Twoje wypowiedzi w tym temacie można mieć wrażenie, że Ty w ogóle dotąd nie grałeś, a tylko wgrywałeś mody, fixy, poprawki, grzebałeś w pliku .ini itd. Moim zdaniem po prostu za dużo tego masz i gra już głupieje. Dlatego się zawiesza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jakieś godne uwagi mody z HD Teksturami do polecenia? Chodzi mi o tekstury otoczenia i broni, ludzi, po prostu wszystkiego. Zamierzam sobie na maksa uprzyjemnić rozgrywkę, dodam sobie tez SkyUI, bo faktycznie to menu jest wkurzające. Ma ktoś jeszcze jakieś mody, które polepszają rozgrywkę? Nie szukam tych z dupy wzięte, które nic nie dają (pozdro mod dający realistyczny wygląd mapy świata. WTF?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2012 o 08:43, LordEnglish napisał:

Ma ktoś jakieś godne uwagi mody z HD Teksturami do polecenia? Chodzi mi o tekstury otoczenia
i broni, ludzi, po prostu wszystkiego. Zamierzam sobie na maksa uprzyjemnić rozgrywkę,
dodam sobie tez SkyUI, bo faktycznie to menu jest wkurzające. Ma ktoś jeszcze jakieś
mody, które polepszają rozgrywkę? Nie szukam tych z dupy wzięte, które nic nie dają (pozdro
mod dający realistyczny wygląd mapy świata. WTF?).


Proszę: http://www.instalki.pl/gry/download/mody/Skyrim_Enhancer_Mod.html

Obecnie jest to najlepszy zbiór modyfikacji. Wczoraj wieczorem pojawiła się wersja 1.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Pytanko, widziałem już je wcześniej, była odpowiedź ale nie zrozumiałem jej konkretnie.
Jestem w Białej Grani, robię zadania dla Towarzyszy i chce do nich dołączyć. Czy później jak spotykam inne frakcje, jakieś gildie złodzieji, magów, wojowników, to do ilu można dołączyć? Jest jakaś blokada że jak dołączę do jednych to do drugich nie mogę?
Wiem już że wybór co do Gromowładnych i Cesarskich jest jeden i ostateczny, to rozumiem, ale co z reszta?

Z góry dziękuje za odpowiedź, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pewien problem natury technicznej.

W Skyrim gram od około 100 godz. I w tym czasie gra chodziła bardzo płynnie przy wysokich detalach i natywnej rozdzielczości (1280x1024), jednak od dzisiaj gra zaczeła zwalniać, wygląda to tak jak zwolnione tęmpo (np: przy celowaniu z łuku) problem występuje we wszystkich lokacjach, macie jakieś pomysły jak naprawić ten problem ?

Intel Core2 Quad Q6600 2.55GHz
GeForce GTS 450
4GB RAM DDR3
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2012 o 13:10, Sad_Statue napisał:

A nie wybrałeś perka, który daje spowolnienie czasu przy celowaniu z łuku?


Wybrałem :) Ale to spowolnienie jest cały czas i wygląda jak spowolnienie czasu przy celowaniu (dałem taki przykład poprostu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2012 o 13:23, PtaQ15 napisał:

> A nie wybrałeś perka, który daje spowolnienie czasu przy celowaniu z łuku?

Wybrałem :) Ale to spowolnienie jest cały czas i wygląda jak spowolnienie czasu przy
celowaniu (dałem taki przykład poprostu).


Mi się zdarza czasem, że po celowaniu, gry już "opuszczę broń", czas jest zwolniony. U mnie wystarczy schować łuk, ale widzę, że u Ciebie jest trochę inna sytuacja.

BTW
Po 60 godzinach gry odkryłem taki mały smaczek. Ehm. Ogólnie gra u mnie wczytuje się bardzo szybko, jednak teraz z jakiegoś powodu wczytywanie sejva przymuliło i odkryłem, że przytrzymując lewy przycisk myszki, można sobie oglądać z każdej strony modele, które wyświetlają się podczas ładowania. Małe, a cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować