Zaloguj się, aby obserwować  
AN0WN1M

Need 4 Speed Most Wanted

1594 postów w tym temacie

Dnia 23.07.2008 o 15:53, lukasz11111 napisał:

Co znaczy:

Instalacja nie może być kontynuowana, ponieważ gra wymaga nowszej wersji DirectX niż
wersja wykryta na twoim komputerze?


To znaczy, że musisz nowszego DirectXa ściągnąć i zainstalować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim mam pytanie. Czy Most Wnted pójdzie mi na AMD ATHLON 1,5 GHZ, 768 MB RAM i na RADEONIE 9600 128 MB SHADERY 2.0? A jak tak to na jakich? Proszę o szybką odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 16:07, abbott123 napisał:

Cześć wszystkim mam pytanie. Czy Most Wnted pójdzie mi na AMD ATHLON 1,5 GHZ, 768 MB
RAM i na RADEONIE 9600 128 MB SHADERY 2.0? A jak tak to na jakich? Proszę o szybką odpowiedź.

Powinno pójść ale najwyżej na średnio-niskich bo procesor masz dość słaby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 16:02, lukasz11111 napisał:

Byłoby fajnie, ale mam najnowszego.

To spróbuj zainstalować tego DX, którego masz na płycie z grą. Zazwyczaj jak gra wymaga DX to od razu ten program jest z grą na płycie. A jak to nie zadziała, to już nie umiem ci pomóc, ale zawsze zostaje zainstalowanie windowsa na nowo, wtedy to już powinno pójść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 17:01, Dominik000 napisał:

> Byłoby fajnie, ale mam najnowszego.
To spróbuj zainstalować tego DX, którego masz na płycie z grą. Zazwyczaj jak gra wymaga
DX to od razu ten program jest z grą na płycie. A jak to nie zadziała, to już nie umiem
ci pomóc, ale zawsze zostaje zainstalowanie windowsa na nowo, wtedy to już powinno pójść.


Wystarczy wpisać w uruchom:
G:\AutoRun.exe -DXInstalled

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam idiotyczny problem. Właśnie ukończyłem 3 kamienie milowe i uciekam przed ostatnim radiowozem, i niechcący wpadłem na jakiś kubeł, i automatycznie wciskam R, a tu co, aresztowanie?! Co to w piz** ma być?! Już któryś raz mi tak się robi, ale teraz to już mnie wyprowadziło z równowagi! 4 kamienie milowe zaliczone, wszystko lux blux a przez ten zakichany jak mi się zdaję bug wszystko na marne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 15:04, Jaki Ganh1 napisał:

Witam. Mam idiotyczny problem. Właśnie ukończyłem 3 kamienie milowe i uciekam przed ostatnim
radiowozem, i niechcący wpadłem na jakiś kubeł, i automatycznie wciskam R, a tu co, aresztowanie?!
Co to w piz** ma być?! Już któryś raz mi tak się robi, ale teraz to już mnie wyprowadziło
z równowagi! 4 kamienie milowe zaliczone, wszystko lux blux a przez ten zakichany jak
mi się zdaję bug wszystko na marne!


To nie jest bug. Tak jest zawsze jak się przywrócisz. Chyba tylko nie ma tego w wyścigu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezu, 10 minut na marne. A bardziej jest denerwujące, że to nie policja stara się na początku złapać mnie, tylko ja muszę jeździć i ich szukać, ostatni musiałem ich gonić, bo jak skręciłem w lewo, to oni w prawo i wywiali, ale to musiał być bug :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie. Otóż właśnie pokonałem Kamikaze i kupiłem nowe samochody. Stuningowałem wszystkie jak najlepiej, ale niestety, mój Mercedes SL500 którego mam już nie wiem ile nadal jest najlepszy! O_o Co jest, myślałem, że po tuningu każdy następny samochód jest lepszy od poprzedniego, ale SL500 ciągle wygrywa, ba, on ma nawet już prowadzenie na maksa O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 16:07, abbott123 napisał:

Cześć wszystkim mam pytanie. Czy Most Wnted pójdzie mi na AMD ATHLON 1,5 GHZ, 768 MB
RAM i na RADEONIE 9600 128 MB SHADERY 2.0? A jak tak to na jakich? Proszę o szybką odpowiedź.


Pójdzie.Ale jak mówi Warrior Within procesor masz doś słaby pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 15:15, Jaki Ganh1 napisał:

Jezu, 10 minut na marne. A bardziej jest denerwujące, że to nie policja stara się na
początku złapać mnie, tylko ja muszę jeździć i ich szukać, ostatni musiałem ich gonić,
bo jak skręciłem w lewo, to oni w prawo i wywiali, ale to musiał być bug :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam oryginalną grę. Od czasu zainstalowania patcha (nie wiem jaki numer) występuje błąd. Podczas Swobodnej Jazdy normalnie jeżdżę po mieście itp., ale gdy włączam dowolny wyścig przy jego końcówce gra albo mi się wyłącza, albo kolory się mieszają i gra się zacina. Gram na maksymalnych ustawieniach, ale przed instalacją patcha mi taki błąd nie wyskakiwał. Patcha oczywiście usunąłem, ale błąd nie znika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pięknie. Po prostu pięknie. Kupiłem sobie samochód, stuningowałem i...okazał sie sporo gorszy od tego co miałem. A kasy na kupno i tuning kolejnego nie mam. Czyli koniec z graniem. Bo z tym co mam to już raczej nie dam rady wygrywać wyścigów, kolesie mnie spokojnie wyprzedzają. Próbowałem jakiś od znaleźć, żeby sie podratować, ale nic nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 21:04, Ecko09 napisał:

Pięknie. Po prostu pięknie. Kupiłem sobie samochód, stuningowałem i...okazał sie sporo
gorszy od tego co miałem. A kasy na kupno i tuning kolejnego nie mam. Czyli koniec z
graniem. Bo z tym co mam to już raczej nie dam rady wygrywać wyścigów, kolesie mnie spokojnie
wyprzedzają. Próbowałem jakiś od znaleźć, żeby sie podratować, ale nic nie ma.


zawsze mozesz wrócic do poprzednich, starszych wyścigów i pozarabiac troche kasy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy są dostępne jakies patche/mody pozwalające wgrywać jakieś bajery do gry? Albo jakiś mod że można wgrać własną mp3 do gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować