Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Dnia 08.11.2011 o 18:54, Gosu napisał:

Ja mam tych Artbookow tyle ze nawet nie wiem czy wszystkie przegladalem. Mam z Blizzarda
chyba z 4 i nie pamietam czy je nawet ogladalem.


Jak masz niepotrzebny artbook z gier Blizzarda, szczególnie zas World of WarCraft (podstawki) i Burning Crusade (pierwszego dodatku) to chętnie odkupię. Namiary na Moderatorów znasz.

A jutro Skyrima wysyłają ze sklepów gram.pl i muve.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W grze będzie jakaś arena? Bardzo spodobała mi się ta w Obku (przeszedłem ją całą) A w Skyrimie też chciałbym ją widzieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2011 o 19:33, bobobo napisał:

W grze będzie jakaś arena? Bardzo spodobała mi się ta w Obku (przeszedłem ją całą) A
w Skyrimie też chciałbym ją widzieć ;)


Prawdopodobnie tak. Nigdzie o tym nie pisano, ale powinna być. Ta w obku rzeczywiście była na prawdę ciekawa (zwłaszcza side quest z czempionem).

BTW. Kurierzy pracują 11.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2011 o 19:33, bobobo napisał:

W grze będzie jakaś arena? Bardzo spodobała mi się ta w Obku (przeszedłem ją całą) A
w Skyrimie też chciałbym ją widzieć ;)


Nie będzie areny w stylu tej z Obka. Śledzę od dłuższego czasu oficjalne forum i widziałem jak ten temat przewijał się kilka razy. Zresztą sam Pete Hines potwierdził na twitterze, że areny nie będzie. Możliwe, że będzie jakiś sposób organizowania pojedynków w gildii Kompanów (Kompanionów? Damn it, just... Companions), ale to nic pewnego.

BTW kto jeszcze ma zamiar grać w Skyrim z angielskim dubbingiem?
http://www.youtube.com/watch?v=fn0N294NFy0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z rozrzewnieniem wspominam pewne stare dobre "growe" czasy, a Skyrim zaczyna jawić się jako faktycznie coś wspaniałego - choć ogromnym fanem poprzednich części w zasadzie nie byłem... Zacząłem rozglądać się za ofertami kupna gry i w sumie mam nietęgą minę. Empik - checked. Preorder wygląda kusząco, tyle że tu pojawia się pytanie - czy mogę zaopatrzyć się w niego w dowolnym salonie, a potem odebrać fanty w innym czy też jednak wszystko musi odbyć się w obrębie jednego? Taki scenariusz automatycznie zmusza mnie do innego pomysłu. Zwłaszcza, że nie do końca rozumiem, jaka faktycznie jest sugerowana cena gry. 140 zł? 160?

Z tego co widzę, Vobis wyłożył na stół chyba najniższą cenę, tyle że zapewne dopiero w sob. będzie mi dane grę kupić. Z Tesco jest bodaj inaczej?

Nadal się waham, zastanawia mnie też, jaką to wersję dostaniemy od Cenegi i co z DLC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2011 o 19:44, Sipso2008 napisał:

BTW. Kurierzy pracują 11.?


Nie pracuja, bo to jest dzien ustawowo wolny od pracy (swieto narodowe). Ale z gram.pl i muve.pl paczki z gra Skyrim będą rozsyłane 09 listopada i powinny dotrzeć 10.11 (mowa o przesyłkach kurierskich i odbiorze osobistym)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2011 o 19:50, Prophett napisał:

BTW kto jeszcze ma zamiar grać w Skyrim z angielskim dubbingiem?


Osobiście zamierzam grać z angielskim dubbingiem i polskimi napisami. Ponoć ma być taka opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osoba grająca dotychczaś w Dragon Ejdże, Wiedzminy, Arkanie i inne mało hardkorowe erpegi odnajdzie sie w Skyrimie? Nie śledziłem informacji dotyczących tej gry, a teraz mam chęć na dobre RPG...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2011 o 19:50, Prophett napisał:

BTW kto jeszcze ma zamiar grać w Skyrim z angielskim dubbingiem?


Ja, jakoś mi polski dubbing do tej gry nie pasuje, każdy TES był kinowy, więc i Skyrim sobie takiego zostawię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostrzegam, że seria TES to inny rodzaj RPG. Nie ma tu nacisku na główny wątek, gra pozwala ci iść gdzie chcesz i robić co chcesz - Todd powtarza to w co drugim wywiadzie :) W większości czas spędza się odkrywając świat, robiąc poboczne questy i zwiedzając rozrzucone wszędzie jaskinie i lochy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2011 o 20:23, Prophett napisał:

Ostrzegam, że seria TES to inny rodzaj RPG. Nie ma tu nacisku na główny wątek, gra pozwala
ci iść gdzie chcesz i robić co chcesz - Todd powtarza to w co drugim wywiadzie :) W większości
czas spędza się odkrywając świat, robiąc poboczne questy i zwiedzając rozrzucone wszędzie
jaskinie i lochy.

Tym niemniej ciekawy główny wątek zazwyczaj dodaje grze "uroku".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z taką obsadą aktorską nie wypróbować gry w ojczystym języku to grzech . Wieżę że dali radę i będę mógł w czasie gry w pełni się skupić na otoczeniu w jakim się znajdę , a nie na czytaniu dialogów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2011 o 20:12, T3de napisał:

Osoba grająca dotychczaś w Dragon Ejdże, Wiedzminy, Arkanie i inne mało hardkorowe erpegi
odnajdzie sie w Skyrimie? Nie śledziłem informacji dotyczących tej gry, a teraz mam chęć
na dobre RPG...

Zobaczymy po premierze, z każdą częścią gra jest coraz bardziej przyjazna dla początkujących. Ale nie jest to mimo wszystko gra z naciskiem na główny wątek. Na początku musisz w ramach wprowadzenia wykaraskać się z jakiś tarapatów po czym świat staje przed Tobą otworem. Od razu możesz skoczyć do dowolnego miasta i zapisać się np. do gildii wojowników czy jakiejś wpływowej rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2011 o 20:31, ja33no napisał:

> /cut/
Zobaczymy po premierze, z każdą częścią gra jest coraz bardziej przyjazna dla początkujących.
Ale nie jest to mimo wszystko gra z naciskiem na główny wątek. Na początku musisz w ramach
wprowadzenia wykaraskać się z jakiś tarapatów po czym świat staje przed Tobą otworem.
Od razu możesz skoczyć do dowolnego miasta i zapisać się np. do gildii wojowników czy
jakiejś wpływowej rodziny.

A jakiś dziennik istnieje, który w najmniejszym chociaż stopniu podpowiada co wypadałoby zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2011 o 20:35, T3de napisał:

A jakiś dziennik istnieje, który w najmniejszym chociaż stopniu podpowiada co wypadałoby zrobić?

Jak najbardziej :) Do tego najprawdopodobniej będzie to samo co w Obku i F3 czyli znacznik pokazujący na mapie i kompasie gdzie należy się udać w związku z obecnie zaznaczonym questem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2011 o 20:31, ja33no napisał:

Na początku musisz w ramach
wprowadzenia wykaraskać się z jakiś tarapatów po czym świat staje przed Tobą otworem.
Od razu możesz skoczyć do dowolnego miasta i zapisać się np. do gildii wojowników czy
jakiejś wpływowej rodziny.


Zaraz, zaraz. Czy to ma oznaczać, że nie zaczynamy Skyrima jako więzień??? Wszak to przecież tradycja Starszych Zwojów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2011 o 20:41, Karharot napisał:

Jak najbardziej :) Do tego najprawdopodobniej będzie to samo co w Obku i F3 czyli znacznik
pokazujący na mapie i kompasie gdzie należy się udać w związku z obecnie zaznaczonym
questem.

Czyli może dam radę^^. No nic po premierze wchłonę większość dostępnych materiałów z oceną produkcji i powtórnie zapytam was o zdanie. Wtedy się zdecyduję, ale zapowiada się zacnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2011 o 20:41, Karharot napisał:

Jak najbardziej :) Do tego najprawdopodobniej będzie to samo co w Obku i F3 czyli znacznik
pokazujący na mapie i kompasie gdzie należy się udać w związku z obecnie zaznaczonym
questem.


Miło by było, gdyby dało się znaczniki wyłączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować