Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Czy po zainstalowaniu któregoś z dodatków savy z podstawki będą działały zgodnie z dodatkiem,da się wtedy płynnie rozpocząć nowe misje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2013 o 01:02, Essau napisał:

Czy po zainstalowaniu któregoś z dodatków savy z podstawki będą działały zgodnie z dodatkiem,da
się wtedy płynnie rozpocząć nowe misje?


Ta gra nie zna tego typu problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytania:

1. Czy grał ktoś na legendary? I jak wrażenia, trudno? O ile bardziej niż na masterze? Master jest dla mnie już banalny (inny problem, że niektóre walki są zbyt długie, ale cóż), a w zasadzie nie dążę do jakiegoś overkilla.

2. Jak z poziomem trudności w Dragonbornie? Przeszedł ktoś? Interesują mnie głównie opinie osób co grały na master/legendary. I na jakim gdzieś lvl byliście? Mam postać 40+, dość podpakowaną, więc obawiam się, że może być zbyt prosto, ale cóż to będzie remiscencja Morka ;) Moja ulubiona postać, dark elf, kościany pancerz, daedryczny claymore. Tu to samo, tyle tylko, że Nord :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem (chyba techniczny) z grą podczas zadania Odrodzona Trójca. Jestem już w słowiczej komnacie, ubrałem zbroję słowika i gadam z Karliah, ze chcę złozyć przysięge. I w tym momencie dzieje się coś dziwnego. Karliah nie zmierza w kierunku zamkniętej kraty, tylko wraca do wyjścia i wychodzi na zewnątrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam pytanie dotyczące wersji na Xbox''a 360. Zamierzam kupić sobie Skyrima jako gre na żądanie i będzie ona prawdopodobnie w wersji PL[tak przypuszczam]. Chce sobie od razu kupić wszystkie dodatki. Moje pytanie brzmi czy owe dodatki zostały spolszczone? A jeśli nie to czy będą działać z polską wersją gry?
Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2013 o 22:59, Noma napisał:

Witam.


Skyrim na konsole nie został wydany po polsku.

Z kolei ja mam pytanie. Warto zaczynać swoją przygodę w Skyrim z modami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Tak jak pisałem kilka postów wyżej kupiłem sobię Skyrim''a na Xbox''a 360. [Tym bardziej że wszystkie DLC są teraz 50% tańsze] pograłem troszkę a dokładnie

Spoiler

odzyskałem ten złoty szpon + kamień dla tego maga od jarla

tyle że pojawił mi się dziwny bug. Przed walką z tym ostatnim szkieletem który używa krzyków zapisałem grę będąc w trybie skradania w tym czasie. Jako że walka jest dość ciężka to wczytywałem kilka razy aż za jednym razem wczytało mi się tak że cały czas mam animacje skradania jednak nie mam tego paska ukrycia. tylko ten zwyczajny "celownik". NPC''ty reagują na mnie jakbym normalnie chodził [ nie mogę nic od nich wykradać ] a gdy naciskam analog żeby wstać/kucnąć nic się nie dzieje. Cały czas mam po prostu animację skradania chodzę wolno ale wszystko zachowuje się jakbym tak naprawdę się nie skradał.
Czy ktoś miał kiedyś taki problem i wie może co zaradzić? Czy pozostaje mi stworzenie nowej postaci i zaczynanie od nowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2013 o 13:33, Noma napisał:

Czy ktoś miał kiedyś taki problem i wie może co zaradzić? Czy pozostaje mi stworzenie
nowej postaci i zaczynanie od nowa?


Mnie w wersji PC w takich sytuacjach pomaga wejście w interakcje z czymś, co zmienia pozycje postaci. Jeżeli jeszcze tego nie próbowałeś, to usiądź sobie na krzesłku i wstań - możliwe że twoja postać się naprostuje.
Z tego co mi wiadomo w konsolowych wersjach nie ma konsoli (no pun intended), więc inne rozwiązania mi nie przychodzą mi do głowy.

Dnia 27.03.2013 o 13:33, Noma napisał:

Z kolei ja mam pytanie. Warto zaczynać swoją przygodę w Skyrim z modami ?


Moim zdaniem nie. Sam odpalam około 170 modów, ale nie wyobrażam sobie rozpoczynania przygody w Skyrim z choćby dziesiątą częścią tego. Jestem w stanie podać dwa argumenty.
Po pierwsze, żeby dobrze dobrać mody musisz sam określić, co ci się nie podoba w grze i co warto zmienić - do tego potrzebna jest znajomość gry.
Po drugie, modowanie to spora szansa na problemy techniczne. Co prawda większość z nich da się naprawić bez reinstalki, ale długie godziny, które nie raz na tym schodzą mogą człowieka doprowadzić do szału.
Jedyne mody, które mógłbym polecić początkującym, to jakieś tweaki graficzne typu zmiana oświetlenia, które nie mają wpływu na rozgrywkę (poza estetyką), lub np. mody muzyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukając na allegro aby zakupić Skyrima, w większości piszę (wersja steam) że język angielski tylko. Wydaje mi się że kupując gre na steam to ściągnie i zainstaluje mi się gra w tym języku jakim jestem zarejstrowany i nie będzie problemów z wersją PL? Może i głupota ale wolałbym nie strzelić babola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2013 o 20:45, Przemkoj napisał:

Szukając na allegro aby zakupić Skyrima, w większości piszę (wersja steam) że język angielski
tylko. Wydaje mi się że kupując gre na steam to ściągnie i zainstaluje mi się gra w tym
języku jakim jestem zarejstrowany i nie będzie problemów z wersją PL? Może i głupota
ale wolałbym nie strzelić babola :)


Nie wiem na 100%, ale wiem na pewno, że ja mam polską wersję (zakupioną w Empiku) i mogę bez problemu grać po angielsku. Wystarczy zmienić jedną opcję w Steamie - a potem mogę do woli wracać do wersji polskiej. Prawdopodobnie wersja angielska też pozwala na ustawianie innych języków, ale kto wie?
Generalnie odradzam też kupowanie kluczy na Allegro - podobno niektóre są lipne i Steam potrafi usunąć ci daną grę z konta (choć nie banują za to). No chyba że kupujesz pudełko - wtedy nie ma czym się martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, od zdjęcia blokady na Steamie, każda kupiona wersja pozwala pobrać polska wersję. Gra ma Global ID Steam, więc chyba pozwala pobrać zarówno wersję oryginalną, jak i polską. Ponoć po kupnie DLC w sklepie Steam można włączyć także polską wersję do DLC, choć w steamowych kartach produktu dodatków nie ma o tym informacji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Preferuje wersję pudełkową do mojej kolekcji na półce :) ale tak pytam bo niby wiem że na steam nie ma problemów z językami, jednak wolałem zapytać. Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.03.2013 o 09:37, vonArnold napisał:

2. Jak z poziomem trudności w Dragonbornie? Przeszedł ktoś? Interesują mnie głównie opinie
osób co grały na master/legendary. I na jakim gdzieś lvl byliście? Mam postać 40+, dość
podpakowaną, więc obawiam się, że może być zbyt prosto, ale cóż to będzie remiscencja
Morka ;) Moja ulubiona postać, dark elf, kościany pancerz, daedryczny claymore. Tu to
samo, tyle tylko, że Nord :)


Ja grałem Nordem 38lvl też deadryczny claymore i szczerze mówiąc to głowny boss był łatwy ale za to natknąłem się na jakiegoś minibossa, że tak to nazwę w zadaniu pobocznym i gość dał mi nieźle w kość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam mały problem. W zadaniu "Spostrzeżenia Shalidora" trzeba się wybrać do Aslivud czy jakoś tak i tam są takie kamienie co trza je przesuwać. Wie ktoś może jaka jest kolejność ??? Prosze o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś modyfikacja, która sprawia, że najemnicy, których bierzemy do pomocy są nieśmiertelni? Gram na poziomie legendarnym i irytuje mnie, że giną co chwilę. Wiem, że jest mod, który sprawia, że Lydia jest nieśmiertelna traci jedynie przytomność a co z innymi postaciami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2013 o 12:21, Thalanthas napisał:

Zauważył ktoś że Skyrim stracił blokadę regionalną na Steamie?

...
Parę postów wyżej była o tym dyskusja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2013 o 12:21, Thalanthas napisał:

Zauważył ktoś że Skyrim stracił blokadę regionalną na Steamie?


Już dawno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować