Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Co za szczęście że te barany z cenegi nie grzebały wersjach konsolowych. Chociaż nie zdziwię się jak jutro kupię grę a na PS3 trofeów nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy błąd już przy próbie uruchomienia gry :D na wersji angielskiej zaczyna się gra włączać, mam czarny ekran i po chwili wywala do pulpitu. Na całe szczęście polska wersja działa dobrze :)
grałem sobie z pół godziny i na razie większych błędów brak. Tylko jak wybieram oczy mojego gościa to przy niektórych kolorach jedno oko jest białe, a drugie normalne :D nie wiem, może tak ma być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem podobny jak pawbuk, tyle że z polską wersją, ustawiam wszystko, uruchamiam grę, pojawia się czarny ekran, słychać muzykę i widać okienko steama, ale po chwili gra wywala do pulpitu bez żadnego ostrzeżenia. Ma ktoś jakiś pomysł co to może być? Winda 7 64, e5200 kręcony do 3.33, 4 gb ramu i HD4850 asusa na pokładzie, na luzie gra powinna pójść, ale nie idzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2011 o 08:45, PleonL napisał:

Mam problem podobny jak pawbuk, tyle że z polską wersją, ustawiam wszystko, uruchamiam
grę, pojawia się czarny ekran, słychać muzykę i widać okienko steama, ale po chwili gra
wywala do pulpitu bez żadnego ostrzeżenia. Ma ktoś jakiś pomysł co to może być? Winda
7 64, e5200 kręcony do 3.33, 4 gb ramu i HD4850 asusa na pokładzie, na luzie gra powinna
pójść, ale nie idzie...


Odpalasz to na laptopie? Jeśli tak to masz przyczynę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2011 o 08:43, damimav napisał:

Jak zwykle piraci mają najłatwiej! Instalują i grają a my musimy ściągać jakieś dziwne
dane!


Jakie dziwne dane? To jest patch, piraci też muszą go ściągać.
Poza tym nie ma pirackiej wersji Polskiej Skyrima, a jak będzie, to będzie musiał wyjść też piracki patch ważący tyle samo, co ściągasz teraz ze steama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj na razie z inną wersją językową :) najlepiej byłoby od razu napisać do pomocy technicznej, ale podejrzewam, że dzisiaj nie odpiszą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2011 o 06:27, Wemidius napisał:

Mam jedno krótkie pytanie: jak działa Wam Skyrim na waszych komputerach?


Powiem tak, zaskakująco dobrze :D na moim C2D E7200 podkręconym do 3,4 Ghz, 2 GB ramu i GTX 560 na najwyższych śmiga bez jakichkolwiek ścinek :) może później włącze Fraps''a i zobaczę jak to wygląda w kl/s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2011 o 08:48, balin2 napisał:

Jakie dziwne dane? To jest patch, piraci też muszą go ściągać.
Poza tym nie ma pirackiej wersji Polskiej Skyrima, a jak będzie, to będzie musiał wyjść
też piracki patch ważący tyle samo, co ściągasz teraz ze steama.


Patch wazy 6,5 MB! A on ściąga paczki językowe :/ Jak by nie można było tego na płytę wrzucić !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2011 o 08:50, anakin1000 napisał:

Wiadomo już coś jak zainstalować polskie napisy do eng głosu? Bo na razie można mieć
tylko pełną polską i pełną Angielską.


Przy pierwszym uruchomieniu jest wybór czy chce się mieć kinówkę czy pełen dubbing.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2011 o 08:48, damimav napisał:

Odpalasz to na laptopie? Jeśli tak to masz przyczynę :/


Absolutnie, Piecyk normalny. Do tej pory nie miałem przypadku żeby coś nie działało, większość gier nawet na wysokich detalach chodziła (wiesiek 2 na przykład, wyłączone miał jedynie uberpróbkowanie)
Próbowałem już wersję eng, steam nie uruchomił jej nawet. Do pomocy też pisałem, ale wątpię żeby do poniedziałku odpisali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2011 o 08:50, anakin1000 napisał:

Wiadomo już coś jak zainstalować polskie napisy do eng głosu? Bo na razie można mieć
tylko pełną polską i pełną Angielską.


Hm, ja zainstalowałem z płyty, własnie ściągnąłem patch. Myślałem, że będę miał grę po Angielsku (bo steam mam po angielsku), zainstalowała się wersja Polska.
Przy uruchamianiu mogę wybrać, czy wersja kinowa, czy pełna.

Ciekawe, czy mogę to później zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2011 o 18:14, logray napisał:

Dzięki. Poczekam :) I tak do niedzieli nie będę miał czasu na zagranie w nią. W sumie to chyba los mnie próbuje przekonać do wersji UK :)

Na kodzie z EK można zainstalować grę w wersji angielskie, francuskiej, włoskiej, niemieckiej i hiszpańskiej. Czyli jeśli chcesz grać po polsku musisz poczekać do poniedziałku i złożyć reklamację a jeśli nie masz problemów z grą w wersji angielskiej to możesz odpalać już teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejrzałem gramy ze Skyrima na tvgry.pl i rzecz, która mi się spodobała, to boss na końcu jaskini - coś czego mi strasznie brakowało w Oblivionie. Z tego, co widziałem, dosyć trudny, prawie zabił grającego. Mam nadzieję tylko, że będzie tak w każdym lochu/jaskini, a nie w miejscach, w których jest do wykonania jakieś zadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko dla osób z róznymi wersjami językowymi. Jak oceniacie głosy? Lepiej brzmią polskie czy angielskie? Lepiej wybrać opcję kinową czy pełen dubbing?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeinstalowałem grę, tym razem instalując ją z płytki, do tego ustawiłem w opcjach dźwięku 24bit 48000Hz i gra chodzi, więc jeśli ktoś ma podobny problem do mnie to polecam sprawdzić takie rozwiązanie.
Pytanie kolejne to gdzie włączyć wyświetlanie napisów w wersji kinowej? Bo wszystko mam po polsku, tylko przy dialogach napisów brak, a wolę grać z angielskim audio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować