Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Dnia 11.04.2012 o 06:22, HumanGhost napisał:

Mam tez nowe zajęcie. Przenosze cały swój majdan z Samotni na Asterię. Latający statek
to jednak jest ciekawsza miejscówka. :-)


Zastanawiałem się nad zainstalowaniem tego moda. Czy statek ma odpowiednią ilość pomieszczeń, manekinów, półek itp, tak aby wszystko ładnie poukładać?
No i czy się przemieszcza, czy też ma "stałe miejsce pobytu"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Statek jest bardzo fajny. Na zewnątrz, znaczy na pokładzie, jest kilka stojaków na broń. W środku jest kilka manekinów, dużo skrzyń, dużo półek na książki, wielka torba na składniki alchemiczne wisząca przy stole. Jest też prysznic, mała świątynia z posągiem leśnego elfa, kilka słoi z fruwającymi owadami, oczywiście stojaki na broń - stojące i wiszące. w zasadzie wszystko chyba co potrzeba. Według nie jedyną wadą jest brak pieca hutniczego, kowadła i stołu do ulepszania pancerzy. No chyba że ich jeszcze nie znalazłem, bo statek jest spory. ;]
Ale zainstalować warto, bo świetnie wygląda. Hehe nie przemieszcza się, ale jest całkiem dobrze zacumowany - ładny widok. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 12:12, HumanGhost napisał:

Ale zainstalować warto, bo świetnie wygląda. Hehe nie przemieszcza się, ale jest całkiem
dobrze zacumowany - ładny widok. :-)


A gdzie konkretnie powinien się znajdować? Mam najwyraźniej problem z modami, ponieważ ten ze statkiem jest zainstalowany jako 7, a przy wczytywaniu gry, na 6 modzie ciągle mam info że się ściąga i tak bez końca. Chodzi o dodatek z nowym dźwiękiem grzmotu w grze (Thunder coś tam). Zaczynam się zastanawiać, czy to przypadkiem nie powoduje, iż 7 mod w ogóle nie występuje w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2012 o 15:49, KrzychW napisał:

A gdzie konkretnie powinien się znajdować?


Statek będzie na zachód od Riverwood. Nad północnym brzegiem jeziora. Trudno nie dostrzec, bo jest dosyć spory. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2012 o 18:34, Ostrowiak napisał:

Na wykładach się kulturalnie śpi albo z nudów notatki robi, a nie na takie ciekawe tematy
rozmawia.

Za spanie to u nas można zarobić rozszerzony egzamin a notatek to nie ma komu robić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej żenuje ten fakt, że coś takiego jak wyrzucanie do pulpitu po włączeniu gry lub po dłuższej chwili jest AŻ do teraz nierozwiązany, przejrzałem kilka stron z googli, na różnych forach i nikt tak naprawdę nie wie jak t coś naprawić. A twórcy nie wiem... są ślepi? Nie potrafią naprawić czegoś takiego jak crash? Po wydaniu kilku łatek? To jest żenada, ja skończyłem grę na menu głównym, dalej jest już tylko crash do pulpitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2012 o 18:14, Henrar napisał:

Dzisiaj z kumplem na wykładzie dyskutowaliśmy, jak możnaby zaimplementować Kinecta w
Skyrimie i czemu Fus Ro Dah na Kinekcie to doskonały pomysł.
Kto by pomyślał, że dzisiaj zapowiedzą obsługę tego kontrolera w tej grze :O
http://www.bethblog.com/2012/04/12/kinect-support-coming-to-skyrim/

Współlokatorzy stwierdziliby że już mi totalnie szajba odbiła :P
Ale i tak bym wypróbował :P
Gdybym miał Xklocka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm za każdym razem jak właczę Skyrim to coś mi się ściąga. Nie mam pojęcia o co chodzi. Kawałki jakiegoś update''u? Mam wersję 1.5.26.05 czy jakoś tak. Macie późniejsze wersje?

Hehe znalazałem na Asterii piec hutniczy i całą resztę sprzętu. Oczywiście był na otwartym pokładzie. A ja głupi w środku szukałem. Tylko odkryłem jakiś bug z regałami na ksiażki. Nie można ksiażek poustawiać normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2012 o 21:32, HumanGhost napisał:

Hmm za każdym razem jak właczę Skyrim to coś mi się ściąga. Nie mam pojęcia o co chodzi.


Ja już też nie mam pojęcia o co chodzi. Mody zainstalowane, działają albo i nie. Statku nie ma. Kilkanaście zadań zabugowanych. Pod Białą Granią spotkałem NPC w 4 osobach. Trzy stoją i się nie ruszają, a 4 znajduje się obok, do połowy schowana w ziemi. Na dodatek, tego NPCa spotykam czasami w świecie gry. Czyżby 5 klon?
Podsumowując: chyba czas, po niespełna 400 godzinach i wykonaniu prawie wszystkich questów kończyć i grając w coś innego, spokojnie poczekać na jakiś poważny patch, bo i nie bardzo mam co robić i błędy w grze coraz bardziej zaczynają drażnić.
Aha. Na plus dodam, że Skyrim zaliczył zwiechę tylko raz na cały okres grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z dzienniczka gracza Skyrim wersja Ps3: Po ostatniej łatce przy każdej próbie wejścia do wody gra zalicza totalny zwis i pomaga tylko twardy reset konsoli.... fffffuuuuuuuuuuucccc......!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2012 o 07:49, BluesBoy napisał:

Z dzienniczka gracza Skyrim wersja Ps3: Po ostatniej łatce przy każdej próbie wejścia
do wody gra zalicza totalny zwis i pomaga tylko twardy reset konsoli.... fffffuuuuuuuuuuucccc......!!!!!


Przeinstaluj Patcha, i po problemie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2012 o 01:23, Mafioso_PL napisał:

Moim zdaniem żaden patch tego nie naprawi, bo w wielu przypadkach same mody, chcąc -
nie chcąc coś psują i pogarszają stabilność.


Część kłopotów z questami wystąpiła jeszcze przed zainstalowaniem jakiegokolwiek moda, więc nawet w "wersji fabrycznej" jest co poprawiać. W Oblivionie, jakiś czas po premierze, podstawowa wersja gry z dodatkami i wieloma modami, działały wręcz wzorowo i na to samo liczę w przypadku Skyrim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2012 o 10:02, BluesBoy napisał:

Dzieki stary, ale nie wiem czy na konsoli jest to możliwe...


Sam gram na konsoli i jest to możliwe.Po prostu znajdujesz patcha 1.05 robisz usuń i ściągasz jeszcze raz :)

Mam takie pytanko, czy ktoś wie gdzie mogę podwyższyć poziom czaru leczenia?Chodzę i szukam jakieś księgi i nic.Nie jestem zbyt daleko więc czy taką książkę mogę kupić np. w Whiterun?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2012 o 16:47, Gar napisał:


To nic nie daje. Ja gram na PC i wiem, że przy tak skomplikowanych grach (i przy parciu na wydanie gry możliwie szybko) zawsze będą niedoróbki. Tak było przy Morrowindzie, Oblivionie i tak jest w Skyrim. Trzeba tylko często robić sejwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2012 o 17:12, KrzysztofMarek napisał:

To nic nie daje. Ja gram na PC i wiem, że przy tak skomplikowanych grach (i przy parciu
na wydanie gry możliwie szybko) zawsze będą niedoróbki. Tak było przy Morrowindzie, Oblivionie
i tak jest w Skyrim. Trzeba tylko często robić sejwy.


Osobiście nie mam tego problemu (na chwilę obecną ) ale podobno taki zabieg na PS3 naprawia błąd właśnie z zawieszaniem się po wejściu do wody.A że jest pełno innych nie doróbek to się z Tobą zgadzam.Jedyna rada tak jak napisałeś, robić często sejwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde no, wkurza mnie już to ściąganie czegoś do SKyrim na Steamie. Za każdym razem ściąga mi się "coś". Nie wiem co, bo ani się sygnatura wersji gry nei zmienia ani nic. A wciąz się cos ściąga. Synchronizacja plików nie pomaga. Wyłączenie aktualizacji automatyczniej tez nie. O co biega?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować