Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Dnia 02.03.2014 o 04:03, Karharot napisał:

player.modav carryweight x
gdzie x to liczba o którą zwiększasz swój udźwig


Kod działa ale jest z nim pewien problem ... po każdej śmierci trzeba go wpisywać od nowa ....
trochę to dziwne, gdyż inne kody działają normalnie, czyli przez cały czas gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2014 o 15:26, lis_23 napisał:

Kod działa ale jest z nim pewien problem ... po każdej śmierci trzeba go wpisywać od nowa ....
trochę to dziwne, gdyż inne kody działają normalnie, czyli przez cały czas gry.

Ten kod modyfikuje statystyki postaci więc tak długo jak wczytujesz sejwa zrobionego po wpisaniu kodu efekt powinien się utrzymywać... Jeśli tak nie jest to nie wiem co mogłoby być tego przyczyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.03.2014 o 06:30, Karharot napisał:


Ten kod modyfikuje statystyki postaci więc tak długo jak wczytujesz sejwa zrobionego
po wpisaniu kodu efekt powinien się utrzymywać... Jeśli tak nie jest to nie wiem
co mogłoby być tego przyczyną.


Dzięki, sejva nie zrobiłem, więc to pewnie dlatego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile jest Czarnych Księg w Dragonborn? I muszę je taszczyć cały czas ze sobą? Może jak wszystkie zbiorę to będę mógł je odłożyć do skrzyni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2014 o 15:14, Ecko09 napisał:

Ile jest Czarnych Księg w Dragonborn?

7

Dnia 08.03.2014 o 15:14, Ecko09 napisał:

I muszę je taszczyć cały czas ze sobą? Może jak wszystkie zbiorę to będę mógł je odłożyć do skrzyni?

Niestety o ile dobrze pamiętam nie można ich odłożyć, na pocieszenie jest jednak fakt że można taką księgę użyć ponownie aby zmienić bonus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się jakoś wycofać/pozbyć questa z dragonborn, gdzie każą mi szukać Torkilda (czy jakoś tak)? Tego co się pojawia w losowym miejscu. Nie mam zamiaru latać po całej mapie szukając gościa, bo nie pokazuje gdzie on jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz:
1) Wklepać kod i zakończyć misję. player.setstage DLC2WB01 100
2) Teleportować się do Torkida używając komendy player.moveto xx034024, gdzie xx to numer modułu, z którego pochodzi postać. Jeżeli nic nie bawiłeś się w plikach danych, to Dragonborn ma chyba 03.
3) Torkida w sumie łatwo poszukać. Kiedy grałem, zazwyczaj był na dole wodospadu przy jaskini Glacjalnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2014 o 18:46, Elminster napisał:

Możesz:
1) Wklepać kod i zakończyć misję. player.setstage DLC2WB01 100
2) Teleportować się do Torkida używając komendy player.moveto xx034024, gdzie
xx to numer modułu, z którego pochodzi postać. Jeżeli nic nie bawiłeś się w plikach
danych, to Dragonborn ma chyba 03.
3) Torkida w sumie łatwo poszukać. Kiedy grałem, zazwyczaj był na dole wodospadu przy
jaskini Glacjalnej.


Nie działają te twoje kody =/ Zabije zleceniodawce i po kłopocie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że nie dodaje się do nich przedrostka "player". Sam w zasadzie używałem ich tylko kilka razy i już dobrze nie pamiętam jak konkretnie wygląda ich forma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poleci mi ktoś jakiegoś moda, który dajei jakiś fajny wielki dom z dużą ilością manekinów, stojaków na broń i regałów na książki? Mam moda z Riverhelm, ale nie satysfakcjonuje mnie on. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2014 o 22:41, Ecko09 napisał:

Jaki jest sens zamienienia umiejętności w legendarną? Daje to bonusy jakieś?

Pozwala Ci ją wyszkolić na nowo dzięki czemu na nowo możesz jej użyć do nabijania leveli, to z kolei powoduje że nie ma już górnego limitu tychże leveli bo w teorii możesz umiejętności resetować w nieskończoność. To powiedziawszy o ile nie chcesz sobie stworzyć "perfekcyjnej" postaci która ma odblokowane wszystkie perki i od cholery życia/many/staminy to zamienianie umiejętności na legendarną jest bez sensu i tylko osłabi Twoją postać do czasu kiedy na nowo wytrenujesz to co straciłeś (a będzie to szło dużo wolniej niż poprzednio).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś w Gildii Złodziei możne sprawić, że strażnicy w jakimś mieście przestaną mnie ścigać? Zdaje się, że ktoś z Mrocznego bractwa wspomniał o takiej możliwości, a se problemów w Samotnii narobiłem i jest niefajnie =/ Jak ich przegadam to i tak mnie atakują, a jak płace grzywnę to część ekwipunku zabierają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2014 o 18:13, Ecko09 napisał:

a jak płace grzywnę to część ekwipunku zabierają.

To idź do nich na golasa (zostaw equip w jakiejś beczce) tylko z kasą, zapłać i już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2014 o 15:58, Elminster napisał:

Poleci mi ktoś jakiegoś moda, który dajei jakiś fajny wielki dom z dużą ilością manekinów,
stojaków na broń i regałów na książki? Mam moda z Riverhelm, ale nie satysfakcjonuje
mnie on. :-)

http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/searchresults/?src_cat=67
http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/searchresults/?src_cat=68
Bierz i szperaj.

Z autopsji nic nie polecę, bo moim priorytetem w domostwach była zawsze lokacja, oryginalność i ściśle określony klimat, nie wielkość i wyposażenie. Niemniej znalazłem na szybko takie cosie i myślę, że mogą się spodobać:
http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/10342/?
http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/32878/? - Dodatek do powyższego moda (zbrojownia).
http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/26835/? - Calkiem ładnie to wygląda. Regałów jest chyba całkiem sporo, ale nie wiem, jak z manekinami.
http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/25331/? - Epicka, dobrze wyposażona twierdza ulokowana na szczycie Gardła Świata. Autor podaje, że w środku są 24 manekiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mój problem dość nietypowy - odkupiłem od kumpla Skyrima jednak nie mogę zagrać, bo gra była już aktywowana już raz na steamie. Co teraz :c ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2014 o 16:28, DugyDugson napisał:

Witam, mój problem dość nietypowy - odkupiłem od kumpla Skyrima jednak nie mogę zagrać,
bo gra była już aktywowana już raz na steamie. Co teraz :c ?


Nic nie zrobisz. Gry aktywowane na Steamie zostają nierozerwalnie przypisane do konta, na którym zostały aktywowane. Nie da się przenieść gry z jednego konta na drugie.

Ostatnio Steam uruchomił coś takiego jak "Family Shring" pozwalający dzielić się w ograniczony sposób dzielić grami z kilkoma osobami, jednak nie daje to pełnego "posiadania" gry.

Na Twoim miejscu najpierw bym wyjaśnił sprawę z kolegą.
Swoją drogą przegapiłeś kilka miesięcy temu niezłą okazję - w grudniu Skyrim Legendary (podstawka + 3 DLC) był na Steamie za 56 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2014 o 12:57, marekl1975 napisał:

Nie mogę uruchomić Skyrim. Kod błędu 80. Co jest grane?


Restart steama jeśli nie pomoże to zrestartuj też komputer, to nie jest wina gry tylko steama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować