Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Też jestem rozczarowany, orientuje się ktoś czy działa coś takiego że ktoś zza granicy kupi Dawnguarda i wyśle mi go jako prezent?

I niech każdy kto ma ochotę kupić Dawnguarda na PC niech trochę naskrobie Cenedze na maila. Pewnie mało to da, choć spróbować nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2012 o 00:06, aope napisał:

Czy ktokolwiek spodziewał się czegoś innego? Miało być inaczej, przedstawiciel Cenegi
zapewniał, że firma uczy się na swoich własnych błedach.

Serio w to uwierzyłeś? Cenega nigdy się nie uczy.

Jest tak jak mówiłem - Cenega wydaje wersję pudełkową, która działa tylko z wersją wydawaną na Polskę. Posiadacze pozostałych wersji mają wała. DLC oczywiście na Steamie nie kupisz, bo po co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2012 o 11:57, Magwisienka napisał:

Jak wygląda Skyrimek na PS3? Jak grałam kilka miesięcy temu, to zwis konsoli co pół godziny.
Były jakieś łatki, które poprawiały działanie na konsoli Soniacza?

Jest nieco lepiej, ale wciąż potrafi przycinać, nawet jak gramy na nowej postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem kilka miesięcy przerwy, dzisiaj włączyłem, gra się zaktualizowała i mam w niektórych miejscach brak informacji o obiektach questach etc. ktoś też zna ten problem i wie jak mu zaradzić?

20120806193154

20120806193201

20120806193206

20120806193209

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakieś mody instalowałeś?
EDIT: Szybkie google problemu i prawdopodobnie jest to spowodowane tym, że najnowszy patch nie jest kompatybilny z polską wersją (Patch od Dawngaurda podejrzewam). Chociaż może i nie w tym problem. Odinstaluj mody jak jakieś masz i weź zweryfikuj cache gry w Steam. Może pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2012 o 19:34, Arumantis napisał:

Jakieś mody instalowałeś?
EDIT: Szybkie google problemu i prawdopodobnie jest to spowodowane tym, że najnowszy
patch nie jest kompatybilny z polską wersją (Patch od Dawngaurda podejrzewam). Chociaż
może i nie w tym problem. Odinstaluj mody jak jakieś masz i weź zweryfikuj cache gry
w Steam. Może pomoże :)

To jest tak, że kupiłem jak była premiera klucz do steam na allegro. Jak go już na swoim koncie wklepałem to się okazało, że to wersja en.. więc musiałem spolszczenie zainstalować. i teraz co patch muszę to spolszczenie wgrywać. zwykle brakowało jakichś polskich znaków no a tym razem to.. więc chyba nie mam wyboru i muszę tak grać jak chcę grać po polsku :( na szczęście dużo tych błędów nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spolszczenie nie jest oficjalnie i legalnie dostępne do ściągnięcia w inny sposób niż polska wersja gry na Steamie, wiec nie dziwiłbym się, że są z nim problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji odbroinę odejdę od tematu...

:P raczej mój lapek nie nadaje się do Skyrima, mógłby ktoś polecieć jakiś B.Dobry laptop aby mógłbym na luzie pograć w tą produkcję.....w sumie w inne gry też np w Need for speed the run.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję pomocy w 3 sprawach:
1. Mam błąd który polega na tym, że nie mogę absolutnie nikogo zabrać ze sobą jako towarzysza. Zawsze dostaję odpowiedź że kogoś mam.
2. Jeszcze wcześniej, Vilkas chciał pozbyć się likantropi. Aktywowałem misję, a po wyjściu z Jorvaskar misja nagle zniknęła, a Vilkas siedział gdzieś w budynku i zapomniał ze ma ze mną pójść do grobowca się uzdrowić.
3. Farkas nie daje mi żadnych misji (te które można powtarzać w kółko).
Google nie pomogło mi za bardzo. Może da się rozwiązać problem przy użyciu konsoli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie enchanty nałożyc na daedryczzną zbroję, daedryczny łuk i daedryczny miecz dla postaci która walczy wręcz, a łuk służy do osłabiania przeciwników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2012 o 14:58, Last_Aid napisał:

1. Mam błąd który polega na tym, że nie mogę absolutnie nikogo zabrać ze sobą jako towarzysza.
Zawsze dostaję odpowiedź że kogoś mam.


Możliwe, że masz zaczęty quest, w którym towarzysz już czeka na Ciebie w jakimś miejscu. Takie zadanie to przykładowo drugie zadanie u Towarzyszy na znalezienie fragmentu Wuuthrada gdzie Farkas czeka przed wejściem do ruin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2012 o 15:36, Ranveld napisał:

/cut/

Faktycznie, miałem jedną misję która sama się zrobiła (bug?), ale naprawiłem to dzięki konsoli. Dzięki za wskazówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy zaklinanie daje takie same efekty w przypadku pancerza i szat? W swoim pytaniu zmierzam do tego, z jakiego ubioru mag czerpie większe korzyści.
Na razie moja wiedza ogranicza się do tego, że zarówno szatę jak i zbroję można zakląć, a ta druga dodatkowo zapewnia ochronę. Czyli jest lepsza.

@Szczep_NML
> Jakie enchanty nałożyc na daedryczzną zbroję, daedryczny łuk i daedryczny miecz dla postaci która walczy wręcz, > a łuk służy do osłabiania przeciwników?
Istnieje masa różnych dobrych kombinacji. Mogę podać jakiś przykład.
Na deadryczną zbroję: przyrost zdolności pancerza i życia/kondycji.
Na miecz: absorpcja pkt. życia.
Na łuk: obrażenia od mrozu. Aczkolwiek, jeżeli ma osłabiać, może warto zastanowić się nad jakimś paraliżem albo spowolnieniem? Niestety, nie przypominam sobie takich efektów. Co absolutnie nie znaczy, że nie istnieją. Poszperaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2012 o 23:42, Kardithron napisał:

Aczkolwiek, jeżeli ma osłabiać, może warto zastanowić się
nad jakimś paraliżem albo spowolnieniem? Niestety, nie przypominam sobie takich efektów.


Jest paraliż. Spowolnienia nie ma jako takiego, ale bodaj mróz ma ten efekt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2012 o 14:58, Last_Aid napisał:

2. Jeszcze wcześniej, Vilkas chciał pozbyć się likantropi. Aktywowałem misję, a po wyjściu
z Jorvaskar misja nagle zniknęła, a Vilkas siedział gdzieś w budynku i zapomniał ze ma
ze mną pójść do grobowca się uzdrowić.
3. Farkas nie daje mi żadnych misji (te które można powtarzać w kółko).

Misji Oczyszczenie (Purity), o której wspominasz, tyczy się całkiem popularny bug. Dowiedziałem się o nim zanim przystąpiłem do zadania i moje szczęście - zdążyłem się zorientować, jak uniknąć kłopotów. ;)

1. (posiadamy głowy wiedźm w ekwipunku)
2. Prosimy Farkasa o zadanie i w otrzymanej w ten sposób misji Purity leczymy go z likantropii.
3. Udajemy się do Vilkasa i wykonujemy jedno zadanie typu random.
4. Prosimy o Vilkasa o kolejną misję. Będzie to Purity. Leczymy Vilkasa.

Wykonując czynności w tej kolejności powinieneś uniknąć błędu.
Możesz jeszcze ewentualnie zerknąć tutaj, aby upewnić się, czy niczego nie przekręciłem. Na tej stronie zaproponowano także inne rozwiązania problemu.
http://www.uesp.net/wiki/Skyrim:Purity

Do the purity quest with Farkas first. After this is done, when you return to Vilkas, do a regular quest and then pick the purity quest again. Vilkas will now follow you without a glitch.

Ja skorzystałem z tego. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2012 o 02:07, LESZ3u napisał:

Tzn. czy ktoś w świecie gry zajmuje się tym?


Nie. Przecież to dziecinnie łatwe do rozwinięcia. Kowalstwo i zaklinanie jako pierwsze powinny osiągnąć 100pkt, bo są najłatwiejsze do wymaksowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2012 o 02:07, LESZ3u napisał:

Czy mogę jakoś ulepszyć broń bez posiadania własnej wiedzy w tym zakresie? Tzn. czy ktoś
w świecie gry zajmuje się tym?

Kowale, czy też magowie mogą za kasę nieco ciebie w tym podszkolić, są przedmioty które tę umiejętność zwiększają, ale generalnie rozwinąć trzeba samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2012 o 08:31, HumanGhost napisał:

Kowalstwo i zaklinanie jako pierwsze
powinny osiągnąć 100pkt, bo są najłatwiejsze do wymaksowania.

Jak dla mnie nudne, przez prawie 80 godzin gry samodzielnie nie podniosłem żadnej z tych umiejętności nawet o punkt (najwyżej coś z przeczytania książek wpadło). ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować