Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Dnia 19.06.2013 o 20:51, Queven napisał:

Dotyczy wersji europejskich/angielskich gry nie wydawanych przez cenege.

Yyy... Nie mam pojęcia, kto wydał zamówiony przeze mnie egzemplarz (gra pudełkowa), ale interesuje mnie tylko język angielski (i taki zamówiłem), więc nie ma problemu. ;)

BTW, czy mi się tylko wydaje, że wersję angielską Legendary można w Polsce nabyć taniej niż polską? Wiem, że wszystko zależy od sklepu, ale chodzi mi o uśrednienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2013 o 20:59, Kardithron napisał:

BTW, czy mi się tylko wydaje, że wersję angielską Legendary można w Polsce
nabyć taniej niż polską? Wiem, że wszystko zależy od sklepu, ale chodzi mi o uśrednienie.

Dokładnie tak. Na przykład w Ultime wersję angielską dostaniesz już za niecałe 135 zł, a wersja PL od Cenegi to wydatek rzędu 159 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na keye . pl Legendary Edition jest za niecałe 100 zł, chyba najtaniej jak się da. Sam kupiłem tę wersję ale nie sprawdzałem, czy da się ustawić język na polski (z modami i tak po angielsku najlepiej grać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak Cie interesuje tylko język Angielski nie masz czym się martwic bo one działają w każdej wersji klucza, tak dużo niższe są ceny wersji anglojezycznej niż polska edycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2013 o 21:28, Janek_Izdebski napisał:

Dokładnie tak. Na przykład w Ultime wersję angielską dostaniesz już za niecałe 135 zł,
a wersja PL od Cenegi to wydatek rzędu 159 zł.

A więc jednak... :) Swoją wersję zakupiłem za jakieś 132 zł wliczając w to koszta wysyłki. Cena bardzo mnie satysfakcjonuje, jednakże cieszyć się z dobrej transakcji będę dopiero wtedy, gdy towar dojdzie. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to już w piątek albo i nawet jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.06.2013 o 21:28, Janek_Izdebski napisał:

Dokładnie tak. Na przykład w Ultime wersję angielską dostaniesz już za niecałe 135 zł,
a wersja PL od Cenegi to wydatek rzędu 159 zł.

Ja tam sobie zakupię oba dodatki w Empiku za 150 zł a trzecie DLC mnie nie interesuje i wyjdzie mi taniej niż pełna, pudełkowa wersja Legendary ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2013 o 23:35, lis_23 napisał:

Ja tam sobie zakupię oba dodatki w Empiku za 150 zł a trzecie DLC mnie
nie interesuje i wyjdzie mi taniej niż pełna, pudełkowa wersja Legendary ;)

Trzecie DLC możesz kupić taniej na Summer Sale na Steam, a oba główne dodatki taniej wyjdą na Muve z użyciem ichniejszej zniżki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2013 o 11:20, Janek_Izdebski napisał:

Dobry wybór sklepu. Tylko pamiętaj, ze może być problem z wersją PL.

Pamiętam, ale gram w gry po angielsku, jak wcześniej wspominałem, więc nie jest to dla mnie problem. :)

Dnia 20.06.2013 o 11:20, Janek_Izdebski napisał:

Przy okazji, gdzie
chciałeś zamówić i zabrakło towaru? Dzięki.

Świat Gier. O tyle mnie ten sklep rozczarował, że w aukcji na allegro.pl wyraźnie napisali, że już mają towar. Jak widać niekoniecznie...
Nie będę ich oceniać pochopnie, bo mogło się zdarzyć dosłownie wszystko, ale faktem jest, że nie wywiązali się z transakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2013 o 11:27, Kardithron napisał:

Pamiętam, ale gram w gry po angielsku, jak wcześniej wspominałem, więc nie
jest to dla mnie problem. :)

Ja również w większośc gier gram w wersji ENG. :)

Dnia 20.06.2013 o 11:27, Kardithron napisał:

Świat Gier.

Ja kupowałem u nich tylko w ich punkcie sklepowym na Chmielnej w Warszawie. Nie było problemów.

Co się zaś tyczy "Skyrima". Ja mam podstawkę + 2 DLC w pudełkach, ale kluczy jeszcze nieaktywowałem. Zrobie to za jakś czas. A na Summer Sale może zakupie Heartfire. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2013 o 23:41, Janek_Izdebski napisał:

> Ja tam sobie zakupię oba dodatki w Empiku za 150 zł a trzecie DLC mnie
> nie interesuje i wyjdzie mi taniej niż pełna, pudełkowa wersja Legendary ;)
Trzecie DLC możesz kupić taniej na Summer Sale na Steam, a oba główne dodatki taniej
wyjdą na Muve z użyciem ichniejszej zniżki. :)

Nie kupuję wersji cyfrowych na Steam a w Muve jest wymóg płatności z góry, co jest dla mnie pewnym problemem i korzystam zeń w wyjątkowych przypadkach
poza tym, w pełnego Skyrima zagram pewnie późną jesienią, gdy zakupię nowe dyski twarde, budę i kartę graficzną, gdyż obecnie mam duże problemy z modami i z ENB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Steamie Hearthfre "straciło" język polski. W tabelce języków nie wyświetla się informacja o języku polskim, ale jak w grze? Słyszałem, że jednak jest.

W każdym razie ja na Summer Sale kupie sobe wszystkie dodatki, wyjdzie taniej, niż Legendary Edition :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2013 o 18:13, Andrzej18 napisał:

Jest język pl, a co do legendary edition ja z kodem zniżkowym na muve kupiłem za 114
zł z darmową wysyłką nigdzie taniej nie kupisz


Dubbingowany czy tylko napisy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować