Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Dnia 10.11.2011 o 17:29, Isildur napisał:

W związku z jutrzejszą premierą tejże gry, Uprzejmie proszę wszelakie posty, które zdradzają
fabułę umieszczać w spoilerze. Nie wszyscy grę już mają i sami by chcieli odkrywać jej
tajniki.

Niby jak mam to zrobić jak steam nie daje mi zainstalować gry? :E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2011 o 19:07, karolekx23x napisał:

A ja grą jestem zainteresowany ale czekam nadal na recki komentarze bo mam co do tej
gry obawy, klimat, walka, fabuła itd.


Jak znasz w miarę dobrze angielski, to polecam poszukać recenzji w internecie, szczególnie recenzje Rock Paper Shotgun, PCGamer i wideorecenzja Destructoid.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2011 o 19:11, Vivek1 napisał:

Niby jak mam to zrobić jak steam nie daje mi zainstalować gry? :E


Chodzi o dzień od którego grę będzie można uruchomić, poza tym gracze konsolowi już mogą grać o ile się orientuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie apropo mozliwosci instalacji. Dzownilem dzis do pomocy technicznej gry i otrzymalem informacje ze instalacja bedzie mozliwa okolo 5-6 rano czasu polskiego. Na forum producenta jest informacja ze okolo polnocy kazdej strefy czasowej. Mam nadzieje ze bedzie to okolo 22 jak napisal to ktos wczesniej z forumowiczow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2011 o 19:16, Prophett napisał:

Jak znasz w miarę dobrze angielski, to polecam poszukać recenzji w internecie, szczególnie
recenzje Rock Paper Shotgun, PCGamer i wideorecenzja Destructoid.


Moze jakis link do recki ?Języka zbytnio nie za bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2011 o 19:16, Sniper222 napisał:

Takto ze konsolowcy już mogą grac :)

Jako pecetowiec czuję się dyskryminowany. Nie dość, że gry najpierw tworzy się gry na głupie konsole, a później z łaską tworzą konwersję, a na dobitkę trzeba długo czekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jakiego materiału jest wykonana ta mapka? Jak w Wiedźminie 2? A i czy soundtrack ma swoje osobne "pudełeczko" czy jest w pudełku z grą? Pytam tak z ciekawości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, zainstalowałem grę przez steama, ale nigdzie nie mogę znaleźć żadnego elementu docelowego... Tak jakby gra nie była wcale zainstalowana na moim dysku... Gra będzie na bierząco cały czas wczytywała wszystko bezpośrednio przez internet, czy jak ? Może mi to ktoś wytłumaczyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2011 o 19:34, bobobo napisał:

Z jakiego materiału jest wykonana ta mapka?

Z papieru ale bardzo wysokiej jakości, w dodatku w dotyku przypomina trochę sztywny materiał a nie papier.

Dnia 10.11.2011 o 19:34, bobobo napisał:

A i czy soundtrack ma swoje osobne "pudełeczko" czy jest w pudełku z grą? Pytam tak z ciekawości ;)

Osobne pudełko plastikowe (DVD box) będące razem z pudełkiem gry w pudełku tekturowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź Prophett :)

Ostatnie pytanie :)
Czy jeżeli po wpisaniu kodu z pudełka ściągnąłem grę ze steama, a nie instalowałem jej z płyty czekając na premierę to czy gra będzie miała polski dubbing czy będzie cała po angielsku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2011 o 19:46, Saneralek napisał:

Czy jeżeli po wpisaniu kodu z pudełka ściągnąłem grę ze steama, a nie instalowałem jej
z płyty czekając na premierę to czy gra będzie miała polski dubbing czy będzie cała po
angielsku ?


To chyba zależy od tego czy zainstalujesz grę z płyty czy pobierzesz ją ze steama

PS: Jest polski dubbing? Myślałem że tylko wersja kinowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2011 o 19:48, Alehor napisał:

PS: Jest polski dubbing? Myślałem że tylko wersja kinowa :D

Jest i to całkiem przyzwoity. Piotr Fronczewski, Krzysztof Kowalewski, Henryk Talar, Wiktor Zborowski. Ale to tylko w wersji na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2011 o 19:51, ja33no napisał:

> PS: Jest polski dubbing? Myślałem że tylko wersja kinowa :D
Jest i to całkiem przyzwoity. Piotr Fronczewski, Krzysztof Kowalewski, Henryk Talar,
Wiktor Zborowski. Ale to tylko w wersji na PC.


Oooo to zacnie... teraz tylko poskładać kompa który uciągnie to w max detalach i czekać na spatchowaną wersję GOTY :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować