Zaloguj się, aby obserwować  
AN0WN1M

Need 4 Speed Most Wanted

1594 postów w tym temacie

Porada: kup sobie legalną wersję, nikt na forum nie pomoże ci przy twoich brudnych płytkach... Na forum nie pomagamy piratom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 21:35, H A M S T E R napisał:

poradźcie cos na to..........:(


Na wirtusie gra kosztuje 25 zł. To jedyna porada jaką tutaj usłyszysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 21:35, H A M S T E R napisał:

mam taki problemik.....

Jeśli masz pirata to mało to nas obchodzi...

2. Co jest zabronione: Piractwo
* wysyłanie zapytań dotyczących pirackich plików, a szczególnie wysyłanie zapytań odnośnie tego gdzie i jak pobierać pirackie pliki (gry, filmy, muzykę, programy... itp.), skąd pobrać tzw. "cracki" do gier oraz wszelkie inne zapytania związane z działaniem pirackich gier i innych plików

Ban.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 13:54, Tomek1120 napisał:

Mam problem. Chcę zainstalować Most Wanted ale mam zainstalowanego Undergrounda i nie da się
zainstalować. Co robić?


Miałem to samo....jedyną rzeczą, która spowodowała, że dało się u mnie zainstalowac Most Wanted, to odinstalowanie Underground''a :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy koleś grający sierżanta Crossa w Most Wanted nie grał przypadkiem Michela w LOST? Albo jak kto woli - centrale w Matrixie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 21:48, Baluk25 napisał:

Chyba tak a co?

Ej mam pytanie..czy w ostatnim pościgu (6 poziom poszukiwań) można zabić Crossa?


Hmm....nie jestem tego pewny, ale wiem, że w 5 jak najbardziej :) Dostałem za to 200 tys. punktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 21:48, Baluk25 napisał:

Chyba tak a co?

Bo tacy podobni mi się wydawali, a nie mogłem znaleźć kto grał Crossa w MW...

Dnia 18.09.2007 o 21:48, Baluk25 napisał:

Ej mam pytanie..czy w ostatnim pościgu (6 poziom poszukiwań) można zabić Crossa?

Zabić...? To byłoby trochę bez sensu, bo on przecież pojawia się w Carbonie. Ale pewnie chodziło ci o to, żeby go rozwalić w pościgu. W tym wypadku ja ci nie pomogę, gdyż na 6 poziomie to ja z pełnymi gaciami usiłowałem zgubić pościg i nie dać się złapać ;) A Crossa to unikałem jak ognia! Wiem - cienias ze mnie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze mnie się śmiali jak grałem w Most Wanted i odkąd można było kupić Renault Clio jeździłem nim aż mogłem kupić Porsche Carrera GT :P W sumie w grze miałem tyllko 3 samochody. Grało mi się przyjemnie i była ciekawa choć nie lubię samochodówek. Przeszedłem ją dwa razy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 12:53, 143872 napisał:

Ze mnie się śmiali jak grałem w Most Wanted i odkąd można było kupić Renault Clio jeździłem
nim aż mogłem kupić Porsche Carrera GT :P W sumie w grze miałem tyllko 3 samochody. Grało mi
się przyjemnie i była ciekawa choć nie lubię samochodówek. Przeszedłem ją dwa razy :)

he a ja grałem dwoma najpierw jakims... juz nie pamiętam a potem mustangiem. To było to:)):**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie chyba najlepsza wersja,choc w Pro Street''a jeszce nie gralem to wedlug mnie Most Wanted byl lepszy niz Carbon ale to tylko moje zdanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 19:40, Infes napisał:

Wedlug mnie chyba najlepsza wersja,choc w Pro Street''a jeszce nie gralem to wedlug mnie Most
Wanted byl lepszy niz Carbon ale to tylko moje zdanie...


Napewno MW jest lepszy od Carbona. On mi się wogule nie podobał, a MW ma swój klimacik Palmont City.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 23:28, lukasz11111 napisał:

Napewno MW jest lepszy od Carbona. On mi się wogule nie podobał, a MW ma swój klimacik Palmont
City.


I jeszcze dobre trza dodac MW mial soundtracki takie strasznie wpadajace w ucho jak chocby "MC Hush - Fired Up " ktory strasznie mi sie spodobal...Jednakze chyba Underground 1 mial najlepsze soundtrack, po prostu gienialne utworu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować