Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Dnia 11.02.2012 o 19:42, HumanGhost napisał:

Jest dosyć sztywny. Ale według mnie to przede wszystkim wina grubego pudełka - bardzo
ciężko jest je wygiąć w pożądany sposób. Dodatkowo na niekorzyść giętkości wpływa sztywne
pudełko DVD z płytami. Bo same płyty na całe szczęście są dosyć giętkie. Aczkolwiek nie
należy przesadzać.

Nie chodzi mi o to ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2012 o 19:50, lukasir napisał:

Nie chodzi mi o to ;]


No to miło, że wyjaśniłeś. Teraz wszystko jasne. Sorki, nie wiem czy jest tak samo sztywny jak Oblivion. Aczkolwiek przyznaję, że na imprezach ścian nie podpiera. Nie jest może tak rozluźniony, ale sztywniakiem Skyrima bym nie nazwał. Raczej spoko jest. Taki pośredni. I pogada z nim i się napije. Ja lubię. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2012 o 19:55, HumanGhost napisał:

> Nie chodzi mi o to ;]

No to miło, że wyjaśniłeś. Teraz wszystko jasne. Sorki, nie wiem czy jest tak samo sztywny
jak Oblivion. Aczkolwiek przyznaję, że na imprezach ścian nie podpiera. Nie jest może
tak rozluźniony, ale sztywniakiem Skyrima bym nie nazwał. Raczej spoko jest. Taki pośredni.
I pogada z nim i się napije. Ja lubię. :)

Też lubię kręcić bekę z kogoś,ale kupiłem sobie Obliviona i jest taki sobie(grałem może z 2h) :)
Dziwne jest to w Oblivinie że mam 300 fps a zaraz 30-40.A renderowanie terenu jest fatalne ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2012 o 19:32, Hacket napisał:

Niet bo jak inaczej miałbym możliwość oddać questy dla doradcy czy choćby wykupić dom.
A tak wchodzę wyciągają broń atakują bez ostrzeżeń a jak uciekam a później wracam strażnicy
nie atakują, ale jak wracam do "dworu" zabawa od nowa...


Jesteś wampirem? Chodzi ci o pomieszczenie główne gdzie siedzi jarl, czy o komnaty znajdujące się dalej? Jeżeli o te drugie to jest tak jak mówiłem. Jeżeli nie to nie mam pojęcia o co może chodzić... Może jest za ciebie jakaś mała nagroda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2012 o 20:01, lukasir napisał:

Też lubię kręcić bekę z kogoś,ale kupiłem sobie Obliviona i jest taki sobie(grałem może
z 2h) :)


Jak grałeś w niego tylko 2 godziny to tak jakbyś nie grał w tego Obliviona wcale.
A Skyrim od Obka jest jednak sporo lepszy. Przede wszystkim za sprawą genialnego klimatu, którego w poprzednim TES-ie niestety brakowało. Również jaskinie i podziemia są o wiele bardziej zróżnicowane. A na plus Obliviona wymieniałbym dłuższe wątki z gildiami (polecam zwłaszcza Mroczne Bractwo i Złodziei). W Skyrim ich odpowiedniki są niestety dość krótkie.

Dnia 11.02.2012 o 20:01, lukasir napisał:

Dziwne jest to w Oblivinie że mam 300 fps a zaraz 30-40.A renderowanie terenu jest fatalne
;/

To renderowanie terenu da się poprawić jakimiś modami, ale o szczegóły to już mnie nie pytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te kości i łuski smoka to są do czegoś potrzebne?
Nagromadziłem już tego po kilkadziesiąt sztuk i nie bardzo wiem co z tym zrobić, bo wszystkiego od razu ze sobą nie wezmę a i tak nie widziałem jeszcze kupca, który odkupiłby taką ilość drogich przedmiotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2012 o 21:47, Renzov napisał:

Te kości i łuski smoka to są do czegoś potrzebne?
Nagromadziłem już tego po kilkadziesiąt sztuk i nie bardzo wiem co z tym zrobić, bo wszystkiego
od razu ze sobą nie wezmę a i tak nie widziałem jeszcze kupca, który odkupiłby taką ilość
drogich przedmiotów.


Możesz robić z nich smocze pancerze, pod warunkiem zdobycia odpowiedniej zdolności w Kowalstwie. Tak poza tym są cholernie ciężkie i nieprzydatne (pancerz deadryczny jest ciutkę lepszy od smoczego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie jestem z resztą wampiryzm mnie najmniej interesuje patrzyłem na magicę bitewnej gdzie mam 52 godzin przegrane i tak problemów nie ma a tu dosłownie na mrocznej elfce która jest złodziejką od razu atakują fakt ukradłem kilka dóbr z dworu ale nikt tego nie widział więc nie mam pojęcia daleczego mnie atakują strażnicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest trochę lepszy i o NIEBO LEPIEJ WYGLĄDA.
@Renzov - Kupiec rzecznej puszczy ma zawsze u mnie ponad 12k złota, może u ciebie też?
Może tylko u mnie taki bug.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2012 o 21:59, Jackal-pl napisał:

Może tylko u mnie taki bug.


Heh to bardzo przyjemnego buga masz ;] U mnie ma normalnie około 1000 jak większość kupców, nie wiem może ożeniłeś się z tą jego siostrą czy tam córką i masz u niego takie względy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2012 o 21:59, Jackal-pl napisał:

@Renzov - Kupiec rzecznej puszczy ma zawsze u mnie ponad 12k złota, może u ciebie też?

Może tylko u mnie taki bug.


To chyba rzeczywiście bug. Parę dni temu akurat byłem u tego kupca, chciałem mu opchnąć trochę zbędnego żelastwa, ale gość nie posiadał nawet 800 sztuk złota. A postać mam już na 42lvl, choć to raczej znaczenia w tym przypadku nie ma. Generalnie kupcy w Skyrim z tego co zaobserwowałem są dość biedni i chyba jeszcze nie widziałem kogoś, kto miałby więcej niż 2000 septimów. Z drugiej strony nie jest to jakaś wielka strata, bo jednak o kasę w tej grze nie jest trudno i łatwo się dorobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, ożeniłem się z jego siostrą, ponadto mam tego skilla z retoryki, który dodaje 1000zł każdemu (1000, nie 10k) i oczywiście zainwestowałem jeszcze w jego biznes. W każdym razie po każdej wyprawie wszystko jemu sprzedaję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem że ten cały steam workshop można spisać na straty, właśnie usunął mi wszystkie mody, gdyż z według niego zostały one usunięte ze steam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U Was też nie da się uruchomić gry, gdyż " program Skyrim launcher przestał działać "?
i dlaczego na forum nie da się dodawać zdjęć? - przynajmniej ja nie mogę tego robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Launcher nie działa, bo nie działa steam wrokshop, i nie może sprawdzić czy masz aktualną wersję modów - wysypuje się.
Jednak gra działa, trzeba tylko szybko w launcherze klinąć "Graj" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Może ktoś polecić jakieś przydatne mody? Szczególnie mi zależy na takim (podobno jest już), który powoduje, że nie ma osobnych ekranów ładowania jak do miast wchodzimy. Można o link prosić jakby co ?


Co do ilości kasy u kupców, to wydaje mi się, że im większy mamy skill w rozmowach to więcej kasy mają przy sobie. Ja rozwinąłem dobrze alchemię i tworzę mikstury po 200, 300 a nieraz więcej septimów. To plus skill, że każdemu kupcowi sprzedam wszystko powoduje, że nie narzekam na brak kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować