Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Dnia 15.03.2012 o 23:03, Orion napisał:

Czy można zrobić jakoś żeby Lydia nie przesiadywała w moim domu?


Sposób na to jest. Wystarczy zrobić jednego questa dla Ostrzy, w którym musimy zwerbować kilku nowych członków do tej organizacji. Jak łatwo się domyśleć można do tego celu wykorzystać Lydie, ta zaś po tym "przeprowadza się" do siedziby tej organizacji. Rzecz jasna aby to zadanie od Delphine w ogóle otrzymać musisz odpowiednio daleko popchnąć wątek fabularny gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 23:12, dave03 napisał:

> Czy można zrobić jakoś żeby Lydia nie przesiadywała w moim domu?

Sposób na to jest. Wystarczy zrobić jednego questa dla Ostrzy, w którym musimy zwerbować
kilku nowych członków do tej organizacji. Jak łatwo się domyśleć można do tego celu wykorzystać
Lydie, ta zaś po tym "przeprowadza się" do siedziby tej organizacji. Rzecz jasna aby
to zadanie od Delphine w ogóle otrzymać musisz odpowiednio daleko popchnąć wątek fabularny
gry.


To dobrze, dziękuję za radę :) Przeżyłbym jej obecność w domu, ale jest wyjątkowo irytująca, gdyż ma ona dziwnego buga. Polega on na tym, że Lydia wstaje z krzesła i z powrotem siada, w nieskończoność. Mowa o domu w Białej Grani. Swoją droga ogólnie jest ona felerna. Słyszałem też o bugu ze ślubem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest genialna, nie mogę się od niej oderwać, żona mnie już ściga ;) ale nic na to nie poradzę, wciąga jak bagno ;p ... Pojawiła się nowa aktualizacja co prawda w wersji beta 1.5, ale wprowadza trochę nowości np. finishery dla łuków - co mnie cieszy bo łucznikiem gram i naprawia trochę bugów na steamie jest więcej info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 23:03, Orion napisał:

Czy można zrobić jakoś żeby Lydia nie przesiadywała w moim domu?


Możesz ją też złożyć w ofierze Boethiah. ;)


Naprawcie Wreszcie Forum!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poleci ktoś jakiś mod zwiększający poziom trudności? Wyhodowałem już takiego tanka, że gra nie stanowi absolutnie żadnego wyzwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2012 o 09:22, Mefisto napisał:

Chciałem dodać kilka fotek, ale coś mi nie wychodziło i stąd ten drugi post- przepraszam

Skąd masz taką bujną i piękną roślinność w Białej Grani (trzeci screen) ? To jakiś mod czy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie po wzięciu udziału w ostatnich testach beta Skyrim na Steam przy jednym z questów pojawiła się jego nazwa "Lookup failed" opisu questu brak. Podobnie mam z kowalstwem które zamiast nazwy ma "Lookup failed" i co najgorsze nie rozwija się teraz ta umiejętność. Sprawdzałem spójność plików nic to nie dało, doinstalowałem angielski i w tej wersji językowej jest ok, ale chcę polską. Ktoś wie jak ten problem rozwiązać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2012 o 10:03, Torquemada_Varenkorn napisał:

doinstalowałem angielski i w tej wersji językowej jest ok, ale chcę polską. Ktoś wie jak ten problem rozwiązać?

Poczekać na patch do patcha - to jedyne rozwiązanie, jeśli chcesz polską wersję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z pokonaniem

Spoiler

Odahviing''a. Zwabiam gą w tę cholerna pułapkę i nic sie nie dzieje. Kiedy z nim walcze nie zadaję mu żadnych obrażeń. Co robię nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2012 o 21:03, Draco-PNC napisał:

Mam problem z pokonaniem

Spoiler

Odahviing''a. Zwabiam gą w tę cholerna pułapkę i nic sie
nie dzieje. Kiedy z nim walcze nie zadaję mu żadnych obrażeń. Co robię nie tak?



Spoiler

Spraw, aby wszedł za tobą pod dach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie jakiś pomysł na notoryczne wieszanie się gry?, muszę używać menedźera zadań
na prawdę nie mam zamiaru grać po raz piąty od nowa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2012 o 21:09, krl_krl napisał:

Spoiler

Spraw, aby wszedł za tobą pod dach.


Tak właśnie robię.

Spoiler

Nakierowuję go idealnie pod te dyby ale nic sie nie dzieje, Na Youtube widziałem, że powinny na niego po prostu spaść.

20120321230712

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie po ostatnim patchu w ekwipunku litera "ó" w słowie "różne" stała się prostokątem. Nie byłoby to takie dziwne, gdyby nie to, że inne litery "ó" są dobrze wyświetlane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować