Zaloguj się, aby obserwować  
AN0WN1M

Need 4 Speed Most Wanted

1594 postów w tym temacie

Dnia 26.02.2008 o 19:55, DDK napisał:

Rozwiązanie, które mi pomogło jest proste- kopiujesz zawartość płyty na dysk i usuwasz
z niej folder z Directem. Odpalasz instalator z dysku. Powinno zadziałać ^^


czym skopiować ? nie mam zadnego dobrego programu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2008 o 20:12, tosz napisał:


> Rozwiązanie, które mi pomogło jest proste- kopiujesz zawartość płyty na dysk i usuwasz

> z niej folder z Directem. Odpalasz instalator z dysku. Powinno zadziałać ^^

czym skopiować ? nie mam zadnego dobrego programu


Explorerem xP
Po prostu tworzysz na dysku folder o dowolnej nazwie, otwierasz eksplorerem płytę, zaznaczasz wszystko, klikasz prawym, "kopiuj", przechodzisz do wcześniej utworzonego folderu i "wklej". Na najbardziej oczywiste rzeczy czasami najtrudniej wpaść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Co myślicie na temat zrobienia mini zawodów w gram.pl w NFS Most Wanted? Wpadłem na to jak grałem z moim bratem przez siec lan. A taką można utworzyc w programie Hamachi między komputerami połączonymi siecią. Jak wiadomo gra ta jest z bodajże 2005 roku więc każdemu powinna pójśc conajmniej na średnich detalach. Wyniki byśmy spisywali na tym temacie. Jeszcze raz się pytam: co wy na to?

//EDIT: Zaproponawałem tę gre poniewaz wydaje mi sie że ona ma tą swoją dynamikę, a o to chodzi w wyścigach co nie? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może jak mogę w MW ustawić rozdziałkę panoramiczną 1440x900 ? Próbowałem już "Need For Speed Resolution Changer" ale nie zadziałało. Pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w Most Wanted jeżdżę 4 wozami. Te wozy to:
- Chevrolet Cobalt SS
- Lexus IS 300 (Wygrany od Taza)
- Mazda RX-8 (Wygrana od Izzy)
- Mitsubishi Eclipse (Wygrany od Big Lou)
Ten ostatni wóz stuningowałem jeszcze mocniej od poprzedniego właściciela. Załączam screen.

20080325105320

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ostatnio orginałkę NFSa i chciałbym zmienić Cd- keya na orginalnego(tego co kupiłem), Czy ktoś wie i może mi pomóc jak to zrobić??

Proszę o jak najszybszą odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 10:53, Lisun napisał:

Ja w Most Wanted jeżdżę 4 wozami. Te wozy to:
- Chevrolet Cobalt SS
- Lexus IS 300 (Wygrany od Taza)
- Mazda RX-8 (Wygrana od Izzy)
- Mitsubishi Eclipse (Wygrany od Big Lou)
Ten ostatni wóz stuningowałem jeszcze mocniej od poprzedniego właściciela. Załączam screen.



Uach, jeśli miałbym ocenić...cóż, gvst jest jak zadek.
Każdy ma własny :]
Niemniej jednak - przedstawię : Kolorowe felgi są IMO nie na miejscu, jednak sam model
OZ-ów dobrałeś naprawdę dobrze. Wlot na dachu...paskudny. Jeśli już jakiś miałby
egzystować, to nie taki, który wygląda jak wlot powietrza wzięty z ciężarówki-chłodni.
Skrzydło w stylu import''a, a jako, że ten Mitsu owy styl reprezentuje - nie mam zastrzeżeń.
Bodykit ładny, aczkolwiek widziałem do niego nieco bardziej urodziwe:)

Ogólnie rzecz biorąc oceniam wóz na 6+/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie mam cdkeya bo zgubiłem pudełko i ksiązeczke z tym numerem i prosze mi nie pisac ze to jest nie zgodne z regulaminem bo w regulaminie jest mowa o cracku a crack jest do kopi płyty a jam orginalnom płyte


BEDE WDZIECZNY ZA POMOC PROSZE ODPISUJCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z NfS MW.
Gra włącza się normalnie, ale gdy chce wejść w obojętnie jaki wyścig, czy Carrer, czy Quick Race, pojawia sie pasek ładowania po czym gra wyłącza się bez żadnego komunikatu ;/

Mój komp:
Athlon 2000+
Radeon 9200 128mb
512 ram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



mam savy z NFS Most Wanted i nie dzialają mi.nie wiem,moze zle je wsadzilem.wypakowalem je w moje dokumenty/NFS Most Wanted/<mój profil>/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podczas wyścigu ściera mi się silnik. Nie wiem jak mam uniknąc tego problemu. Poradzi mi ktoś, co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 00:27, dyrdup napisał:

Podczas wyścigu ściera mi się silnik. Nie wiem jak mam uniknąc tego problemu. Poradzi
mi ktoś, co mam zrobić?


Ale podczas dragu? Musisz ręcznie zmieniać biegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam błąd w grze. Filmiki mi się mocno tną i nie da się ich przewinąć. Tak że intro mi 5 minut trwa. Próbowałem z codecami ale to nic nie dało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 09:48, Ecko09 napisał:

> Podczas wyścigu ściera mi się silnik. Nie wiem jak mam uniknąc tego problemu. Poradzi

> mi ktoś, co mam zrobić?

Ale podczas dragu? Musisz ręcznie zmieniać biegi.


No przecież tylko podczas dragu może się silnik zatrzeć. Innego wyjścia nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemqa mam następujący problem: Gra odpala się bez problemu, działa normalnie aż tu nagle obraz staje w miejscu, muzyka idzie dalej i nic nie da się zrobić i trzeba kompa resetować, czasem wyskakuje to zaraz na początku a czasem jak jade wyścig, ale zawsze się tak staje. Próbowałem dawać na największe ustawienia grafiki - to samo, na najmniejsze - to samo.

Mój sprzęt to:
1.3ghz - pentium III
512mb RAM
Radeon 9600GT 256mb 128bit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema. Bardzo proszę o ogólne i najważniejsze informacje o grze w most wanted on-line. Nie mam oryginalnej gry, czy aby grac w sieci trzeba ściągnąć jakieś dodatkowe pliki? Bardzo proszę o odpowiedź. Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 18:53, CataclysM napisał:

Siema. Bardzo proszę o ogólne i najważniejsze informacje o grze w most wanted on-line.
Nie mam oryginalnej gry, czy aby grac w sieci trzeba ściągnąć jakieś dodatkowe pliki?
Bardzo proszę o odpowiedź. Z góry dzięki.


Nie masz oryginalnej gry? Idź ją kupić do sklepu piracie!. By grać online trzeba mieć ORYGINALNY klucz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 18:53, CataclysM napisał:

Siema. Bardzo proszę o ogólne i najważniejsze informacje o grze w most wanted on-line.
Nie mam oryginalnej gry, czy aby grac w sieci trzeba ściągnąć jakieś dodatkowe pliki?
Bardzo proszę o odpowiedź. Z góry dzięki.

Żeby grać online trzeba mieć ORYGINALNY nośnik gry, a nie jakieś pliki z torrentów i innych. ;PP Po prostu idź do sklepu (taki empik, MM) i ściągnij ze sklepowej półki te grę, po czym zapłać za nią przy kasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Inaczej sobie nie pograsz. A na przyszłość nie pisz, że nie masz oryginalnych gier. W multi zdarzają się oszuści, którzy grzebią w plikach od samochodów i szybciej jadą, z takimi to nie wygrasz. Jest to bardzo denerwujące bo nie można się rozerwać z takimi graczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować