Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Sorka za Spam ale juz sam wiem ze to zart chodzby nawet dowodem jest ukazanie sie tego posta a jest to wlasnie 1 kwietnia.....temat mozna zamknac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten screen jest jak prawdziwe zdjęcie gdzieś zrobione, jeśli to prawda to będzie super grafika, ale cięzko w to uwierzyć że to tak będzie wyglądać xDD
Cięzko też uwierzyć że będzie całe Tammriel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cry Engine 2 xD Nie ma co ten screen jest przyszłością grafiki, swoją drogą ciekawe ile osób nie odebrało tego jako prawdziwe zdjęcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak ale naprawdę świetnie by to wyglądało. Tylko żeby doszło do takiego poziomu grafiki to minie trochę czasu. Hmm, może ja już wnuków będę miał. :P
Ale najlepsze jest to "dane nam będzie zwiedzać całe Tamriel,"
lol xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra widzę, że tu straszne wymyślanie i domysły co do nowej części, to jest to co oficjalnie wiadomo na temat piątki: Otóz pozwólcie, że przytoczę Wam tekst z www.elderscrolls.phx.pl :

"Minął prawie rok od premiery Obliviona i coraz częściej pojawiają się spekulację dotyczące kontynuacji cyklu The Elder Scrolls. Większość serwisów w ciągu kilku ostatnich dni informowało o rozpoczęciu prac nad kolejną odsłoną TES. Jednak nikt z Bethsedy nie potwierdził tych rewelacji. Wszystko jak dotychczas opiera się na spekulacjach, plotkach i domysłach. Jedynym cytowanym źródłem pozostaje wywiad jakiego udzielił Pete Hines prawie rok temu (!) serwisowi XboX365, w którym stwierdził, że obecnie główne siły Bethesdy zostały podzielone na trzy części: pierwsza z nich zajmuje się dodatkami do Obliviona (w tym zapewne oczekiwanym Shivering Isles), druga kontynuacją kultowej serii Fallout, natomiast trzecia opracowaniem koncepcji kolejnej części The Elder Scrolls. Jednocześnie Pete Hines w wywiadzie z 21 lutego 2007 dla Pro-G odnosząc się do kontynuacji serii stwierdził:

Mogę powiedzieć Wam, od dnia sukcesu ''Oblivion'' jestem pewien, że to zrobimy. Nie należy to jednak teraz do naszych najpilniejszych planów.

Dziś natomiast światło dzienne ujrzały kolejne rewelacje, które są powodem do dalszych spekulacji.


Otóż jak odkrył jeden z użytkowników oficjalnego forum Obliviona, Zenimax zarejestrował trzy nowe znaki towarowe w amerykańskim urzędzie patentowym - wszystkie mają takie samo brzmienie. Chodzi o nazwę jednej z prowincji Cesarstwa Tamriel - Skyrim. Patenty obejmują gry komputerowe, poradniki do gier oraz całe mnóstwo gadżetów - od koszulek i kubków na długopisach skończywszy.
Warto przypomnieć, że poprzednie doniesienia o rejestracji znaków towarowych (informowaliśmy o tym w newsie z 14 września 2006) dotyczące tytułów Shivering Isles oraz Knights of The Nine sprawdziły się i zarejestrowane nazwy przybrały kształt dodatków do Obliviona. Tak może być i tym razem - bo Bethseda planuje wydanie jeszcze dwóch płatnych pluginów. Jednak wątpliwym jest fakt, by plugin, który z założenia nie dodaje wielu nowości miał nazwę nawiązującą do klucza geograficznego (o tym w dalszej części newsa).

Jeśli złożyć razem obie informacje (przyznanie patentu na nazwę Skyrim oraz fakt rozpoczęcia prac koncepcyjnych nad nową grą z serii TES) można dojść tylko do jednego wniosku: Bethesda coś szykuje. Prawdopodobnie zaczęły się prace na następną częścią cyklu; wielce prawdopodobne, że tym razem przyjdzie nam zwiedzić mroźne i górzyste obszary Skyrim - krainy zamieszkałej głównej przez Nordów. Tak by wynikało z nazwy oraz z klucza, którym do tej pory posługiwał się wydawca TES. Jak wiadomo poszczególne części serii mają akcję rozgrywającą się w różnych częściach cesarstwa - a Skyrim jako jedna z prowincji spełnia warunek owego klucza.

Na ostudzenie zapału można dodać, że pewnie nie prędko ujrzymy kolejną odsłonę cyklu - wszak według słów samego Hinesa TES V powstanie dopiero wówczas, gdy zespół będzie miał całkowicie świeży pomysł na tę grę.
Mimo to, wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że prace, a przynajmniej prace koncepcyjne, już się rozpoczęły. Miejmy nadzieję, że wkrótce poznamy oficjalne oświadczenie w tej sprawie."

I tyle wiadomo, więc przestanimy snuc domysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przepraszam za moj blad teraz juz sam jestem w zaklopotaniu ale ludzie widzac po Screenie o ile to nie RL fotka to skoro taka grafa ma byc w kolejnym TES to ludzie watpie czy DX9 to pociagnie i wogle czy bedzie to jeszcze na naszego starego XP''ka wedlug mnie ta gierka bedzie na Viste i na DX10 ale moge sie mylic..
PozdRo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopie, jeszcze nie zroumiałeś. TO JEST PRAWDZIWA FOTKA. I to był zwykły prima-aprilisowy żart:) To co wiadomo napisałem powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiem ze to byl zart i jestem tego swiadom ale takze mowiles ze trwaja nad tym prace ale nie maja jeszcze swiezego projectu ale juz jakies tam koncepcje powstaly ale skoro technika idze w takim stopniu do przodu kto wie jak bedzie wygladac grafika w TES V moze nawet nie daleko jej bedzie do tego screena co byl podany tam na stronce.....a co do forumowicza Super Gośc czy jakos tak to sam sie kolego zblazniles bo jaki pierwszy napisales ze to zart potem nagle jak strzala wpadasz z postem ze sie myle i ze to nie zart....plz czlowieku mysl zanim napiszesz...
PozdRo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>a co do forumowicza Super Gośc

Dnia 09.04.2007 o 15:05, ZóL napisał:

czy jakos tak to sam sie kolego zblazniles bo jaki pierwszy napisales ze to zart potem nagle
jak strzala wpadasz z postem ze sie myle i ze to nie zart....plz czlowieku mysl zanim napiszesz...


Hehe, znowu się zbłaźniłeś xD
Zaczynamy, mam nadzieję że zrozumiesz :
kolega Gracz 23 dał link do prima-aprilisowej wiadomości , która brzmi :
"Jako prawdopodobnie pierwszy serwis w Europie publikujemy unikatowe oświadczenie Bethesdy Softworks jakoby najnowsza (tak, tak... jeszcze nowsza) część serii Elder Scrolls miała być oparta o najlepszy obecnie silnik CryEngine 2. Silnik ten znany przede wszystkim z Crysis - zapewnia on wręcz fotorealistyczną grafikę. Najlepiej widać to po pierwszym screenie z gry. Oprócz tego podobnie jak w Arenie (pierwszej części gry) dane nam będzie zwiedzać całe Tamriel, czyli teren ponad 5 razy większy niż w Oblivion."

To wszystko jest bujdą i prima aprilisowym żartem. Pogrubiłem to co o tym świadczy..
Ale sam fakt że gra powstanie jest prawdą http://www.elderscrolls.phx.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=1740&Itemid=1
i post kamcega.

Mam nadzieję że teraz zrozumiałeś :]

p.s. i co jeszcze

Dnia 09.04.2007 o 15:05, ZóL napisał:

co do forumowicza Super Gośc czy jakos tak

nie jestem jakoś tak, masz do mnie się wyrażać z szacunkiem, tak ja do Ciebie i wszyscy do wszytkich :]

No na tyle
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jednak czy Świat w Skyrim będzie większy niż w morrowindzie i naszym Oblivionie (Prowincja Cyrodiil)... Jednak zobaczymy w przyszłości co będzie w grze i jakie będą wymagania. Zaałorze sie że nie braknie Edycji Kolekcjonerskiej, jak w każdej grze tego typu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.04.2007 o 15:26, Gracz 23 napisał:

To nie żart jeden gość tam pisze że gra ma być w 2010 roku

Nie dziwie sie, próbują stworzyć grę genialną, o ile idzie takie coś zrobić. Myśle że wiele będzie poprawek, że zwrócą wkońcu uwagę na to żeby miecz w połowie niebył wsadzony w ścianę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 15:26, Gracz 23 napisał:

To nie żart jeden gość tam pisze że gra ma być w 2010 roku


Jesteś pewien ?
News powstał 1 kwietnia (prima-aprilis) . Są ta same bzdury na temat TESV napisane. Wiadomo jednak tylko że nowa częśc tesa powstanie.
A jeśli chodzi o gościa komentarz jego to :
"Ciekawe... pewnie wyjdzie gdzieś w 2010 roku, albo jeszcze później. Mimo wszystko, wygląda przecudownie"
1. Sam się nabrał na ten żart xD
2. Ten niby screen z gry to normalne zdjęcie
3. Napisał "pewnie wyjdzie" A jak ja napisałbym że wyjdzie w 2008 to byś miał pewność ? Możliwością jest że wyjdzie w tym czasie, nawet mi pasuje da data. Kto wie ? :]

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż pewnie powstanie nie dłużej niż 2 lata... Obliviona zaczęli zaraz po wydaniu Morrowinda, i żeby przedłużyć rozrywke w Morku, to wydawali dodatki, a jak skończono prace nad Obkiem wtedy go wydali, teraz pewnie też tworzą Skyrim, jednak jeszcze prace nad Falloutem 3 trwają... Zobaczymy 2 ostatnie dodatki już wydane, teraz czekamy na... Pluginy! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 11:15, struksik napisał:

> > Ja stawiam na koniec 2008 :)
> mi by się to opłacało gdyż
> będe miał 8800 gtx i core duo (około 2 gb ram) w tym roku
> pójdzie czy nie
> (odpisz)
Ciężko mi określić czy pójdzie czy nie. Na 100% się włączy. Na 100% na low detalach będzie
chodził, bo na takim kompie to raczej prędko nic nie przytnie xD. Na 75% jestem pewny że jak
sie dokupi do tego zestawu jeszcze 2GB RAM to i na medium detalach pograsz. Na dzień dzisiejszy
mogę tyle powiedzieć.
Pozdrawiam :)


ale on mi chodzi na najwyższych bo go mam (oblivioina)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 16:32, struksik napisał:

> ale on mi chodzi na najwyższych bo go mam (oblivioina)
Lol, myślałem że Skyrim

wtedy jak będzie skyrim bede miał 8800gt intel coredou i 2gb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować