Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Dnia 06.06.2013 o 00:34, Heartbreaker napisał:

Dzięk, ale nadal za drogo.


Jak dla mnie cena za grę z wszystkimi dodatkami jest całkiem niezła, pewnie za jakiś czas spadnie, w dniu premiery wydania zbiorczego lekko ponad stówka to i tak okazja. Szczególnie biorąc pod uwagę ceny tego wydania w Polsce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2013 o 00:25, Shinigami napisał:

Zawsze można zamówić za granicą, cena zgodnie z dzisiejszym kursem to ~108 zł. Przesyłka
do kraju darmowa,

Mógłbym prosić linka? Całe szczęście, że o tym piszesz. Przygotowywałem się na wydatek rzędu 160 zł na allegro.pl. Przepłaciłbym bezmyślnie.

Dnia 06.06.2013 o 00:25, Shinigami napisał:

minus taki, że nie otrzymamy gry na drugi dzień. Potrwa to trochę dłużej.

A to jakiś problem? Niejedno zamówienie w internecie składałem i nigdy nie nastrajałem się na otrzymanie produktu na kolejny dzień. To się nie zdarza. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2013 o 13:23, Kardithron napisał:

Wiadomo, jak długo będzie dostępna ta oferta?


Pojęcia nie mam, ale nie wiem czy cena nie wzrośnie po premierze gry. O to już musisz pytać u źródła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2013 o 13:25, Shinigami napisał:

Pojęcia nie mam, ale nie wiem czy cena nie wzrośnie po premierze gry. O to już musisz
pytać u źródła.

Czyli jutro... Cienko. Zwłaszcza, że nie mam w tej chwili dojścia do konta ze szterlingami. :C Oferta jest świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2013 o 13:37, Shinigami napisał:

Zamówiłem u nich już jakiś czas temu, zobaczymy jak wygląda czas oczekiwania na paczkę,
pewnie z tydzień zleci ;)

Długo zamawiałeś? Widzę, że konto jakieś trzeba założyć. I w jakiej walucie można? Tylko w funtach czy da radę jeszcze np. w euro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiadomo coś czy ta edycja Legendary będzie zawierała płytę z muzyką i drukowaną mapę? Bo w polskiej edycji premierowej wchodziło to w skład pudełka. Sam nie wiem co z tym fantem zrobić, bo mam już podstawkę i Dawnguarda, ale nie posiadam jeszcze Dragonborna i Hearthfire. Tego ostatniego DLC zresztą w edycji pudełkowej kupić nie można. A jeśli mapa i soundtrack jest w tej zbiorczej edycji to może bym sprzedał to co posiadam i zakupił tą nową. W innym wypadku wezmę chyba osobno Dragonborna i obejdę się jakoś bez tych domków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mapa rzeczywiście jest, choć ta tutaj wydaje się że na jakimś gorszym i mniej trwałym papierze. Co do soundtracka to już pewności nie mam, bo pokazywał go przed rozfoliowaniem pudełka. Powiem nawet więcej - wątpię aby to wchodziło w skład tej edycji. Niestety moja znajomość języka niemieckiego nie jest na tyle dobra, żeby zrozumieć co mówi a to pewnie wyjaśniłoby sprawę w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakos na opisach pudelek LE w sklepach w necie nie widac, zeby bylo tam wpisane map i soundtrack, mozliwe nie ma. Jak jestes cierpliwy to sie dowiesz;) Na premierowym pudelku bylo napisane, ze ma mape i soundtrack?

Ale zastanawiam sie na tym, co Ci da odsprzedaz poprzedniego wydania, skoro klucz jest juz wykorzystany, a za samo pudelko nie wiele dostaniesz? Moze taniej bedzie poczekac na promo Dragonborna i Hearthfire ? Chyba, ze na koncie masz tylko skyrima, to jeszcze przejdzie odsprzedaz.
Pudelko Dragonborna to mozna kupic, bo srodku chyba nawet plyty nie ma tylko kod?
I mozliwe, ze plytya skyrim LE tez bedzie tylko czysty skyrim, a dlce pobierz sam.
[a smiechu warte jak wersja gry na plycie bedzie mocno nieaktualna]

Niewiadomo czy w dzien premiery nie dadza przecen na dlc lub nie bedzie oferty "upgrade" do LE dla starych posiadaczy gry, bo karta produktu w steam, sugeruje, ze LE to kombinacja gry+dlc, a nie "nowy wpis" jak to bywalo z fallout kompletne edycje? Tak czy siak za malo wiadomo.


na polskim pudelko nie ma wzmianki o mapie, jest tylko o dubbingu
http://s.cdaction.pl/obrazki/the-elder-scrolls-v-skyrim-legendary-edition-premiera_175nb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, koszt samego pudełka - często z płytą - nie jest zbyt wygórowany, na aukcjach od groma jest osób oferujących pudełka leżące odłogiem po sprzedaży kluczy. Dla kolekcjonerów w sam raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę zmienię temat. :-)

Czy zdarza Wam się w grach pokroju Skyrim (Morrowind i Oblivion też się nadadzą jako przykłady z racji rozbudowanego kreatora postaci) przywiązać się do konkretnego całokształtu postaci na tyle mocno, że nie chce się Wam korzystać z pozostałych możliwości oferowanych przez grę?

Podam przykład.

1-szy raz grałem w Skyrim jako Mroczny Elf. Długie włosy, kozia bródka; tarcza, jednoręczny miecz, łuk, lekki pancerz - specjalizacja stanowiąca hybrydę wojownika i skrytobójcy.
Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem (zakup karty graficznej), to za parę tygodni max będę mógł zagrać po raz drugi i po raz drugi mam ochotę zrobić to tym Mrocznym Elfem; mimo tego, że TESV ma jeszcze masę rzeczy do zaoferowania, takich jak magia, 7 innych ras, bronie dwuręczne, ciężkie pancerze...

Co o tym sądzicie? Macie podobnie?

Ostatecznie mógłbym zagrać jeszcze Khajiitem magiem, bo to również interesujący typ. Obawiam się jednak, że tęskniłbym za walkami na miecze i zabijaniem falmerów z ukrycia... :C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2013 o 10:11, Abi_Dalzim napisał:

Zagraj łucznikiem zabijającym skrycie i z daleka

Ale to właśnie robił mój Mroczny Elf. C:

Pisząc o zabijaniu falmerów z ukrycia miałem właśnie to na myśli. Łuk był jedną z moich głównych broni i nie potrafiłbym się z nim rozstać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, mam tak samo. Jedynie w Morrowindzie zawsze robiłem maga bitewnego (bo tam było więcej możliwości tworzenia własnych czarów). A tak to zazwyczaj skrytobójca i złodziej w jednym. Ogólnie TES oferuje niesamowitą ilość sposobów gry, a że każdy jest wykonany bardzo dobrze to trudno jest się od niego oderwać i spróbować innego.
Ja ostatnio zamiast skrytobójcy/złodzieja zrobiłem typowego wojownika z tarczą i mieczem. Też jest fajnie, ale brakuje tego skradania czasem ;)
To nic złego. Tak po prostu lubisz grać. Jednak czasem warto spiąć poślady i zrobić maga czy coś innego. Mój styl gry magiem wymaga moda na dodatkowe hot keye, ale super jest kombinować z czarami.
Skrytobójcy jednak nic nie przebije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować