Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Dnia 13.04.2013 o 17:17, zacnygiermek napisał:

na dysku czy na steamie?
bo coś nie umiem znaleźć :/

Folder Data jest w folderze Steam/steamapps/common/skyrim/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie

Krótko:
1. Skyrim zakupiony jako pudełkowa wersja od Cenegi.
2. Czy jak kupie bezpośrednio na Steam Dawnguard czy też inne DLC do Skyrim, to będą one po polsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo już że nie będzie nowych DLC do Skyrim. Bethesda ma na głowie jakiś inny duży projekt. W takim razie spokojnie można kupować GOTY nie myśląc o tym że dojdą potem kolejne DLC. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam znowu problem, nie moge dojść do miejsca gdzie jest Głowica Brzytwy Mehrunesa.
Wychodze z tego miasta najbliżej, ale nie moge znaleść drogi.
Kurcze..... do okoła same skały, nie wiem gdzie iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z grą. Po reinstalce komputera, zainstalowałem Skyrima, po kliknięciu na ikonkę jest wybór wersji językowej, a następonie ekran z wyborem opcji itp. Na tym etapie pojawia się błąd: Błąd wyliczania zamówionych plików. Po kliknięciu ok i próbie urochomienia gry w zasadzie nie dzieje się nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć.
Mam problem z dziwnymi teksturami na głowach smoków (widoczne na screenach), da się jakoś to naprawić? Próbowałem instalować mody na lepsze tekstury dla smoków, ale to nic nie zmieniało. Mam też zainstalowane trochę modów poprawiających głównie grafikę (lista na screenie), może któryś z nich to powoduje?

20130421204033

20130421204037

20130421204809

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym powiedział, że wszystko jest w najlepszym porządku, a te rzekome plamy na głowie gada to po prostu jego krew. Na screenach widać że smok już przyjął trochę obrażeń (a ten drugi jest już nawet martwy) i to by tą tezę potwierdzało. Dodam jeszcze, że u mnie wygląda to dokładnie tak samo także naprawdę nie masz się czym przejmować, bo tak ma być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2013 o 20:50, cinus2 napisał:

Cześć.
Mam problem z dziwnymi teksturami na głowach smoków (widoczne na screenach), da się jakoś
to naprawić? Próbowałem instalować mody na lepsze tekstury dla smoków, ale to nic nie
zmieniało. Mam też zainstalowane trochę modów poprawiających głównie grafikę (lista na
screenie), może któryś z nich to powoduje?

Hej.

To jest po prostu efekt krwi. Możliwe że któryś z modów zbyt go uwydatnił, ale w zwykłej wersji też się ona pojawia na smokach. W żadnym wypadku nie jest to błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2013 o 21:13, dave03 napisał:

Na screenach widać że smok już przyjął trochę obrażeń (a
ten drugi jest już nawet martwy) i to by tą tezę potwierdzało.

Tylko ten pierwszy to był Paarthurnax, więc z nim nawet nie walczyłem tylko uciąłem sobie pogawędkę :D

Dnia 21.04.2013 o 21:13, dave03 napisał:

Dodam jeszcze, że u mnie
wygląda to dokładnie tak samo także naprawdę nie masz się czym przejmować, bo tak ma być :)

Tylko, że to wydaje się jakby to były dziury w teksturach co jak dla mnie bardzo brzydko wygląda :/
W każdym bądź razie wyłączyłem moda na poprawienie tekstur krwi i już trochę lepiej to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2013 o 23:05, TETRIANDOCHH napisał:

Witam.

Mam znowu problem, nie moge dojść do miejsca gdzie jest Głowica Brzytwy Mehrunesa.


Ok problem juz nieaktualny, ale musialem troche połazić. Z godzine mi to zajęło ^ ^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie: mianowicie jak z gromowladnymi przejme np. Białą Grań to wszystkie sklepy będa pozamykane?
Czy kiedys zostana otwarte?

Wczytałem poprzedniego sejwa i nie robie tego Questa, jak mam jeszcze inne miasta podbic to nie bedzie z kim handlować ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Halo jest tu ktoś ???

Sorki za post za postem, ale mam jeszcze jeden denerwujący problem - da sie zabić (utopic udusic zakopac) Cienistego? Mend nie da mi sie skradać, jak go posłac do ^^Otchłani^^ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.04.2013 o 17:55, TETRIANDOCHH napisał:

Czy kiedys zostana otwarte?

Tak, będą później otwarte. Poza tym większość walk będzie odbywała się w fortach, a nie w miastach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2013 o 19:29, TETRIANDOCHH napisał:

Sorki za post za postem, ale mam jeszcze jeden denerwujący problem - da sie zabić (utopic
udusic zakopac) Cienistego? Mend nie da mi sie skradać, jak go posłac do ^^Otchłani^^ ?

Polecam mod Better Horses, dzięki któremu konie nie będą atakować (więc i przeszkadzać w skradaniu), będą stać spokojnie zawsze, a przeciwnicy będą je ignorować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2013 o 19:39, Rusty-Luke napisał:

Tak, będą później otwarte. Poza tym większość walk będzie odbywała się w fortach, a nie
w miastach.

To super, juz sie balem, że przez ta rebelia trzeba bedzie sie udac na banicje ^ ^


@ Ranveld @
dzięki, postaram sie cus z nim zrobic - to znaczy jak mniemam, jest niezabijalny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dość poważny problem, otóż nie działają mi żadne mody. Instalowałem je ręcznie, lub z użyciem Nexus Mod Managera i niby są umieszczone dobrze, w oknie Data Files są zaznaczone a w grze ich w ogóle nie ma.

Chciałem odpalić sobie mod North Keep Player Town by Kyman3, analogicznie jak w Oblivionie pliki wrzucałem ręcznie, a jak to nie pomogło to z tym Managerem i nic tu nie działa. Reinstalacja NMM nie ma większego sensu skoro mod nie chce zaskoczyć nawet przy ręcznym ustawianiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2013 o 00:59, UnionPacific napisał:

Mam dość poważny problem, otóż nie działają mi żadne mody.


Być może to ci pomoże.
Znajdź na dysku plik "SkyrimPrefs.ini" i odpal go notatnikiem.
Wyszukaj w pliku sekcję "[Launcher]"
Sprawdź, czy pod "[Launcher]" znajduje się taki wers
"bEnableFileSelection = 1"
Jeśli nie, to go dodaj (pomiń oczywiście cudzysłowie).
Jeśli jest, ale zamiast "1" masz "0", to zmień "0" na "1".
Po dodaniu lub zmianie zapisz plik i sprawdź czy już działa.

Oczywiście możliwe, że problem leży gdzie indziej, ale to jedyne co mi w tej chwili przychodzi do głowy, skoro mówisz, że nie działają ci żadne mody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować