Zaloguj się, aby obserwować  
AN0WN1M

Need 4 Speed Most Wanted

1594 postów w tym temacie

Dnia 06.12.2008 o 17:59, marcinshinoda napisał:

Jak zmienić nakleike na inny kolor? Nie moze kliknąć tam gdzie jest czarny bo nie ma
kursora myszkiO_o


Też tak mam... musisz "na ślepo" to zrobić ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 18:03, RazorBMW napisał:

> Jak zmienić nakleike na inny kolor? Nie moze kliknąć tam gdzie jest czarny bo nie
ma
> kursora myszkiO_o

Też tak mam... musisz "na ślepo" to zrobić ;[


tzn? Naciskać wszystkie klawisze, aż któryś zadziała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.12.2008 o 19:22, marcinshinoda napisał:

tzn? Naciskać wszystkie klawisze, aż któryś zadziała?


Chodzi o to, że musisz "na czuja" trafić myszką w dany kolor czy co tam chcesz. Tak samo jest, gdy chcesz zobaczyć spojlery czy sportowe czy jakieś tam jeszcze...

Ale idzie z tym wytrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2008 o 20:53, Ancient Lord napisał:

Siema.
Czy jak pokonam już jakiegoś typa na czarnej liście, to mogę go wyzwać jeszcze raz by
losować te karty rywala?


Nie, tylko raz można go pokonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2008 o 22:33, Ecko09 napisał:

> Siema.
> Czy jak pokonam już jakiegoś typa na czarnej liście, to mogę go wyzwać jeszcze raz
by
> losować te karty rywala?

Nie, tylko raz można go pokonać.


A opłaca się brać te unikalne części, czy lepiej spróbować ugryźć autko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2008 o 22:42, Ancient Lord napisał:

> > Siema.
> > Czy jak pokonam już jakiegoś typa na czarnej liście, to mogę go wyzwać jeszcze
raz
> by
> > losować te karty rywala?
>
> Nie, tylko raz można go pokonać.

A opłaca się brać te unikalne części, czy lepiej spróbować ugryźć autko?


Ja nigdy nie brałem unikalnych części, więc mnie nie pytaj :P Zawsze na auto polowałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.12.2008 o 22:45, Ecko09 napisał:


Ja nigdy nie brałem unikalnych części, więc mnie nie pytaj :P Zawsze na auto polowałem


Ja też się zawsze czaję na samochodzik, ale myślałem, że po prostu lepiej trzasnąć te unikaty ;p Cóż, pozostanę przy mojej tradycji ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2008 o 22:56, Ancient Lord napisał:


>
> Ja nigdy nie brałem unikalnych części, więc mnie nie pytaj :P Zawsze na auto polowałem


Ja też się zawsze czaję na samochodzik, ale myślałem, że po prostu lepiej trzasnąć te
unikaty ;p Cóż, pozostanę przy mojej tradycji ^^


Unikalne opłaca sie brać jeśli masz zamiar kupić nowy samochÓd, bo może ci na wszystkie ulepszenia kasy zabraknąć. Przynjamniej ja tak robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2008 o 23:19, marcinshinoda napisał:

>
> >
> > Ja nigdy nie brałem unikalnych części, więc mnie nie pytaj :P Zawsze na auto
polowałem
>
>
> Ja też się zawsze czaję na samochodzik, ale myślałem, że po prostu lepiej trzasnąć
te
> unikaty ;p Cóż, pozostanę przy mojej tradycji ^^

Unikalne opłaca sie brać jeśli masz zamiar kupić nowy samochÓd, bo może ci na wszystkie
ulepszenia kasy zabraknąć. Przynjamniej ja tak robie


Aktualnie jeżdżę Golfem - zacząłem dzisiaj grać i jestem przy Vicu (nr. 13 ). Staram się zostawać przy swoim seryjnym wozie, wyrabiając mu klimat i markę. Zawsze w myślach wymyślam mu jakąś nazwę i stylizuję go na jakiś charakter. Owy Golf ma przydomek "Ghost" przez co zrobiłem go całego białego bez żadnych wyróżnień.

PS: Czy dachowe wloty powietrza, spoilery i karoserie coś dają?

PPS: Co oznacza ten ogień w kółeczku przy np. kupowaniu nowych części do fury?

PPPS: Jak się miało na kompie NFS: U2 to dostajemy gratisową kasę na start i można od razu kupić Golfa. Pewnie ktoś już o tym wspomniał, ale przy okazji odświeżę wiadomość ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2008 o 23:27, Ancient Lord napisał:

> >

PPPS: Jak się miało na kompie NFS: U2 to dostajemy gratisową kasę na start i można od
razu kupić Golfa. Pewnie ktoś już o tym wspomniał, ale przy okazji odświeżę wiadomość
;D


A ile tej kasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.12.2008 o 23:27, Ancient Lord napisał:

PS: Czy dachowe wloty powietrza, spoilery i karoserie coś dają?

PPS: Co oznacza ten ogień w kółeczku przy np. kupowaniu nowych części do fury?

Ten ogień oznacza, jak bardzo policja zwraca uwagę na twój smaochód, czyli jakie jednostki wyśle w pogoń za tobą (zależy od stopnia poszukiwania od 1 do 6). A wloty, spoilery i inne zmieniają wygłąd samochodu, zniżając poziom poszukiwania. To samo robi farba i wzory na karoserii. Im bardziej zmienisz samochód z wyglądu, tym mniejszy stopień poszukiwania- policja mniej będzie zwracać uwagę na twoje wybryki, a w razie pościgu wyślane jednostki będą na niższym poziomie, niż przed zmianą wyglądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2008 o 23:31, Ecko09 napisał:

A ile tej kasy?

Dostajemy dodatkowe 10k. Nie musi to być save akurat z U2, może też być z pierwszego undergrounda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 01:24, krl.krl napisał:

> A ile tej kasy?
Dostajemy dodatkowe 10k. Nie musi to być save akurat z U2, może też być z pierwszego
undergrounda.


A czy jeśli będę miał save''y z obydwóch undergrundów to dostanę 20k?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 08:09, Ancient Lord napisał:

A czy jeśli będę miał save''y z obydwóch undergrundów to dostanę 20k?

Nie wiem, nie mam pierwszego undergrounda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak nie ma co się smucić jeśli chodzi o tą kwestię z U1 i U2 - wyścigi można przecież do woli powtarzać ;]
U mnie... 1,5 mln $ i 20 mln notowań... szkoda, że później nie ma jakiś ciekawych fabularnych wyścigów itd. do zrobienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 11:59, RazorBMW napisał:

I tak nie ma co się smucić jeśli chodzi o tą kwestię z U1 i U2 - wyścigi można przecież
do woli powtarzać ;]
U mnie... 1,5 mln $ i 20 mln notowań... szkoda, że później nie ma jakiś ciekawych fabularnych
wyścigów itd. do zrobienia.

no szkoda szkoda :] Ale ile to jest ścigania się z policją żeby nabić na 1 gracza czarnej listy :p ja tę grę przeszedłem 3 razy i pod koniec ile to nerwów było jak się uzbiera kilka milionów notowań i cie policja złapie od razu wyłączałem grę i włączałem po 2-3 dniach :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NFS Most Wanted dla mnie jest najfajniejszą częścia Need for Speeda, można jeździć w jeździe dowolniej, grafa moze nie najlepsza ale i tak cala gra mi się najbardziej podoba.Oczywiście i tak gram na kodach^^ bo bez kodów coś mi nie idzie ale ogonie mi sie podoba.Jak ktoś nie ma czy chce se kupić to radze bo naprawde fajna gierka, dla mnie jedna z lepszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 16:07, 002Bobson 002 napisał:

NFS Most Wanted dla mnie jest najfajniejszą częścia Need for Speeda, można jeździć w
jeździe dowolniej, grafa moze nie najlepsza ale i tak cala gra mi się najbardziej podoba.Oczywiście
i tak gram na kodach^^ bo bez kodów coś mi nie idzie ale ogonie mi sie podoba.Jak ktoś
nie ma czy chce se kupić to radze bo naprawde fajna gierka, dla mnie jedna z lepszych.

Co ;o na kodach nie jest aż takie trude na koniec trochę ciężko notowania zrobić a takto łatwizna :p
I z NFS są jeszcze dobre underground 1 i 2 :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować