Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Witam. Zacząłem sobie właśnie grać magiem i z racji tego, że widziałem jak wielką ilośc modów do Skyrim można zlaleźć poleci ktoś takiego, ktory polepszy wizualną część rzucania czarów i ich działania na otoczenie? Myślę, że coś takiego już jest :) Nie chcę tylko jakiś zmian w samej grze.
Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up midas magic nowe spelle i tweaki.

A właśnie apropo modów coś mi się z nexus mod managerem porobiło wyświetla mi, że wszystkie mody są nieaktualne a gdy wchodzę na stronę tego aktualnego do dostaje komunikat, że dany mod jest ukryty albo wrzuca do "borderless skyrim" moda. Co się dzieję ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2012 o 12:36, Radekl2 napisał:

Znalazłem :) A jak on współpracuje z Polską wersją gry? Żadnych problemów?
Dzięki za odpowiedź.


Na swojej kopii gram i jakiś problemów nie miałem póki co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak wlasnie myslalem,czyli ok bo jak mam zadanie w jakims nowym miejscu to ide i wracam z tamtad na pieszo zeby wlasnie troche pozwiedzac a jak wracam z odwiedzonych miejsc do np miasta to uzywam fast travel no i gdy mam pelno sprzetu i potrzebuje sie troche powyprzedawac to tez omijam szwendanie sie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem sobie odpalić znowu skyrima, ale najpierw zainstalowałem kilka modów (jeden rozwijający ten ułomny pasek ulubionych, a drugi z kilkoma nowymi pancerzami, trzeci - midas magic i to "dlc" z teksturami od bethy). Wcześniej miałem też trochę modów już poinstalowanych ale gra działała dobrze. Teraz włączam grę, wczytuje, pojawia się gra i jebs powrót do pulpitu. Żadnego powiadomienia ani nic. Próbowałem na kilku save''ach, to samo. Spójność plików sprawdzałem. Jakieś rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Niektóre mody gryzą się z polską wersją (bo pewnie taka masz) spróbuj włączać i wyłączać po kolei mody w końcu znajdziesz ten który powoduje błędy i go wyłącz.

A co do mnie

Mam taki dylemat przegrałem już z 51 godzin grając, jako mag bitewny wątek główny liznąłem akademię skończyłem zacząłem mroczne bractwo i właściwie zaczyna mi się nudzić, bo w międzyczasie zrobiłem drugą postać stylizowaną na zabójczynie skąpaną w mroku. I mam tu dylemat czy grać i przejść główny wątek tą magicą czy jednak zabójczynią i przy okazji liznąć nieco bardziej gildii złodziei i mrocznego bractwa. Choć przyjemniej mi się gra tą zabójczynią...
Ale nie chcę mi się za bardzo przechodzić tych samych lochów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz komputer? DLC z teksturami oficjalnie wymaga 4GB RAMu i 1GB VRAMu. U mnie na XP z 2GB RAM i kartą jest to samo - crash przy wczytywaniu. Wyłącz tego moda i sprawdź czy bez niego podziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komputer mam o wiele lepszy niż ten zalecany więc problem wymagań sprzętowych odpada.

@Hacket
Mody, które wcześniej dobrze działaly z grą mogę chyba pominąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na wszelki wypadek lepiej sprawdź wszystkie. Pamiętam że do obliviona był taki program który pokazywał czy dany mod czegoś nie potrzebuje przez co łatwiej było znaleźć przyczyne wyrzucania na pulpit ale czy do Skyrima takie coś jest nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż wyłączyłem wszystko. Jedyne czego nie zrobiłem to wywalenie plików zamiennych lub wstawionych, które nie są oznaczone jako mod (np. script dragon). Dalej wywala. Czyżby kolejny wspaniały patch od bethesdy sypie mi gre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa gdy wchodzę do domu Jarla w Białej grani wszyscy strażnicy bez powodu mnie atakują żadnej nagrody nic a oni od razu dostają pierd**** na moim punkcie co jest grane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2012 o 19:03, Hacket napisał:

Dziwna sprawa gdy wchodzę do domu Jarla w Białej grani wszyscy strażnicy bez powodu mnie
atakują żadnej nagrody nic a oni od razu dostają pierd**** na moim punkcie co jest grane
?


A nie dostałeś przypadkiem ostrzeżenia, że jak sobie nie pójdziesz to wezwą straże? Nie można sobie chodzić bezkarnie po cudzych domach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niet bo jak inaczej miałbym możliwość oddać questy dla doradcy czy choćby wykupić dom. A tak wchodzę wyciągają broń atakują bez ostrzeżeń a jak uciekam a później wracam strażnicy nie atakują, ale jak wracam do "dworu" zabawa od nowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest dosyć sztywny. Ale według mnie to przede wszystkim wina grubego pudełka - bardzo ciężko jest je wygiąć w pożądany sposób. Dodatkowo na niekorzyść giętkości wpływa sztywne pudełko DVD z płytami. Bo same płyty na całe szczęście są dosyć giętkie. Aczkolwiek nie należy przesadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować