Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Dnia 14.04.2012 o 15:34, HumanGhost napisał:

/.../ O co biega?!

Ech, gdybym nie znał Cię od wielu lat, to bym pomyślał, że kpisz, albo drogi szukasz. Normalka, zabezpieczenia antypirackie. Albo inne "rewelacyjne" pomysły wydawcy gry. Daj sobie spokój, niczego niczego nie zmienisz, uczciwy gracz jest w wielu przypadkach robiony w konia. Ech, gdzie takie podejście, jak chociażby CDP w Wiedźminie 2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, bo juz sam nie wiem co jest. Czy to jakiś patch w kawałkach się ściąga czy coś innego? Cholera wie. Najgorzsze, że jak juz zaczyna się ściągac to mi gra przycina. Zastanawiałem się dlaczego niekiedy się tnie i wygląda na to, ze to przez ściąganie tego czegoś. Bo nic innego nie ruszane i nie robione. :/
Wkurzajace to jest. Ale trudno, nic nie poradzę.

A tak w ogóle to zainstalowałem sobie Deus Mons. Zaąbista miejscówka. Myślałem, że Asteria jest fajna, ale te zamczysko jest extra. I w dodatku bez bugów. Pełno miejsca na wszystko. Już zacząłem przenosiny. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie można ustawić steama w trybie offline?(wymaga to zapamiętania hasła przez pogram) Wtedy nie powinno
nic się ściagać? Patch od twórców gry to nie jest(chyba), bo jeżeli steam wie, że jest nowsza wersja to tylko pobiera, grać w dany tytuł się nie da(tak dawniej było, a mogło się coś zmienić)

Na wodę powodującą crasha to czytałem, że zalecają usunięcię głównych plików gry i patchy z zachowaniem sejwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2012 o 15:55, HumanGhost napisał:

Wiesz, bo juz sam nie wiem co jest. Czy to jakiś patch w kawałkach się ściąga czy coś
innego? Cholera wie. /.../

No, ja tym bardziej nie wiem. U mnie steam ściąga sam, dopiero po fakcie dowiaduję się, że coś ściągnął. I na ściąganie nie narzekam, narzekam tylko na zwiechy, czasem takie, że tylko twardy reset pomaga. Wnerwia mnie to niemożebnie, bo mam RAID 1 i każda taka zwiecha kończy się nieuchronnie odbudową RAID 1, co trwa godzinami. W nowym komputerze nie będę miał już RAID 1, tylko będę codziennie robił kopię zapasową i raz na tydzieć wgrywał ją na drugi dysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zainstalować mody ze Steama? Sunskrybuję, ale nic się dalej nie dzieje. Po włączeniu/wyłączeniu Steama/gry nic się nie dzieje. Może mi ktoś to łopatologicznie wytłumaczyć?
Od razu zaznaczam, że na nexusie nie ma wszystkich modów ze Steam, więc to nie jest wyjście. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2012 o 15:52, HumanGhost napisał:

Jak zainstalować mody ze Steama? Sunskrybuję, ale nic się dalej nie dzieje. Po włączeniu/wyłączeniu
Steama/gry nic się nie dzieje. Może mi ktoś to łopatologicznie wytłumaczyć?
Od razu zaznaczam, że na nexusie nie ma wszystkich modów ze Steam, więc to nie jest wyjście.
;]


Po sunskrybcji uruchamia się grę i w tle widać jak mody się instalują, załączają ( w okienku '' graj ", " opcje '' ipt. u dołu ) potem pisze że " zsynchronizowano zamówione mody ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2012 o 23:00, KrzychW napisał:

Ja już też nie mam pojęcia o co chodzi. Mody zainstalowane, działają albo i nie. Statku
nie ma. Kilkanaście zadań zabugowanych. Pod Białą Granią spotkałem NPC w 4 osobach. Trzy
stoją i się nie ruszają, a 4 znajduje się obok, do połowy schowana w ziemi. Na dodatek,
tego NPCa spotykam czasami w świecie gry. Czyżby 5 klon?

Ja pamiętam, że bez modów miałem przy Białej Grani tego kolesia tyle, że w dwóch osobach ;P jedna właśnie do połowy ucięta ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasna cholera z tym Steamem! Zmieniłem język gry na angielski, bo podobno mody steamowe w ten sposób się lepiej ściągają. Oczywiście nic to nie dało. Teraz po zmianie z powrotem na polski zmiknął mi plik .exe a do ściągnięcia pokazuje mi się 7GB danych. Noż ja się zastrzelę chyba. Weryfikacja plików gry ustaje na 100% i nic się nie dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

''''5. Po zakończeniu pobierania można uruchomić grę, pakiet tekstur wysokiej rozdzielczości będzie domyślnie włączony.''''

Czyli nie można grać, jak się te wysokie rozdzielczości pobierają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2012 o 13:53, Pablovy napisał:

''''5. Po zakończeniu pobierania można uruchomić grę, pakiet tekstur wysokiej rozdzielczości
będzie domyślnie włączony.''''

Czyli nie można grać, jak się te wysokie rozdzielczości pobierają?


Nie bo gra jest aktualizowana, przynajmniej ja nie mogłem grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się właśnie kończy nieprawidłowe podejście do lądowania. Co tu dużo mówić: po prostu nie zmiećił się w futrynie. ;D

Ale ten mod z podniesieniem mocy smokó jest zarąbisty. Żeby jednego łukiem ubić wystrzelałem z 200 strzał.

20120416191831

20120416191854

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2012 o 12:51, Chlorofil napisał:

Mam pytanie. Na dniach kupuję Skyrim. Czy są jakieś mody z którymi warto zacząć zabawę?


Polecam przejrzeć Steam Workshop i znajdujące się tam kolekcje modów, ludzie zaskakująco sensownie wybierają mody o bardzo dobrej jakości, z miejsca skreślając mody kiepskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są jakieś mody/sposoby, które pozwalają na grę na słabszych komputerach? Jeszcze nie odpalałem, ale gdyby była taka potrzeba usprawnienia wydajności, to skorzystałbym z porad.

Podobno wyłączenie cieni znacząco pomaga przyspieszyć grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2012 o 12:51, Chlorofil napisał:

Mam pytanie. Na dniach kupuję Skyrim. Czy są jakieś mody z którymi warto zacząć zabawę?


Poprzeglądaj Steam Workshop i Skyrim Nexus, w obu miejscach znajdziesz masę wartych uwagi modów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2012 o 13:15, Chlorofil napisał:

Ale nie możecie polecić coś od siebie ?


Taki wielki problem przejść do miejsc gdzie jest w ciul TOP10 czy innych plebiscytów a setki ludzie bardziej od nas predysponowanych wskazują faworytów?

Polecam zestaw cylinder+monokl dla krabów błotnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2012 o 13:15, Chlorofil napisał:

Ale nie możecie polecić coś od siebie ?


Ja gram z tymi modami:

Deus Mons - rewelacyjna wieża, która moze byc twoim domem
Dragonbone weapons - wiadomo, brońz kości smoków do zrobienia
Dread Knight Weapon Set - broń i pancerze z Obliviona
JaySuS Swords - miecze
More Craftables - sporo dodatkowego sprzętu do zrobienia
Phendrix Magic Evolved - dodatkowe czary
SkyBoost - lepsza optymalizacja gry
SkyUl - lepszy wygląd ekwipunku
The Asteria - latający statek
Cartographers map markers - lepsza mapa świata

i co tylko sobie chcesz. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2012 o 14:03, Chlorofil napisał:

W jakich detalach pogram na procku dwu rdzeniowym 2.7, 4 gb ramu i karcie 512 mb ? Miej
więcej ?


Średnie/Wyższe :) akurat gra jest dobrze zoptymalizowana :) wprawdzie mam GTX560, ale 2 GB RAM-u i słabszego procka i mi lata na prawie maksymalnych ustawieniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować